Sorum var Kaynana sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kaynana sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 856 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunsalı
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep 73

Zelo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz moralim sıfır 😔 kaynanam çok nankör ne iş yapsam ne yaptın ki diyor ev çok kirliydi dip köşe temizledim dedim yaşlıdır oruç tutuyor yapmasın tek başıma yaptım ben biraz takıntıliyim bi işi ya güzel yaparım ya hiç yapmam Allah aşkına hanginiz dağınık temiz olmayan bir yerle uğraşmıyorsunuz dört saat uğraşıyormuşum çabuk yapmalıymışım ben baştan savma iş yapamam en sonunda dedim sana ne benim evim ister temizlerim ister kirli bırakırım ayrı ev desem kiralar ateş pahası bu evin herşeyi tamam bu evi ona bırakıp gitmek akılsızlık olur en iyisi söylediklerine kulak tıkayıp ölmesini beklemek sessizce ne yapıyorsun ki diyor yapıyorum dediğimde ise senin evin yapacaksin diyor böyle de dengesiz pasaklı şey hamileyken ben evi temizledi ıyy iğrenç yaptı yerle sildigi viledayi aldı duvara vurdu banyo bezini tezgahta yıkadı kendisine temiz diyor Allah sabır versin susmak mi iyi laf çarpmak mı bilemedim ikide bir tansiyonu fırlıyor ölse ihale bana kalır diye korkuyorum kızımı da vermezler Allah ım bunu düşünmek bile ne kötü
Allah sabır versin sonun psiyatri merkezi stresin vucuda verdiği tahripden bile bahsetmiyorum migren ülser başka hastalıklar bende yanyana oturuyorum bi yanlışımı gördğm bana uymuyor baktım hasta olcam mesafa koydum o rasıs olsun benden çıkın bacım tek odalı evde dur aynu yerde durma uzakkrn tatlu olıyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok haklısın bu Kaynanalar ne yaparsan yap sanki gözlerinde hicbisey yapmamisim gibi👏👏
Öyle kuzum ama hepsi aynı deil bence şahsi fikrim benim kayınvalidem Allah'a binlerce kez şükürler olsun hiç bana kaynanalik yapmadı Allah razı olsun o yüzden hepsi aynı deil

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kendisi bana sataşıyor tartışma çıkınca seni gelin aldık başımızı yaktık diyor oğluma yazık diyor eşime diyor kalk götür babasının evine bırak gel bebeği de vermeyecez senin bebeğin değil diyor hep tehdit ediyor seni amcana söyleyecem babana söyleyecem diyor dedim kime söylüyorsan söyle yapınca nankörlük ediyor yapmayınca hele suranin haline bak diye laf sokuyor

D

dilanyazel

Guest
Kendisi bana sataşıyor tartışma çıkınca seni gelin aldık başımızı yaktık diyor oğluma yazık diyor eşime diyor kalk götür babasının evine bırak gel bebeği de vermeyecez senin bebeğin değil diyor hep tehdit ediyor seni amcana söyleyecem babana söyleyecem diyor dedim kime söylüyorsan söyle yapınca nankörlük ediyor yapmayınca hele suranin haline bak diye laf sokuyor
çok üzüldüm sizin icin. sanki bir elektronik eşya almışta istediği performansı görmemiş gibi konuşan cahil kadınlardan gına geldi . arkanızda birinin durduğunu bilse bu şekilde konuşamaz.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz moralim sıfır 😔 kaynanam çok nankör ne iş yapsam ne yaptın ki diyor ev çok kirliydi dip köşe temizledim dedim yaşlıdır oruç tutuyor yapmasın tek başıma yaptım ben biraz takıntıliyim bi işi ya güzel yaparım ya hiç yapmam Allah aşkına hanginiz dağınık temiz olmayan bir yerle uğraşmıyorsunuz dört saat uğraşıyormuşum çabuk yapmalıymışım ben baştan savma iş yapamam en sonunda dedim sana ne benim evim ister temizlerim ister kirli bırakırım ayrı ev desem kiralar ateş pahası bu evin herşeyi tamam bu evi ona bırakıp gitmek akılsızlık olur en iyisi söylediklerine kulak tıkayıp ölmesini beklemek sessizce ne yapıyorsun ki diyor yapıyorum dediğimde ise senin evin yapacaksin diyor böyle de dengesiz pasaklı şey hamileyken ben evi temizledi ıyy iğrenç yaptı yerle sildigi viledayi aldı duvara vurdu banyo bezini tezgahta yıkadı kendisine temiz diyor Allah sabır versin susmak mi iyi laf çarpmak mı bilemedim ikide bir tansiyonu fırlıyor ölse ihale bana kalır diye korkuyorum kızımı da vermezler Allah ım bunu düşünmek bile ne kötü
Rabbim yardim etsin canim bu kaynana sorunu bitmiyor ben anlamıyorum ne istiyorlar gelinlerden

Rozi

Kayıtlı Üye
rank
Sana cevap yazmak için kaydoldum :D bendeki daha beterdi evime gelip eşyalarımı beğenmedi her şeyin yerini değiştirdi yerleri eliyle sildi güya temizlik öğretiyor bana girişteki paspası götürmüş tuvalete koymuş benim evim lütfen karışma dediğim halde daha neler neler bunlara iyilik yaramıyor en son kavga ettik de çok şükür daha da görmem inşallah darısı başına ne deyim :)

A

Akifim

Guest
Aynısı bende var altım da oturuyor mümkün mertebe muhatap olmuyom çünkü herşeye laf söylüyor genelde susma hakkımı kullanıyorum Allah yukarda görüyor diyorum tavsiyem sende öyle yap maddi imkanım olsa bir dakika düşünmem çıkarım burdan

Tüm sayfalar yüklendi.