Kayın sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Kayın sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,621 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayın sorunsalı
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Eşin doğru olanı yapmış canım zaten bende insanları anlamıyorum millet ayık kafa ile yatıya gelmez evde kardeşi yoksa o gelince gelir bazıları da böyle düşüncesiz olur işte🤦🏻‍♀️ yani evde tek yanlız olan bir kadının kapısını neden çalarsin 😒
🤷 Bi bilsem esim ailesinden cok cektigi icin hic bana demez hizmet et hürmet et diye annesiyle konuşmuyorum 1 yıldır bi kat altta oturuyor kaynanam o bana hen ona seslenmem daha hic demedi neden konusmuyosun o benim annem diye sen nasil rahatsan oyle davran benim kimseye tahammulum yok bana kimseyi şikayet etme konusma istersen hiç kimse ile konuşma yeterki onlari bana söyleme diyor bende yengesiylede abisiyle de arama mesafe koydum alt katta eltim onun altinda kaynana oturur bi hali silkelerken seslenirim camini kapat yenge diye o kadar 🤗

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Eşin iyi etmiş cnm bizimkilerde öyle bi mantık yok her aklıma gelişinde deliriyorum kaynım bu akşamda bizde diye
Esine soyle canim ben rahatsız oluyorum yapamiyorum uzanmak istiyorum yarin oburgun dogumdan sonra emziricem gece uyumicak nereye kadar kalicak bizde bende ona göre bileyim benim ailemden biri gekse sen ne kadar rahat olabilirdinki yaninda diye empati kursun bi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
🤷 Bi bilsem esim ailesinden cok cektigi icin hic bana demez hizmet et hürmet et diye annesiyle konuşmuyorum 1 yıldır bi kat altta oturuyor kaynanam o bana hen ona seslenmem daha hic demedi neden konusmuyosun o benim annem diye sen nasil rahatsan oyle davran benim kimseye tahammulum yok bana kimseyi şikayet etme konusma istersen hiç kimse ile konuşma yeterki onlari bana söyleme diyor bende yengesiylede abisiyle de arama mesafe koydum alt katta eltim onun altinda kaynana oturur bi hali silkelerken seslenirim camini kapat yenge diye o kadar 🤗
En güzeli kuzum herkes birilerinden çekiyor işte 😔 bende küçükken çok çektim o yüzden eşim de kararlarima saygı duyuyor Allah'a şükür rabbim o kadar acıya karşılık eşimi çıkardı karşıma 🤲🏻 Rabbim başımdan eksin etmesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esine soyle canim ben rahatsız oluyorum yapamiyorum uzanmak istiyorum yarin oburgun dogumdan sonra emziricem gece uyumicak nereye kadar kalicak bizde bende ona göre bileyim benim ailemden biri gekse sen ne kadar rahat olabilirdinki yaninda diye empati kursun bi
Yani bide hanımefendi sanırım tesettürlü gece lavaboya gitmek istese o bile dert olacak kadına ya saçını kapat düzgün bir şey giy gibisinden kaynida 23 yaşında yazmış insan biraz düşünceli olur yaşını başını almışsın git bir yerde ev tut o zaman ne diye birinin mahremine giriyorsun 🤦🏻‍♀️

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
En güzeli kuzum herkes birilerinden çekiyor işte 😔 bende küçükken çok çektim o yüzden eşim de kararlarima saygı duyuyor Allah'a şükür rabbim o kadar acıya karşılık eşimi çıkardı karşıma 🤲🏻 Rabbim başımdan eksin etmesin

Yani bide hanımefendi sanırım tesettürlü gece lavaboya gitmek istese o bile dert olacak kadına ya saçını kapat düzgün bir şey gibisinden kaynida 23 yaşında yazmış insan biraz düşünceli olur yaşını başını almışsın git bir yerde ev tut o zaman ne diye birinin mahremine giriyorsun 🤦🏻‍♀️
Allah yardimcisi olsun zor insan kendi evine yeri geliyor sigamiyo bide evde bir baskasi olunca ne istedigini yapabilir ne istedigi gibi dolanabikir bir an önce esi akillanirda cikarir kardesini inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy bilmiyorum ki cnm düşünmüyorlar herhalde ben şuan saatli bomba olmuşum yani patlamam an meselesi eşimde normalde her konuda anlayışlı biri ama bu sefer beni anlamak istemiyor
Rabbim yardımcın olsun kuzum inşallah eşinde zamanla anlar hayır empati kursun o zaman senin kız kardeşin sizde kalmak istese kendi nasıl olurdu

Allah yardimcisi olsun zor insan kendi evine yeri geliyor sigamiyo bide evde bir baskasi olunca ne istedigini yapabilir ne istedigi gibi dolanabikir bir an önce esi akillanirda cikarir kardesini inşallah
İnşallah canım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Evt zaten kaynanam hep diyor ben herkese baktım diye kayınları görümceleri eltileriyle birlikte yaşıyorlarmış eskiden daha yeni herkes kendi düzenini kuruyor

Zaten 1 sene falan kaynanamlar da kaldım evime taşındım küçük kaynım bizde kaldı eşimin yanında çalışıyordu diye o gitti düzenimi kurdum artık rahatım derken bide bu kaynım çıktı😒
Yaşlı insana laf etmek zor kendi doğruları var birde eltilerin yaptıysa senden de bekler o yüzden sen hiç muhattap olma kocan halletsin

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank

Yani bide hanımefendi sanırım tesettürlü gece lavaboya gitmek istese o bile dert olacak kadına ya saçını kapat düzgün bir şey gibisinden kaynida 23 yaşında yazmış insan biraz düşünceli olur yaşını başını almışsın git bir yerde ev tut o zaman ne diye birinin mahremine giriyorsun 🤦🏻‍♀️
Aynen öyle cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar