Kayıp düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kayıp düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,761 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayıp düştüm
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah korusun dikkatli ol bende geçen hafta ayağımı burkmustum şişmişti üzerine basamamistim bebekleri koruyor Rabbim şükür canını sıkma
[/QUOTE
Canım öncelikle geçmiş olsun aynı durum bikac gün önce bana da olmuştu 2 merdivenden aşağı düşmüştüm diz kapagimin üzerine karnima denk gelmedi allahdan sen de kendini takip et kanama agri sancı olacak mi çok dayanamayacagin kadar şiddetli sancılar olursa hemen doktora görün tekrar gecmis olsun kuzum insallah sağlıkla alırsın bebeğini kucagina
İnşAllah canım sanada geçmiş olsun bekliyorum bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun cnm bişey olmuşsa belirtisi olurdu. Sen takipte kal yinede ne olur ne olmaz.
Sağol canım takipteyim 😔

Geçmiş olsun cnm bişey olmuşsa belirtisi olurdu. Sen takipte kal yinede ne olur ne olmaz.
Sağol canım takipteyim 😔
Canım dikkatli ol çok üzüldüm inşallah bişi olmaz
İnşAllah canım bende çok suçlu hissediyorum kendimi büyük olsa biraz hareketi net hissederdim içim rahat ederdi ama zaten küçük çok nadir bir iki defa hissettim şimdi bekliyorum 😔

Sağol canım takipteyim 😔
Canım dikkatli ol çok üzüldüm inşallah bişi olmaz
İnşAllah canım bende çok suçlu hissediyorum kendimi büyük olsa biraz hareketi net hissederdim içim rahat ederdi ama zaten küçük çok nadir bir iki defa hissettim şimdi bekliyorum 😔
Gecmıs olsun nur Allah kazadan beladan korusun sizleri bebisleri 🤲🥰
Sağol canım Allah razı olsun 🤲🤲❣️❣️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Sağol canım takipteyim 😔

Sağol canım takipteyim 😔

Sağol canım takipteyim 😔
Sağol canım Allah razı olsun 🤲🤲❣️❣️
Üzme kendini nur üzgün ifade koyma hiç birşey olmaz Allah'ın izniyle İnşallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et aman yakın da bi saglık ocagı vs varsa git kalp atışlarını dinlersin Allah korur bebişini hic bişey olmaz icini rahat tut
Yakında var mı bilmiyorum canım villa kiraladık merkeze uzak yeşillik bir alan ama bir hastane bulduk Allah korusun ama kanama vs birşey olursa çıkacağız hemen

Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşaAllah canım kontrol amaçlı Bi görün bence doktora Allah korusun
Sağol canım gideceğim inşallah uzanıp dinleniyorum biraz

Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşaAllah canım kontrol amaçlı Bi görün bence doktora Allah korusun

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yakında var mı bilmiyorum canım villa kiraladık merkeze uzak yeşillik bir alan ama bir hastane bulduk Allah korusun ama kanama vs birşey olursa çıkacağız hemen

Haber et bize daima

Tüm sayfalar yüklendi.