Kayınvalidenizden doğum için ne hediyesi aldınız arkadaşlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Kayınvalidenizden doğum için ne hediyesi aldınız arkadaşlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,170 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalidenizden doğum için ne hediyesi aldınız arkadaşlar?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
K
Bana demicek zaten ben gelip bana desin demiyorum kuzum oğlunu arayıp tebrik edebilirdi annesi vefat etmiş oğlan tarafından babası halaları bide erkek kardeşi var hepsi vurdum duymaz yoksa. Ben etmiş etmemiş umrumds olmaz eşim sadece bu olaya baya icerlenmişti ilk torunu olacak vs diye
uzum o karakter meselesi benim babamda bilmezden geliyo hatta annemde öyle bi kere söyledim bikerede cinsiyeti sormuyon hiç merak etmiyonmu dedim kaynanam yelek örüyo falan dedim ve hala tüm akşam beraber oturduk 2 gün bebek konusunu hiç açmıyo sanki yokmuş gibi 😅 hediye falan almakta akıllarına gelmez bile beklemiyorum hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana demicek zaten ben gelip bana desin demiyorum kuzum oğlunu arayıp tebrik edebilirdi annesi vefat etmiş oğlan tarafından babası halaları bide erkek kardeşi var hepsi vurdum duymaz yoksa. Ben etmiş etmemiş umrumds olmaz eşim sadece bu olaya baya icerlenmişti ilk torunu olacak vs diye
Benimde ablamın çocuğu olmadı ailemlede artık görüşmeyecek kadar uzaklar ailem çok soğuk ya bide ilk torun olacak kedileri var baya besliyolar evin önünde inan onlar kadar önemserlermi bilmem😅

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hadiyin dedikoduya. Bakalım kimler kayın validesinden ne hediyeleri aldı? Veya bebek için ne hediyeleri geldi? Yani benim kaynanamdan beklentim büyük açıkçası torununu baya şımartır gibi geliyor (ilk torun). Şu an 21 haftalık oldum hala bir şey göremedik kendisinden ilerleyen zamanlarda görücez artık. Kendi annemde altın kilitli iğnede takılı Allah yazılı nazar boncuğu aldı şimdilik ve birkaç zamandır bana işte nasıl giysi istersin ne istersin die sorular soruyor kesin bana biriki sürprizi var. 😁 Çok heyecanlıyım ya bir an önce yavruma kavuşmak istiyorum. ❤️
Bnmki uzak dursun en büyuuuuuuuk hediye hatta gelmesin ben ona aliyim hediye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
K

uzum o karakter meselesi benim babamda bilmezden geliyo hatta annemde öyle bi kere söyledim bikerede cinsiyeti sormuyon hiç merak etmiyonmu dedim kaynanam yelek örüyo falan dedim ve hala tüm akşam beraber oturduk 2 gün bebek konusunu hiç açmıyo sanki yokmuş gibi 😅 hediye falan almakta akıllarına gelmez bile beklemiyorum hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde ablamın çocuğu olmadı ailemlede artık görüşmeyecek kadar uzaklar ailem çok soğuk ya bide ilk torun olacak kedileri var baya besliyolar evin önünde inan onlar kadar önemserlermi bilmem😅
Doğru kuzum karakter meselesi ama insan bekliyor yani eşimin babası eşimi arayıp böyle böyle dese ben bile mutlu olurum ama onlarda o düşünce yok

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hadiyin dedikoduya. Bakalım kimler kayın validesinden ne hediyeleri aldı? Veya bebek için ne hediyeleri geldi? Yani benim kaynanamdan beklentim büyük açıkçası torununu baya şımartır gibi geliyor (ilk torun). Şu an 21 haftalık oldum hala bir şey göremedik kendisinden ilerleyen zamanlarda görücez artık. Kendi annemde altın kilitli iğnede takılı Allah yazılı nazar boncuğu aldı şimdilik ve birkaç zamandır bana işte nasıl giysi istersin ne istersin die sorular soruyor kesin bana biriki sürprizi var. 😁 Çok heyecanlıyım ya bir an önce yavruma kavuşmak istiyorum. ❤️
Benim Annem yelek patik şapka örmüş bende kayın valideme gösterdim annem bunları örmüş diye ertesi gün kermesten giyilmiş biraz tiftiklenmis bir patik almış getirdi nasıl dedi nediyim 😃bide ona miras kaldı düşünün benim 3.gebeliğim bu arada

Tüm sayfalar yüklendi.