Kayınvalidenizden doğum için ne hediyesi aldınız arkadaşlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Kayınvalidenizden doğum için ne hediyesi aldınız arkadaşlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,180 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalidenizden doğum için ne hediyesi aldınız arkadaşlar?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm benim kayinvalide ikiz olduklari icin iki tane yarim taktı 5tanede halamiz var hepsi 2ser ceyrek taktı 1 yas dogum günü konsepti hediyelikleri falan hepsini karşıladı sağ olsun o yüzden hakkını yiyemem bezlerine mamasina hep destekcimizdir sağ olsun
Merhabalar hadiyin dedikoduya. Bakalım kimler kayın validesinden ne hediyeleri aldı? Veya bebek için ne hediyeleri geldi? Yani benim kaynanamdan beklentim büyük açıkçası torununu baya şımartır gibi geliyor (ilk torun). Şu an 21 haftalık oldum hala bir şey göremedik kendisinden ilerleyen zamanlarda görücez artık. Kendi annemde altın kilitli iğnede takılı Allah yazılı nazar boncuğu aldı şimdilik ve birkaç zamandır bana işte nasıl giysi istersin ne istersin die sorular soruyor kesin bana biriki sürprizi var. 😁 Çok heyecanlıyım ya bir an önce yavruma kavuşmak istiyorum. ❤️

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hadiyin dedikoduya. Bakalım kimler kayın validesinden ne hediyeleri aldı? Veya bebek için ne hediyeleri geldi? Yani benim kaynanamdan beklentim büyük açıkçası torununu baya şımartır gibi geliyor (ilk torun). Şu an 21 haftalık oldum hala bir şey göremedik kendisinden ilerleyen zamanlarda görücez artık. Kendi annemde altın kilitli iğnede takılı Allah yazılı nazar boncuğu aldı şimdilik ve birkaç zamandır bana işte nasıl giysi istersin ne istersin die sorular soruyor kesin bana biriki sürprizi var. 😁 Çok heyecanlıyım ya bir an önce yavruma kavuşmak istiyorum. ❤️
Şuan 33 haftalık hamileyim hiçbirşey almadı. 4 yaşında kızından torunu var onun oyuncaklarını kullanmadığı eşyaları veririz diyor her gidişimizde. Geçenlerde Bi çeyrek alırım dedigini duydum bakalım görücez az kaldı dogumuma 😀

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Bence beklentiye girme üzülürsün şahsi fikrim zararları olmasın faydalarını istemiyorum
Böyle yorumları okuyorum da Rabbım neler yaratmış ya gerçekten insan kendinde olmayan güzel şeylere imreniyor başkasında gördüğünü kötü şeyler yine kendi başına gelmediği için şükrediyor şunu söyleyeyim Rabbım cümlemize hayırlı güzel insanlar nasip etsin kötülerde iyiye çevirsin gerçekten kimse kimseden birşey beklemesin bence bir hayırlı olsun demeyi çok görenler

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benimki bana bisey almadi ama bebek bezini, hastane çıkışını, üzerine örtülen sarı yazmayı aldı görümcem de bekar aynı evde yaşıyor zıbın ve emzik zinciri aldı yarın doğuma gidecem yarım altın takacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar