Kayın sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Kayın sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,612 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayın sorunsalı
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Yaşlı insana laf etmek zor kendi doğruları var birde eltilerin yaptıysa senden de bekler o yüzden sen hiç muhattap olma kocan halletsin
Yok ben muhatap olmuyorum kimseyle sadece ilk defa Bi insanın evimde evlenene kadar kalması benim zoruma gidiyor Bide eşimle artık özel olarak Bi pazar kahvaltımız yada akşamlarımız olmayacak buna çok üzülüyorum

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim kaynım bizde yaşamaya karar verdi bizde kalıcak kaynanamlar köyde oturuyor ve bende bizde kalsın istemiyorum ve bende eşimin kırılmayacağı ve anlayacağı bir şekilde anlatmak lütfen bana Bi fikir verin☺️
Bellk bir süresi varsa 1 2 sene kalsin ne olucakki bu kadar dert etmeyim kendi kardesiniz olsa kalsin der anlayisli olursunuz oda senin bir kardesin belli nir süre kalabilir ama sürekli degil diye anlasirsiniz esinizle benim görümcem kaynim kalabilir bu bir sıkıntı değil gözünüzde büyütmeyin bu kadar :)

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bnm kaynım 23 yaşında bn 22 6 yılıdır bzmle kalıyor hahah oğlum gibi bakıyorum valla ztn evlenip gidecek bnden başka yengesi falan da yok tek kaynım kalbi kirilmasin diye hiç bsy demiyorum ztn evlenip gidicek birgün diyorum üzme kendini sakın fazla kalmaz seninki bnce eşin rahatsız olduğunu görünce gönderir bn rahatsız olmadığm için gndermedi eşim yoksa getrtmezdi ,🤗
Öylede cnm benim bu kaynım ters agrasif çok yemek seçici diğer kaynım dan şikayet etmedim ama sorunlu arızalı yani çekilmiyor gece 1 acıksa gelir der bana patates kızart çay yap ben mecbur değilim kaynanam bile. U halini tahammül edememiş ben nasıl edeyim

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bellk bir süresi varsa 1 2 sene kalsin ne olucakki bu kadar dert etmeyim kendi kardesiniz olsa kalsin der anlayisli olursunuz oda senin bir kardesin belli nir süre kalabilir ama sürekli degil diye anlasirsiniz esinizle benim görümcem kaynim kalabilir bu bir sıkıntı değil gözünüzde büyütmeyin bu kadar :)
Cnm benim Bi kaynım daha bende kalmıştı onunla aramda hiç sorun sıkıntı olmadı ama bu kaynım hiç çekilmiyor ona hep söylüyorum seninle evlenen kadına Allah sabır versin

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Yok ben muhatap olmuyorum kimseyle sadece ilk defa Bi insanın evimde evlenene kadar kalması benim zoruma gidiyor Bide eşimle artık özel olarak Bi pazar kahvaltımız yada akşamlarımız olmayacak buna çok üzülüyorum
Ay neden olmasin arada evine gider izinlerinde falan sanki o olmasa hergün romantik takiliyosunuz. Sende bir an önce bir kız bulup evlendir kaynini kurtul 😂

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kaynim ne ya bi turlu ogrenemedim.. esinin babasi mi yani
Yok eşin kardeşi ☺️
Eşimin genelde anlayışlı biri ama bu konuda beni anlamak istemiyor kafayı yemek üzereyim 1 haftadır kaynanam demiş yanınızda kasın Dilek ne derse dedin takma onu diye eşimde aklınca annesinin lafına uyuyor sinir oluyorum
Eyvah eyvah işin zor valla, allahtan öyle bi kaynanam yok 🤭 karışmaz etmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar