Kayinvalide ve Eşin Istekleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Kayinvalide ve Eşin Istekleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,338 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayinvalide ve Eşin Istekleri
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Super Anne

Aysegulay

Kayıtlı Üye
rank
Bende oyle eşimin memleketinden uzağız aramızda 3 saat var baski çok yaptı ewi taşımak için asla kabul etmedim en çok kavga etme sebeblerimizden biriydi zaten karakolluk olduk işte barıştık snra ses seda yok hamileyim suan 1 bucuk aylık ona her zaman dedim ben çocuk olması herseyi çekeceğim demek değil on tanede olsa giderim demişimdir üstelik aile çok önemli ailen arkandaysa gerisi boş

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar biriyle paylasmazsam patlayacagim etrafimdaki kimse beni anlamiyor çok bunaldim. Evlendim yasadigim sehiri işimi ailemi arkadaslarimi her seyimi geride birakip esimin memleketine ailesine yakin bir eve yerlestim ama sanki butun bunlari kaynanam yasamis gibi tribe girdi oglumu özledim oglumu gormeden duramiyorum diye diye hayatimizin her aninda yanimizda durarak evliligimin ilk aylarini mahvetti. Babami kaybettim aylarca kendime gelemedim beni aramiyor sormuyor evime gelmiyor diye olay cikarip benle küstü oysa ilgilenilmeye aranip sorulmaya benim ihtiyacim vardi.

Hamile kaldim bebegi istemedi demedigi laf kalmadi benden anne olmazmis falan filan. Düsûk riskim vardi dusuk yapayim diye beddualar etti. Hamilelik hormonlarini sanki kendi yasiyor gibi her gun arayip oglunu yanina cagirip duygu somurusu yapip agliyor. Cocugu dogurunca lohusaligi da kaynanam bana birakmaz kendi yaşar eminim. Neyse konu şu ki kayinvalide benle kendi kendine haksiz yere kústü ama benden özür bekliyor. Eşim de sonsuza kadar küs kalamayacagimizi annesinin çok uzgun oldugunu her gun agladigini ama gururundan haksizim diyemedigini iddia ederek benim ozur dilememi annesinin gonlunu almami istiyor. Ben ise küsme sebebini bile bilmedigimi sucum olmadigini, dogmamis bebegimize söyledigi bu sözleri nasil icine sindirebildigini anlamadigimi ve özur dilemeyecegimi soyledim. Tabi esimle aramiz bozuldu simdi bana surekli laf vuruyor annesini övüp duruyor falan. Esim normalde cok iyidir bana karsi ama konu ailesi olunca aramizdaki iliski darmadagin oluyor. Hanimlar ben nerde yanlis yapiyorum da bu basima geliyor ? Çok uzun yazdim dayanamayip okuyan yorum yapanlara simdiden tesekkurler
Bende Sen Durumdayim Eltim Yuzumden Esimin ailesiyle aram kotu beni gitmis kotulemis hic biri yuzume bile bakmiyor o kadar kotu bir durumki gorumcelerim eltim kaynanamda dahil o kadar kotu insanlarki biz nerde hata yaptik biliyomusun canim ilk basta evlencegimiz adami degilde ailesini secemedigimizden dolayi yaptik seni o kadar iyi anliyorum bire bir yasiyorum hepsini kaynanami 2 gun aramasam beni aramadi diye ogluna sikayet eder kavga ettirir bizi yalniz degilsin malesef gorumcemden cok cektim halada devam ediyo simdide eltim cikti basima allah sabir versin 2 bebegim var 3 cuyede hamileyim 5 yillik evli esimden ailesi yuzunden 5 senedir siddet goruyorum ama cocuklar icin dayaniyorum sabrediyorum dayan dicem sabret dicem ama o kadar iyide anliyorumki bazen imkansiz geliyo ne diyeyim allah bu kaynanalari ellerimizden alsinda insallah gun yuzune cikalim bizde .

Tüm sayfalar yüklendi.