Kayıp düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kayıp düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,756 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayıp düştüm
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canim 1bucuk ay falan oldu ben duseli gerizekali esimede dedim dustum gel sahil yuruyerek 5 10 dkk mesafede sahilde arkadaslafiyla cay falan iciyordu ve esim arabayla ordan 48 dkkda geldi
Canim 1bucuk ay falan oldu ben duseli gerizekali esimede dedim dustum gel sahil yuruyerek 5 10 dkk mesafede sahilde arkadaslafiyla cay falan iciyordu ve esim arabayla ordan 48 dkkda geldi
BÜYÜK Geçmiş Olsun cnm Allahım birdaha göstermesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gidicem cnm bugün çok geçmiş olsun sen ne zmn düştün
Nasılsın CNM

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Hala ciddiyeti devam ediyor mu canım Rabbim size bağışlasın bu yolda kimseyi koymasın 🤲
Aynen canim cunku ben merdiven dustum ve cok kotu dustum ve esim poset tasittiriyor temizlik simdi bakalim pazar memlete gidecez ve boyle bi adamdan cocugum olacagi icin cok pismanim rabbim hayirlisini nasip etsin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim cunku ben merdiven dustum ve cok kotu dustum ve esim poset tasittiriyor temizlik simdi bakalim pazar memlete gidecez ve boyle bi adamdan cocugum olacagi icin cok pismanim rabbim hayirlisini nasip etsin
Allah yardımcın olsun canım benim deme öyle yinede kısmetten öteye yol yok derler Rabbim eşinede akıl hidayet nasip etsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Daha iyiyim canım kasıklarım da biraz ağrı var ama önceden de vardı eşimde havuzun suyu soğuktu belki ondandır diyor bende uzanıyorum küçük olduğu için net olmasada sanki bir kere hissettim lavaboya falan da gittim kanamada yok şükür canım bekliyorum

Sağol canım benim gideceğim inşallah ama yarın sanırım bende dinleniyorum

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Sağol canım 🤲
Sevindim canım bi sıkıntı olmamasına dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.