Kaynana bebek ismi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaynana bebek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,161 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana bebek ismi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Biz kızın ismini kararlaştırdık ve koyduk kimliğinde çıktı ama Kuran'da geçen bir isim koymamız gerekmiş kulağına söylerken bende anneninkini söylensin dedim dün gelmiş annem çocuğun adını Sümeyye köyün diyor dedi kimliği çıktı dedim annem çıktığını bilmiyor dedi olmaz dedim ama çok sinirliyim
İş işten geçmiş konuşsun dursun boşver hiç takma BİLe o değilde dün post açmıştın bebegi tek yıkadım diye gerçekten takdir ettim cesaretini isim peşine düşmek yerine neden gelip torununa bakmıyo yıkamayo gelinim ameliyatlı ilk bebegi zorlanır demiyo isme gelince büyükler işe gelince neden yoklar acaba

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Hemen anlatım kuzum tohum onlarınmıs çocuk onların çocuğumus bizim değil kaynanam bana öyle dedi sen kimsin o çocuk senin değil benim oğlumun dölü diyor

77 yaşındaki kadına ne anlatım kafa taş devri
Yaşı 77 de aklı maşallah zehir çocuğun genine kadar hesaplamış 😄 sen çocuğu neyi boş ver seviyorsan düzgünce sev günün bitiyo de zaten bir gözün toprağa bakiyo alnında el Fatiha yazıyo halen benle ugrasion de 😄😬😬

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Sende ona soğuk davran çocuk sizin yani herkes anam babam bacım ismi diye ortaya düşerse biraz mantık olması lazım herkes kendi aileisni seçerse o zaman senin kilerede ayıp yani o babasıysa sende annesisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada demişti kaynanam kayın babanin ismini koy diye sanki onların adını şanını yaşatmak için doğuruyom ben çoktan düşündüm dedim ölmüş adamın adını niye koyuyum canım bebeye daha neler
Aman işte soğuk yapıyor umrumda degil

Seytan ısım mı kurban oldugum kuranda gecıyor diyon

Cocuklarınıza verdıgınız ahlaktan Allah ogretıp ogretmemekden ibadeti ögretmekten koyduğunuz isimden bile sorguya cekıleceksınız biraz mantıklı olursak kuranda gecen guzel isim koymak en do

Yaşı 77 de aklı maşallah zehir çocuğun genine kadar hesaplamış 😄 sen çocuğu neyi boş ver seviyorsan düzgünce sev günün bitiyo de zaten bir gözün toprağa bakiyo alnında el Fatiha yazıyo halen benle ugrasion de 😄😬😬
😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar