Kaynana bebek ismi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaynana bebek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,162 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana bebek ismi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Önce desede tamam değil başka isim bulurdun belki ama kaynananın ismimi sümeyye
Hayır değil dedim nealaka
Galiba ben masal koymak istiyorum esimde sen ne istersen koy isimi kimse karışamaz dedi kuranda geçmiyor diye ismi değiştir diyir kayinvalidem ☺
Benim esimle arkadaşı karar verdi onun eşimde hamileydi dedi biz masal katalım sende öykü kat dedi oda tamam dedi
👊👊 All sana Sümeyye de kimliği çıkti bebenin sus galan ortalığı karistirma de 😂😄😂😂😂
Dedim annenle saçma sapan isim muhabbeti yapma çocuk seninle benim başkası ismine karar veremez bu konu kapandı birdaha duymak istemiyorum bu konuyu dedim tamam dedi ama tavır sergiliyor bana soğuk yapiyor

İklim

Kayıtlı Üye
rank

Benim esimle arkadaşı karar verdi onun eşimde hamileydi dedi biz masal katalım sende öykü kat dedi oda tamam dedi

Dedim annenle saçma sapan isim muhabbeti yapma çocuk seninle benim başkası ismine karar veremez bu konu kapandı birdaha duymak istemiyorum bu konuyu dedim tamam dedi ama tavır sergiliyor bana soğuk yapiyor
Sende ona soğuk davran çocuk sizin yani herkes anam babam bacım ismi diye ortaya düşerse biraz mantık olması lazım herkes kendi aileisni seçerse o zaman senin kilerede ayıp yani o babasıysa sende annesisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz kızın ismini kararlaştırdık ve koyduk kimliğinde çıktı ama Kuran'da geçen bir isim koymamız gerekmiş kulağına söylerken bende anneninkini söylensin dedim dün gelmiş annem çocuğun adını Sümeyye köyün diyor dedi kimliği çıktı dedim annem çıktığını bilmiyor dedi olmaz dedim ama çok sinirliyim
Banada demişti kaynanam kayın babanin ismini koy diye sanki onların adını şanını yaşatmak için doğuruyom ben çoktan düşündüm dedim ölmüş adamın adını niye koyuyum canım bebeye daha neler

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım 9 ay karnında taşıyıp çocuğa bakıp büyüten sensin kimliği çıkmış zaten Allah'tan olan olmuş biten bitmiş kafana çok takıp sorun etme

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlamıyorum nasıl kendilerine hak sahibi olarak görüyorlar

Sanırım herkeste var

Sanırım herkeste var

Tepkimi koydum kızın kimliği bile cikti ben isimli kıyafetler yaptırdım saçma yani
Hemen anlatım kuzum tohum onlarınmıs çocuk onların çocuğumus bizim değil kaynanam bana öyle dedi sen kimsin o çocuk senin değil benim oğlumun dölü diyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hemen anlatım kuzum tohum onlarınmıs çocuk onların çocuğumus bizim değil kaynanam bana öyle dedi sen kimsin o çocuk senin değil benim oğlumun dölü diyor
Tövbe ya manyak kadın 😅

Keşke ondan gelmeseydi soy bozuk kadın eşin sen olmasan çocuk yapabilecek mi bunu birde kadın söylüyor yazık

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Tövbe ya manyak kadın 😅

Keşke ondan gelmeseydi soy bozuk kadın eşin sen olmasan çocuk yapabilecek mi bunu birde kadın söylüyor yazık
Bak yemin ediyorm kaynanam ile gorumcelerim olacak cadılar tanisaydim tek erkek kocam kalsa gene evlenmezdm o kadar lanetler anlatamam

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım Evet seytanda Kuran'da geçiyor

Seytan ısım mı kurban oldugum kuranda gecıyor diyon

Cocuklarınıza verdıgınız ahlaktan Allah ogretıp ogretmemekden ibadeti ögretmekten koyduğunuz isimden bile sorguya cekıleceksınız biraz mantıklı olursak kuranda gecen guzel isim koymak en dogrusu

Tüm sayfalar yüklendi.