Kayınvalide kâbusu🤬🤬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Admir musaf'ım😘🥰🥰 tarafından oluşturulan Kayınvalide kâbusu🤬🤬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,594 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide kâbusu🤬🤬
Konbuyu başlatan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Annem ben daha 2 yaşındayken vefat etti onu göremedim bile keşke olsaydi o beni böyle bırakmazdi😭😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem vefat etmiş benim ailede kimsede yakınimda degil baska sehirde oturuyorlar.yanımda olsalar bile hepsi kendi derdinde 😫😫Amin inşaAllah rabbim kimseye muhtaç etmesin çok zor bir durumdur gercekten🤲🤲
Başın sağolsun canım, Allah mekanını cennet etsin. Cennetinde buluşturan mevlam. O zaman kayinvalidenin gelmesi gerekir.

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler.sorarım size siz doğuma giderken kayınvalidenizin size refakatçi olması gerekmiyor mu?? Bu 3.çocuğum olucak inşaAllah eşimin annesi her iki doğumumuzda gelmedi bende komşumla hastaneye gittim diğer doğumlarımda..Bugün senin torunun oluyor senin gelmen lazım değil mi hastaneye millet mecbur mu?eşime kaç bin defa anlatmaya çalıştım ama nafile ailesinin gerçek yüzünü bir türlü görmüyor !!!bu hamileliğinde kendisi beni aradı dediki sende benim bir kızımsın ben geleceğim yanına sen doğum yap toparlanana kadar tabi ben şok tamam olur ben senden daha cok isterim yanımda bulunmanı neyse 2 aydır gelicem gelicem deyip durdu meğerse bizi oyalıyormuş .doğumuma 3 günden az bir süre kalmış hanımefendi ariyo ben gelemem bayram geldi evim burda kaliyo demez mi ben artık çıldırdım bir insan bunu gelinine oğluna yapar mi?? Bişeyde diyemedim allahından bul dedim inanın o kadar öfkeliyim sinirliyim ağlıyorum ama ne çare 😪😪😪bu mübarek günlerin hurmetine onu allahu teâlâya havale etmişim rabbim onun hakkından gelsin inşaAllah🤲🤲
Ya yanlış anlama da deli misin boşversene her ikisine gelmemiş sen gerekirse tek başına kal ama yine de minnet etme. Ben kendim bile sözde 3 görümcem war 45 dakikalık mesafede oturuyum 4 aydır bi tanesi aramadi demedi nasılsın iletisimimi kestim kocama da dedim o hastaneye kimseyi cagirmayacaksin tek başıma hallederim birde benim ilk olacak. Ne kaynana ne de bir başkası boşver ikisine el atmamış üçü bekliyorsun sen yanlışsn

Ya yanlış anlama da deli misin boşversene her ikisine gelmemiş sen gerekirse tek başına kal ama yine de minnet etme. Ben kendim bile sözde 3 görümcem war 45 dakikalık mesafede oturuyum 4 aydır bi tanesi aramadi demedi nasılsın iletisimimi kestim kocama da dedim o hastaneye kimseyi cagirmayacaksin tek başıma hallederim birde benim ilk olacak. Ne kaynana ne de bir başkası boşver ikisine el atmamış üçü bekliyorsun sen yanlışsn
Valla bacım çok haklısın ama eşime söz dinlettiremedim ki gelmesin dedim yok annemdir şöyle böyle uzamasın diye tamam gelsin dedim dediğimde bin pişman oldum😪😪

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler.sorarım size siz doğuma giderken kayınvalidenizin size refakatçi olması gerekmiyor mu?? Bu 3.çocuğum olucak inşaAllah eşimin annesi her iki doğumumuzda gelmedi bende komşumla hastaneye gittim diğer doğumlarımda..Bugün senin torunun oluyor senin gelmen lazım değil mi hastaneye millet mecbur mu?eşime kaç bin defa anlatmaya çalıştım ama nafile ailesinin gerçek yüzünü bir türlü görmüyor !!!bu hamileliğinde kendisi beni aradı dediki sende benim bir kızımsın ben geleceğim yanına sen doğum yap toparlanana kadar tabi ben şok tamam olur ben senden daha cok isterim yanımda bulunmanı neyse 2 aydır gelicem gelicem deyip durdu meğerse bizi oyalıyormuş .doğumuma 3 günden az bir süre kalmış hanımefendi ariyo ben gelemem bayram geldi evim burda kaliyo demez mi ben artık çıldırdım bir insan bunu gelinine oğluna yapar mi?? Bişeyde diyemedim allahından bul dedim inanın o kadar öfkeliyim sinirliyim ağlıyorum ama ne çare 😪😪😪bu mübarek günlerin hurmetine onu allahu teâlâya havale etmişim rabbim onun hakkından gelsin inşaAllah🤲🤲
Canım benim annem gelmedi ki bırak kayınvalideyi çok zor bir durum gerçekten bu sefer eşim bakıcı tutacak doğumdan sonrası için hastane de de özelde yapicam eşim ve hasta bakıcı olacak.Uzme kendini Allah büyüktür

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Bu kayınvalide derdi herkeste Galiba rizeliyim annem köyde şuan çay biciyor ve evli olduğum yer hiç bir akrabam yok kayınvalidem bir alt katımda oturuyor ve çok zor gebelik geçirdiğim için bir kaç ay yaninda kaldık bir yaşadık yemek için yapamıyorum artık ağır geldik galiba ceviz kabuğunu doldurmucak bir sebebten kavga çıktı ve şimdi kendi katıma çıktım iki gündür yemek yapamıyorum öyle geçiştirme birşeyler yapıyorum bir telefon daha açmadı ve şuan eşimle konuşmuyoruz bile bu bir kaç gün öyle bir stresli geciyory ki ben birde normal kusamiyorum illa biri sırtıma vurucak kusturucak yoksa boğuluyorum yani anlaşılan anlamayan anlamıyor yaşamayan bilmiyor onun gebeliği rahat geçtiği için bnm naz yaptığı düşünüyorlar ama kolumda delinmedik yer kalmadı

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle benim annem vefat etti.kimsem yok yani ama şunu çok iyi anladım gerçekten insanın allah'ındaan başka hiç kimsesi yok👆👆ve onu takdiri ilahiye havale ettim o gelir anca onun hakkından 🤲🤲
Kaynanam yanimda gelecegine tek basima dogururum daha iyi, varligindansa yoklugunu tercih ederim hiç geregi yok. Annem gelecek benimle eger annem olmasaydi da kaynanami istemezdim tek dogurur yani bu mendeburu istemezdim.

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam yanimda gelecegine tek basima dogururum daha iyi, varligindansa yoklugunu tercih ederim hiç geregi yok. Annem gelecek benimle eger annem olmasaydi da kaynanami istemezdim tek dogurur yani bu mendeburu istemezdim.
Bende istemiyorum annemi aradım doğumuna yetişticem toparlana kdar ben bakicam dedi şuan evde tekim midem bulaninca kusmm geldiğimde sırtıma kapıya vuruyorum destek alıyorum yinede inmiyorum ne yaşarsam tek yaşarım daha iyi daha az stres biraz zorlancam ama elbet bitecek bu kusmalar

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Bende istemiyorum annemi aradım doğumuna yetişticem toparlana kdar ben bakicam dedi şuan evde tekim midem bulaninca kusmm geldiğimde sırtıma kapıya vuruyorum destek alıyorum yinede inmiyorum ne yaşarsam tek yaşarım daha iyi daha az stres biraz zorlancam ama elbet bitecek bu kusmalar
Kan kussam da bir bardak su istemem o kadindan. Benden uzak Allaha yakin olsun. En iyisi kendi kendimizin bakmak , kaynana gelse ne olacak ki çenesinden dirdirindan o halimde çekilecem gibi degil. Iyiyken çekemiyorum dogumda ve sonrasinda hiç çekemem.

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Bende şuan öyleyim rabbim yanımızda biz gönlümüzü ferah tutalım rabbim yardımcımız olucak bende şuan tekim kapıdan destek alıyorum kusmak için yinede aramıyorum aramda

Tüm sayfalar yüklendi.