Kayınbaba ismin koyan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Kayınbaba ismin koyan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,354 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kayınbaba ismin koyan varmi
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35 haftalık hamileyim kayınpederimin ismini koycaz Allah izin verirse ismi murat yanına han ekledim bende çok da severek koydum sende istersen Mehmet Asaf da koyabilirsin Asaf ismni de beğeniyorum sen bilirsin ne istersen ekle yanına bence sonuç da çocuk büyüyünce iki ismini de bilecek baştan nasıl alistirrsan öyle gider tek bi isimle çağırma mesela Mehmet Asaf sa ikisi birden söyle alıştır cocugu
Tamm canim çok sagol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İsim bir boncuktur her isim güzeldir Allah kaderlerini güzel etsin canım önemli olan

İsim bir boncuktur her isim güzeldir Allah kaderlerini güzel etsin canım önemli olan
İsim bir boncuktur her isim güzeldir Allah kaderlerini güzel etsin canım önemli olan o
Amim insallh🙏

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba arkadaslar 29 haftalik hamileyim erkek bebek bekliyoruz daha isim koyamadik annem etraftaki herkes tek oglan kayinbabanin isminin koy diyorlar benimde gonlum biraz istiuordu ama benu bazen sinir ediyorlar kızdigimdan koymak istemiyorum sizce ne yapmaliyim mehmet adini nufus cuzdanina yazdirdim yanina da kendi istedigim bir isimmi koysam bilemedim kafama cok karisik bana yardim edin
Benim erkek cocugum olarsa ne zamansa kendi babamin ismini koyacam eşimin ailesinede soylemişim🥰

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kayınbaban Mehmet ti işime geldi abimin isminde Mehmet çok severek koydum Mehmet Enes oldu gayet güzel hemde Mehmet ismini tasiyonlar çok merhamet li
Cok iyi yapmissin canim

Benimde kaynanamlar kayınpederimin ismini koy dediler asla koymam dedim o kadar acısını, sancısını çekiyorum birde sizin isminizi mı koyacagim dedim koydurtmadim sende istemiyorsan koyma buna mecbur değilsin kuzum sonuçta tüm zorluklarını sen cekiyorsun eğer birdaha kayinpederin ismini koy derlerse sende deki çocuğuma kizdigimda yada bagirdigimda kayınpederimin adına hakaret etmiş gibi olurum de 😂 o zaman daha hic kimse bu konuyu açmaz bile 😀
Evet çok haklisin canim mantikli geldi😅😅

Benim erkek cocugum olarsa ne zamansa kendi babamin ismini koyacam eşimin ailesinede soylemişim🥰
Valla ben babamin isminide istemedim celiskide kaldim bilemedim artik karar vakti geldi😅

Babamin ismi yusuf kayinbabamda yusuf onların öyle bir isteği olmadi ama biz eşimle ortak karar verdik yusuf kerem koymayı düşünüyoruz ortak bir karar verin canım içine sinerse köy mehmet ismide çok güzel bir isim hic bir dönem eskimiyor yanina begendigin bir isim de ekleyebilirsin
Bende oyle dusunuyorum canim bakalim hayirlisi insallh

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Lyl

Zeynep0147

Kayıtlı Üye
rank
Ben buna çok karşıyım canım ya bir bebeğin adını annesi ve babası koymalı bence kimse karışmamalı benim ilk gebeliğimde kayınvalidem annesinin ismini koymak istedi Ayşe diye ama ben Hümeyra koymak istediğimi söyledim eşim biraz mızmızlandı ama sonunda kızımın ismini kendim koydum ve Hümeyra oldu şimdi ikinci gebeliğim eşim bana diyor bu sefer annem ismini koyacak bende huzursuzluk çıkmasın diye bişey demiyorum
Kesinlikle katılıyorum çocuğun ismini annesi babası katsın başka da kimse karışmasın

Merhaba arkadaslar 29 haftalik hamileyim erkek bebek bekliyoruz daha isim koyamadik annem etraftaki herkes tek oglan kayinbabanin isminin koy diyorlar benimde gonlum biraz istiuordu ama benu bazen sinir ediyorlar kızdigimdan koymak istemiyorum sizce ne yapmaliyim mehmet adini nufus cuzdanina yazdirdim yanina da kendi istedigim bir isimmi koysam bilemedim kafama cok karisik bana yardim edin
Koymadım koymam da

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Benim kayınpederim harika bir insan Allah herkese nasip etsin biz onun ismini koyduk birde yanına ege koyduk ikisi birlikte söylenebiliyor hem gönlü oldu hemde oğluma kızıp kötü söz söylesem bana mı dedi diye düşünmemiş oldu

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Ben koymuyorum walla ne kendi babamı ne de kayınbabamı kurban olsunlar benim çocuğum o en baştan söyledim eşime zaten böyle bişey isteme diye herkesin kendine özel Bi adı olmalı herkesin karakteri farklı benim çocuğumunda kendine özel adı olmalı bence

Tüm sayfalar yüklendi.