Kayınvalide kâbusu🤬🤬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Admir musaf'ım😘🥰🥰 tarafından oluşturulan Kayınvalide kâbusu🤬🤬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,529 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide kâbusu🤬🤬
Konbuyu başlatan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
Canım benim annem gelmedi ki bırak kayınvalideyi çok zor bir durum gerçekten bu sefer eşim bakıcı tutacak doğumdan sonrası için hastane de de özelde yapicam eşim ve hasta bakıcı olacak.Uzme kendini Allah büyüktür
Amin canım rabbim bizede büyük elbet🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman torunum diye dolanmasın hiç canım eşinde kendi çocuğuna yapılan bir şeyi nasıl hazmediyor da göremiyor
Anasının oğlu işte anlamadım gitti inan 😑😑

Kaynanam yanimda gelecegine tek basima dogururum daha iyi, varligindansa yoklugunu tercih ederim hiç geregi yok. Annem gelecek benimle eger annem olmasaydi da kaynanami istemezdim tek dogurur yani bu mendeburu istemezdim.
Rabbim yardımcın olsun canım herşeyin hayırlısı olsun🤲🥰🥰

Bu kayınvalide derdi herkeste Galiba rizeliyim annem köyde şuan çay biciyor ve evli olduğum yer hiç bir akrabam yok kayınvalidem bir alt katımda oturuyor ve çok zor gebelik geçirdiğim için bir kaç ay yaninda kaldık bir yaşadık yemek için yapamıyorum artık ağır geldik galiba ceviz kabuğunu doldurmucak bir sebebten kavga çıktı ve şimdi kendi katıma çıktım iki gündür yemek yapamıyorum öyle geçiştirme birşeyler yapıyorum bir telefon daha açmadı ve şuan eşimle konuşmuyoruz bile bu bir kaç gün öyle bir stresli geciyory ki ben birde normal kusamiyorum illa biri sırtıma vurucak kusturucak yoksa boğuluyorum yani anlaşılan anlamayan anlamıyor yaşamayan bilmiyor onun gebeliği rahat geçtiği için bnm naz yaptığı düşünüyorlar ama kolumda delinmedik yer kalmadı
Rabbim yardımcın olsun canım.Bir can dünyaya getirmek koly değil elbette ama onlara sorarsan aman nazlanıyo aman yalan söylüyo ama acıyı çeken bilir elbette 🤐🤐

Selam anneler.sorarım size siz doğuma giderken kayınvalidenizin size refakatçi olması gerekmiyor mu?? Bu 3.çocuğum olucak inşaAllah eşimin annesi her iki doğumumuzda gelmedi bende komşumla hastaneye gittim diğer doğumlarımda..Bugün senin torunun oluyor senin gelmen lazım değil mi hastaneye millet mecbur mu?eşime kaç bin defa anlatmaya çalıştım ama nafile ailesinin gerçek yüzünü bir türlü görmüyor !!!bu hamileliğinde kendisi beni aradı dediki sende benim bir kızımsın ben geleceğim yanına sen doğum yap toparlanana kadar tabi ben şok tamam olur ben senden daha cok isterim yanımda bulunmanı neyse 2 aydır gelicem gelicem deyip durdu meğerse bizi oyalıyormuş .doğumuma 3 günden az bir süre kalmış hanımefendi ariyo ben gelemem bayram geldi evim burda kaliyo demez mi ben artık çıldırdım bir insan bunu gelinine oğluna yapar mi?? Bişeyde diyemedim allahından bul dedim inanın o kadar öfkeliyim sinirliyim ağlıyorum ama ne çare 😪😪😪bu mübarek günlerin hurmetine onu allahu teâlâya havale etmişim rabbim onun hakkından gelsin inşaAllah🤲🤲
Ah ah bu kaynanaların hepsi mi aynı olur ya benimde kaynanam doğum yaptım sadece doğum yaptığımda bebeğimi gördü sonra ben gideyim eve dedi neyse hastaneden eve geçtik o gün geldi güya etrafı toparlıyor sonra yine gitti ve ondan sonra hiç uğramadı gelmedi o kadar zoruma gitti ki şimdi görümcem de doğum yapacak temmuzun 7 si gibi koşa koşa erkenden İstanbula gitti eşimde bende o kadar kötü hissettik ki eşime dedim senin ailende vicdan yokmuş dedim bide çok vurdumduymazlar dedim boşver dedi ilerde herkes ettiğini çeker dedi

Ah ah bu kaynanaların hepsi mi aynı olur ya benimde kaynanam doğum yaptım sadece doğum yaptığımda bebeğimi gördü sonra ben gideyim eve dedi neyse hastaneden eve geçtik o gün geldi güya etrafı toparlıyor sonra yine gitti ve ondan sonra hiç uğramadı gelmedi o kadar zoruma gitti ki şimdi görümcem de doğum yapacak temmuzun 7 si gibi koşa koşa erkenden İstanbula gitti eşimde bende o kadar kötü hissettik ki eşime dedim senin ailende vicdan yokmuş dedim bide çok vurdumduymazlar dedim boşver dedi ilerde herkes ettiğini çeker dedi
Öyleler canım onlar gelinlerinin mutlu olmasını hazmedemiyorlar ama kendi kızları olunca herşeyin en iyisi onların olsun isterler ne diyim allah gelir anca öylelerinin hakkından 🤲🤲

Amin kocaman kadınlar bile yalan söylüyo çok tuhaf insanlar var ya
Ya ben sana anlatmaya kalksam günler yetmez.gelmemek için o kadar komik bahaneler buldu ki 😂😂

Gamzeli elvan

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler.sorarım size siz doğuma giderken kayınvalidenizin size refakatçi olması gerekmiyor mu?? Bu 3.çocuğum olucak inşaAllah eşimin annesi her iki doğumumuzda gelmedi bende komşumla hastaneye gittim diğer doğumlarımda..Bugün senin torunun oluyor senin gelmen lazım değil mi hastaneye millet mecbur mu?eşime kaç bin defa anlatmaya çalıştım ama nafile ailesinin gerçek yüzünü bir türlü görmüyor !!!bu hamileliğinde kendisi beni aradı dediki sende benim bir kızımsın ben geleceğim yanına sen doğum yap toparlanana kadar tabi ben şok tamam olur ben senden daha cok isterim yanımda bulunmanı neyse 2 aydır gelicem gelicem deyip durdu meğerse bizi oyalıyormuş .doğumuma 3 günden az bir süre kalmış hanımefendi ariyo ben gelemem bayram geldi evim burda kaliyo demez mi ben artık çıldırdım bir insan bunu gelinine oğluna yapar mi?? Bişeyde diyemedim allahından bul dedim inanın o kadar öfkeliyim sinirliyim ağlıyorum ama ne çare 😪😪😪bu mübarek günlerin hurmetine onu allahu teâlâya havale etmişim rabbim onun hakkından gelsin inşaAllah🤲🤲
Kiz kardesiniz yokmu yaninizda durabilecek o daha iyi sizin için

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin bende kaynana mi istemiyorum beni deli ediyor hamile birinin yanında saçma sapan hikayeler anlatıyor iğreniyorum ondan sigara içiyor düşüncesiz bende ablama geldim onda kalıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲

Kiz kardesiniz yokmu yaninizda durabilecek o daha iyi sizin iç

Kiz kardesiniz yokmu yaninizda durabilecek o daha iyi

Allah kolaylık versin bende kaynana mi istemiyorum beni deli ediyor hamile birinin yanında saçma sapan hikayeler anlatıyor iğreniyorum ondan sigara içiyor düşüncesiz bende ablama geldim onda kalıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲
Amin inşaAllah rabbim yardımcınız olsun canım 🤲🤲♥️

Kiz kardesiniz yokmu yaninizda durabilecek o daha iyi sizin için
Ablam var ama o hem başka bir şehirde hemde daha yeni 2 gün oldu doğum yapalı😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.