Sorum var Kayın baba sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kayın baba sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 797 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayın baba sorunsalı
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yine de anlamıyor o zaman. Sizde gizli gidin sizle mi kalıyor
Yok canım anlamayı bırak benim gitmemi istemiyor sanki eşimi benden kıskanıyor anlamıyorum. Birlikte yaşıyorduk biz evimize taşındık üst kata ama henüz birlikte yiyip içiyoruz doğuma kadar bazen sabah erkenden bizim kapıyı çalmaya başlılıyor oğlunu uyandırmaya

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aynen malesef canım kaynanam takılmaz öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malesef kuzum ☹️

Malesef kuzum ☹️

Maalesef oğluna aşırı düşkün nere gitse birlikte gitmek istiyor yaşlı olduğundan mıdır bilmiyorum çocuk gibi davranıyor bazen

Malesef kuzum ☹️

Maalesef oğluna aşırı düşkün nere gitse birlikte gitmek istiyor yaşlı olduğundan mıdır bilmiyorum çocuk gibi davranıyor

Tepkimi koyarım da ama eşimi üzmek istemiyorum o da bazen arada kalıyor☹️
Doğrudur canım Allah kolaylık versin 🥲

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya kocamla nere gitsek Kayın baba da gelmek istiyor daha üstüne bide bana senin ne işin var gelme diyor bugün de Bi yere gidiyoruz bana sen gelme diyor kocam da kızdı babasına. Ben de dur şurda inecem ben dedim eşim durmadı çok gıcık kapıyorum ya biz genç olarak baş başa gezmek istiyoruz ama takılıyor hemen peşimize 😐☹️
Kafayı yemiş herhalde 😳 hey Allahım iyice sapıttılar

Yok canım anlamayı bırak benim gitmemi istemiyor sanki eşimi benden kıskanıyor anlamıyorum. Birlikte yaşıyorduk biz evimize taşındık üst kata ama henüz birlikte yiyip içiyoruz doğuma kadar bazen sabah erkenden bizim kapıyı çalmaya başlılıyor oğlunu uyandırmaya
Buda sizin bi sınavınız galiba ba Allah sabır versin canm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kayınbaban kaynanalilik yapıyor resmen oğlunun evlendiğini kabullenememiş demek ki eşin konuşsa aslında rahatsız olduğunuzu anlatsın

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya kocamla nere gitsek Kayın baba da gelmek istiyor daha üstüne bide bana senin ne işin var gelme diyor bugün de Bi yere gidiyoruz bana sen gelme diyor kocam da kızdı babasına. Ben de dur şurda inecem ben dedim eşim durmadı çok gıcık kapıyorum ya biz genç olarak baş başa gezmek istiyoruz ama takılıyor hemen peşimize 😐☹️
Bende kayinbabamla yasiyorum ama bizim öyle bir sorunumuz yok şimdi her şeye karişiyor bir dedigini bir konuşuyor normalda ben yuz vermediğim için bana birşey demez sende yuz verme tavirini koy canim

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bizde de ayri yaşasakda kaynananam cok seyime karismaz bizde de oyle kayinbaba her seye burnunu sokar sinir oluyorum bende seni guzel anliyorum erkekler kadinlardan beter bunun caresi esine sogle bi defa tavrini bildirsin ki baba yapma hic Hos bir seyler degil

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yok canım eşim de babasıdır diye bişy demek istemiyor ama bazen iyilikce gelmene gerek yok diyor

Eşiyle gezmeyi pek sevmez canım
ee gelinyle gezmeyimi seviyor😂saka gibiya siz genc cifsiniz sizinle takilmaga ne kadar marakli

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasi adam o yaa 😑 benim kayınbaba sadece eşimle olan işleri varsa gider asla gelmez bizle desekte gelmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar