Kayın sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Kayın sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,612 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayın sorunsalı
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ah bu kayınlar. Benim kayınım 16 yasında annesi koye gidiyor. Koyfe kalmak ıstemedıgı ıcın yazları bizde kalıyor. Her yeri dagıtıyor yatağını bile toplamıyor. Tuvaleti pis bırakıyor. Esıöe deyince o cocuk sen karides olarak benımseyemedın benımsesen batmaz diyor. Kafayı yiyorum yazları. Simdi hamıleyim yaza dogum yapcam ınsallah bu yaz da gelmez.
Ayy cnm ya seninki daha zor tuvaleti pis bırakmak ne demek ya raabim seninde yardımcın olsun cnm acaba bu insanlar hangi kafayla yaşıyor ya bizimkiler dahil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem iki kuzenimi okuttu üçüncü kuzenimi okutmak istemiyince amcam tokat atmış
Amcan fazla ileri gitmiş bide kuzen yani daha afedersin cnm ama amcanın elleri kırılsın annen iki çocuğuna bakmış üçüncüyü istemiş bide istememe hakkına sahip tokat baya ağır olmuş

Yatacak yeri bulmusta birde kapris mi yapacak benimde yeğenim kaldı liseye giderken bir sene o kadar yemek seçiyor ki anlatamam dedim ben ne pişirsem onu yiyecek çocuklarımın bile her isteğini yapmıyorum zavallim benimkinin hiç sesi çıkmazdı yine geç yatmaya alisikti erkenden yatağa sokardim koca oglani eeee bizim evin kuralları senin kaynin eşsek kadarmış sende kalacaksa senin kurallarına uymak zorunda çok yüz verme bence canım
Bizde kalmaya karar verdiğinden beri yüz vermiyorum hiç birine dün kaynanam geldi bize oğluma iyi bak oğlumun istediği yemekleri yap onu üzme ezme bende dedim ki bende daha yeni Bi düzen kurmuştum kendime ama yine olmadı benim ozel eşyalarım banyoda olması gerekirken yatak odama aldım ayıptır diye ama beni kimse anlamak istemiyor eşimin ailesinden

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ayy cnm ya seninki daha zor tuvaleti pis bırakmak ne demek ya raabim seninde yardımcın olsun cnm acaba bu insanlar hangi kafayla yaşıyor ya bizimkiler dahil

Amcan fazla ileri gitmiş bide kuzen yani daha afedersin cnm ama amcanın elleri kırılsın annen iki çocuğuna bakmış üçüncüyü istemiş bide istememe hakkına sahip tokat baya ağır olmuş

Bizde kalmaya karar verdiğinden beri yüz vermiyorum hiç birine dün kaynanam geldi bize oğluma iyi bak oğlumun istediği yemekleri yap onu üzme ezme bende dedim ki bende daha yeni Bi düzen kurmuştum kendime ama yine olmadı benim ozel eşyalarım banyoda olması gerekirken yatak odama aldım ayıptır diye ama beni kimse anlamak istemiyor eşimin ailesinden
O yüzden hiç bir akrabam.ile görüşmüyorum hepsi çıkarcı

Amcan ne bicim insanmis anne ne guvenipmi dogurmus saygisiz saol allah razı olsun dicegi yerde bide tokat atmis 🤬
15 yaşında evlenmis büyükler ne derse o oluyormuş kuzm o yüzden arkadaşa da diyorm eşi muhattap olsun erkek milletinin anasına bacisina toz kondurmuyor cunku

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
O yüzden hiç bir akrabam.ile görüşmüyorum hepsi çıkarcı

15 yaşında evlenmis büyükler ne derse o oluyormuş kuzm o yüzden arkadaşa da diyorm eşi muhattap olsun erkek milletinin anasına bacisina toz kondurmuyor cunku

anasına bacısına toz kondurmuyorlar bize gelincede sesimizi çıkarmayacaz

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank

Eline birde yemek listesi verseymis onu akıl edememiş zaar

Eline birde yemek listesi verseymis onu akıl edememiş zaar
Bietek ben ayakta değilmişim uyuyamayan bu uykular nereye gitti acaba

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Bence sen saclarini ac güzel bir sekilde boyani yap sora pyjama takimi giyin güzel acik olsun esin gelsi söyle ben simdi kardesinin yaninda oturmaya hazirim. Sonra hic birsey yapma hamileyim de ne yemek nede temizlik yap bundan sonra böyle de. Odadan cikma iyi degilim de. Halen kaynin gitmesini bilmiyorsa sen cik git annenlere git belki anlar

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bence sen saclarini ac güzel bir sekilde boyani yap sora pyjama takimi giyin güzel acik olsun esin gelsi söyle ben simdi kardesinin yaninda oturmaya hazirim. Sonra hic birsey yapma hamileyim de ne yemek nede temizlik yap bundan sonra böyle de. Odadan cikma iyi degilim de. Halen kaynin gitmesini bilmiyorsa sen cik git annenlere git belki anlar
Aklımdan geçmedi değil cnm ama kaynım eşime göre daha erken geliyor eve bende saçım açık eşofmanla falan çekinirim eşimle de akşam konuştum annem ona kız arıyor bir seneye kalmaz gider dedi ama ben hamileyim rahat edemiyorum bende tansiyon yükselmesi olduğu için çoğunluğunda akşam yemeğinden sonra öyle oluyor sürekli uzanmak istiyorum ama bu hafta görümcem in düğünü var gidecek o zaman söyliyecem kaynanama anlayacağı bir dille

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar