Sorum var Kayın baba sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kayın baba sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayın baba sorunsalı
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya kocamla nere gitsek Kayın baba da gelmek istiyor daha üstüne bide bana senin ne işin var gelme diyor bugün de Bi yere gidiyoruz bana sen gelme diyor kocam da kızdı babasına. Ben de dur şurda inecem ben dedim eşim durmadı çok gıcık kapıyorum ya biz genç olarak baş başa gezmek istiyoruz ama takılıyor hemen peşimize 😐☹️
bence öyle bidaha söylediginde sen kendin söyle
baba asıl sen izin verde ben oğlunla beraber bi yere gidelim de
sen bunu soylemessen daha cok sana soylerler senin ne işin var gelme sen diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım anlamayı bırak benim gitmemi istemiyor sanki eşimi benden kıskanıyor anlamıyorum. Birlikte yaşıyorduk biz evimize taşındık üst kata ama henüz birlikte yiyip içiyoruz doğuma kadar bazen sabah erkenden bizim kapıyı çalmaya başlılıyor oğlunu uyandırmaya
canim bidefa senmiydin pos acmiştin evim yapılıyo tamamlansin evime taşinim diye bende demiştim ust kata taşinmak yetmez uzağa gitmedikce rahata kavuşamassin rahat edemessin diye bak canm ne kadar hakliyim bu kaynana kayinpeder elti görumce bunlardan kultulmanin tek caresi uzak olup arana mesafe koymandir 😊

Son düzenleme:

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bendim çok haklısın v
bence öyle bidaha söylediginde sen kendin söyle
baba asıl sen izin verde ben oğlunla beraber bi yere gidelim de
sen bunu soylemessen daha cok sana soylerler senin ne işin var gelme sen diye

canim bidefa senmiydin pos acmiştin evim yapılıyo tamamlansin evime taşinim diye bende demiştim ust kata taşinmak yetmez uzağa gitmedikce rahata kavuşamassin rahat edemessin diye bak canm ne kadar hakliyim bu kaynana kayinpeder elti görumce bunlardan kultulmanin tek caresi uzak olup arana mesafe koymandir 😊
Evet canım bendim çok haklısın valla ama maalesef uzağa taşınmamız çok zor çünkü eşim evin en küçüğü annesine babasına bakması ona düşüyor babasıyla annesi 70 yaşını geçmişler artık eşime böyle bişyi demeye kalkışsam bile aramız çok açılabilir 😍

Nasi adam o yaa 😑 benim kayınbaba sadece eşimle olan işleri varsa gider asla gelmez bizle desekte gelmez
Ne güzel canım tadını çıkar

Nasi adam o yaa 😑 benim kayınbaba sadece eşimle olan işleri varsa gider asla gelmez bizle desekte gelmez
Ne güzel canım tadını çıkar
ee gelinyle gezmeyimi seviyor😂saka gibiya siz genc cifsiniz sizinle takilmaga ne kadar marakli
Bilmiyorum kuzum insanlar yaşlandıkça çocuklaşır ya o da bizle gezince genç mi hissediyor napıyorsa artık,😄

Doğrudur canım Allah kolaylık versin 🥲
Amin kuzum çok sağol 🌺

Amin kuzum çok sağol 🌺
Merhaba canım bizde de ayri yaşasakda kaynananam cok seyime karismaz bizde de oyle kayinbaba her seye burnunu sokar sinir oluyorum bende seni guzel anliyorum erkekler kadinlardan beter bunun caresi esine sogle bi defa tavrini bildirsin ki baba yapma hic Hos bir seyler degil
Daha bu ne ki canım sabah erken kalkıp bizim kapıya dayanıyor küt küt kapıyı çalıyor oğlunu kaldırmak için eşime bundan dolayı çok tepki gösteriyorum ama o da babasıdır diye bişy diyemiyor 🤦‍♀️

Amin kuzum çok sağol 🌺
Merhaba canım bizde de ayri yaşasakda kaynananam cok seyime karismaz bizde de oyle kayinbaba her seye burnunu sokar sinir oluyorum bende seni guzel anliyorum erkekler kadinlardan beter bunun caresi esine sogle bi defa tavrini bildirsin ki baba yapma hic Hos bir seyler degil
Daha bu ne ki canım sabah erken kalkıp bizim kapıya dayanıyor küt küt kapıyı çalıyor oğlunu kaldırmak için eşime bundan dolayı çok tepki gösteriyorum ama o da babasıdır diye bişy diyemiyor 🤦‍♀️
Bende kayinbabamla yasiyorum ama bizim öyle bir sorunumuz yok şimdi her şeye karişiyor bir dedigini bir konuşuyor normalda ben yuz vermediğim için bana birşey demez sende yuz verme tavirini koy canim
Haklısın canım artık ben de öyle yapacağım

Amin kuzum çok sağol 🌺
Bende kayinbabamla yasiyorum ama bizim öyle bir sorunumuz yok şimdi her şeye karişiyor bir dedigini bir konuşuyor normalda ben yuz vermediğim için bana birşey demez sende yuz verme tavirini koy canim
Haklısın canım artık ben de öyle yapacağım
Kayınbaban kaynanalilik yapıyor resmen oğlunun evlendiğini kabullenememiş demek ki eşin konuşsa aslında rahatsız olduğunuzu anlatsın
O konuşmaz hayatta canım

Son düzenleme:

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya kocamla nere gitsek Kayın baba da gelmek istiyor daha üstüne bide bana senin ne işin var gelme diyor bugün de Bi yere gidiyoruz bana sen gelme diyor kocam da kızdı babasına. Ben de dur şurda inecem ben dedim eşim durmadı çok gıcık kapıyorum ya biz genç olarak baş başa gezmek istiyoruz ama takılıyor hemen peşimize 😐☹️
Kaynanayı görümceyi anladım da kayınbaba ne ya yaşlı başlı adamsın otur yerinde Allah yardımcın olsun kuzum

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bu kaynanalara kayınbabalara bişey oluyor evlendikten sonra evlatları kıymete biniyor😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.