Kayıp düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kayıp düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,758 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayıp düştüm
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ya ne olur ne olmaz bi dra görün istersen. Şimdi nasılsın?
Daha iyiyim canım kasıklarım da biraz ağrı var ama önceden de vardı eşimde havuzun suyu soğuktu belki ondandır diyor bende uzanıyorum küçük olduğu için net olmasada sanki bir kere hissettim lavaboya falan da gittim kanamada yok şükür canım bekliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kıyamam geçmiş olsun cnm bnm Allah'ın izniyle inşallah bsy olmaz ama için rahat etsin diye orda bir acile git 😔
Sağol canım benim gideceğim inşallah ama yarın sanırım bende dinleniyorum

Ya kıyamam geçmiş olsun cnm bnm Allah'ın izniyle inşallah bsy olmaz ama için rahat etsin diye orda bir acile git 😔
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Yok kız hiç birşey olmaz Allah'ın izniyle içini ferah tut cnm benim
Sağol canım 🤲

Kızlar bugün tatile geldik havuzdan çıktım kayıp fayansa düştüm kolum çizildi kabarda karnıma denk gelmesin diye yan düştüm ama birşey olur mu 😔😔😔😥😥😥
Ayyy canım geçmiş olsun korkma Rabbim o minik melekleri koruyor kötü düşünme inşallah bişey yok de dikkat et kendine canım eğer doktora gidersen haber et bize de sen sakın üzülme bak

Tüm sayfalar yüklendi.