Kayınbaba ismin koyan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Kayınbaba ismin koyan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,485 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kayınbaba ismin koyan varmi
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 29 haftalik hamileyim erkek bebek bekliyoruz daha isim koyamadik annem etraftaki herkes tek oglan kayinbabanin isminin koy diyorlar benimde gonlum biraz istiuordu ama benu bazen sinir ediyorlar kızdigimdan koymak istemiyorum sizce ne yapmaliyim mehmet adini nufus cuzdanina yazdirdim yanina da kendi istedigim bir isimmi koysam bilemedim kafama cok karisik bana yardim edin
İki isim olsun

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 29 haftalik hamileyim erkek bebek bekliyoruz daha isim koyamadik annem etraftaki herkes tek oglan kayinbabanin isminin koy diyorlar benimde gonlum biraz istiuordu ama benu bazen sinir ediyorlar kızdigimdan koymak istemiyorum sizce ne yapmaliyim mehmet adini nufus cuzdanina yazdirdim yanina da kendi istedigim bir isimmi koysam bilemedim kafama cok karisik bana yardim edin

Babamin ismi yusuf kayinbabamda yusuf onların öyle bir isteği olmadi ama biz eşimle ortak karar verdik yusuf kerem koymayı düşünüyoruz ortak bir karar verin canım içine sinerse köy mehmet ismide çok güzel bir isim hic bir dönem eskimiyor yanina begendigin bir isim de ekleyebilirsin

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
Ben koyuyorum kayınpederim ve babamın ismini Salih Kadir Salih kayınbaba kadir benim babam takılma kimseye gönlün rahatsa içinden ne geçiyorsa onu koy MEHMET in yanına Mehmet Ayaz yada Mehmet Poyraz olur fikir amaçlı ☺️
Tamm canim çok sagol pek icimde rahat degil mehmet can istiuor esim bende istemiyorum can ismi senin dedigin gibi olabilir

Efeayazz

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35 haftalık hamileyim kayınpederimin ismini koycaz Allah izin verirse ismi murat yanına han ekledim bende çok da severek koydum sende istersen Mehmet Asaf da koyabilirsin Asaf ismni de beğeniyorum sen bilirsin ne istersen ekle yanına bence sonuç da çocuk büyüyünce iki ismini de bilecek baştan nasıl alistirrsan öyle gider tek bi isimle çağırma mesela Mehmet Asaf sa ikisi birden söyle alıştır cocugu

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
EŞİM 1 TRİLYONDA VERSE ASLA KOYMAM ABDÜLKADİR YAŞLI İSMİ DAHA YENİ DOĞACAĞA DA KOYMAM HEM ONLARIN NE HAKKI NE SAYGISI NE DE SEVGİSİ VAR ÜSTÜMDE O YÜZDEN KENDİ BABAMIN ADI OLACAK ONUN ADIDA MEHMET İKİ İSİM YAPICAM BEN MEHMET SULTAN OLACAK BİZİMKİ😊

Tüm sayfalar yüklendi.