Kaynana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaynana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,000 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunu
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin hamileliği bir olmuyor benimde çok zor geçiyor hamileliğim anamdan emdigim burnumdan geldi bide kaynana ile uğraşamam aç susuz yattım da bı kere arayıp ne yapıyorsun nasılsın demedi 9 ay oldu bebeği görmeye gelsin 9 ay daha bekle diyeceğim zamanla eşler afet değer veriyorsa annelerine ezdirmez zamanla düzelir ezdirdigine bile pişman olur
Ahh gelini köpek yerine koymazlar çocuk doğunca torun sahibi olurlar , benim kaynana daha beni arayacak hayırlı olsun kızım torunum oluyormuş diye o derece , doğumum ekimde . Görmeye gelsin diyeceğim tatlı bi dille gelmene gerek yoktu diye . Ne bi tabak yemek gönderir ne bişey yapar . İlk doğumumda 5 kg makarna ve Eltimin çocuklarının eskisini toplayıp gelmiş makarnayı yede şiş geber diye . Daha neler neler . Ne siz sorun ne ben anlatayım Allah razı olsun ki kocam gözümün içine bakar bi dediğimi iki etmez değilse kaynanam falan çekilecek dert değil . Çok şükür rabbime daha çocuğumu çok zor durumda kalmadıkça asla bırakmam sen bak biz buraya gidelim şunu yapalım diye elim tutuyor ayağım tutuyor Rabbim kimseye muhtaç etmesin

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evi ayırdım biraz rahatım
Evim ayrı canım çocuklarımın benim herşeyime karışıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahh gelini köpek yerine koymazlar çocuk doğunca torun sahibi olurlar , benim kaynana daha beni arayacak hayırlı olsun kızım torunum oluyormuş diye o derece , doğumum ekimde . Görmeye gelsin diyeceğim tatlı bi dille gelmene gerek yoktu diye . Ne bi tabak yemek gönderir ne bişey yapar . İlk doğumumda 5 kg makarna ve Eltimin çocuklarının eskisini toplayıp gelmiş makarnayı yede şiş geber diye . Daha neler neler . Ne siz sorun ne ben anlatayım Allah razı olsun ki kocam gözümün içine bakar bi dediğimi iki etmez değilse kaynanam falan çekilecek dert değil . Çok şükür rabbime daha çocuğumu çok zor durumda kalmadıkça asla bırakmam sen bak biz buraya gidelim şunu yapalım diye elim tutuyor ayağım tutuyor Rabbim kimseye muhtaç etmesin
Aman ben geçen sene gorumceme kaynanama salça çıkarttım bu yıl da hamileyim biri demiyor ki sana verim demiyor eltime verdiler eşime deyince de bunlar küçük şeyler deyip duruyor abartma diyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Evim ayrı canım çocuklarımın benim herşeyime karışıyor

Aman ben geçen sene gorumceme kaynanama salça çıkarttım bu yıl da hamileyim biri demiyor ki sana verim demiyor eltime verdiler eşime deyince de bunlar küçük şeyler deyip duruyor abartma diyor
Benden uzak olsunlar ben 5 aydır gitmiyor onlar meraktan sabah körü geldiler

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah kaynana eline düşürmesin ben çocuklarımi büyük sözüme tövbe ama asla bırakmam kaynanama asla dguvenmem ona annem hariç hiç kimseye bırakmam benim kaynanam da öyle 9 aydır kapımı açmadı aç susuz yattım yatak döşek 9 ay dir çocuğumla beraber dem di ki gidiyim de bı çorba yapayım en azından çocuk yer Allah onu çocuklarımın bir bardak suyuna muhtaç etsin diyorum hep kocamdan Allah razı olsun hiç ezdirmez beni annemden de Allah'ım razı olsun hep geldi baktı bizi

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah kaynana eline düşürmesin ben çocuklarımi büyük sözüme tövbe ama asla bırakmam kaynanama asla dguvenmem ona annem hariç hiç kimseye bırakmam benim kaynanam da öyle 9 aydır kapımı açmadı aç susuz yattım yatak döşek 9 ay dir çocuğumla beraber dem di ki gidiyim de bı çorba yapayım en azından çocuk yer Allah onu çocuklarımın bir bardak suyuna muhtaç etsin diyorum hep kocamdan Allah razı olsun hiç ezdirmez beni annemden de Allah'ım razı olsun hep geldi baktı bizi
Senle aynı kaderi yaşamışız valla annelerimiz eşlerimiz iyi ki varlar ❤️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla anlamazlar neyin ne olduğunu bana bir büyük gorumcem hariç kaynimda çok.çektirdi küçük gorumcemde kaynim in yuvası bozulmak üzere ama kimseye bişey demiyolar ben goruyo biliyorum herşeyi küçük gorumceme gelince bana en çok da o.çektirdi evimiz yakındı karşı karşıya oturduk 1.5 yıl etmediği kalmadı ama bende çok beddua ettim ona sonra ikinci çocuğa hamile kaldı o kızı ölümler den döndü kimse de düşünüp demedi ki biz bu geline ettik de ondan çekiyoruz böyle demedi kaynanam da daha beter 10 yıl oldu hala bir karisma cabalarinda kendi de kayinbabamda hasta bir ayakları hastaneden cikmiyo daha da dusunmuyo kendi bildiğini okumaya devam ediyo

Bize ders olsun bir gün gelinimiz olursa kızımız gibi davranalım benmki açıkça benden yardım isteme gelmem de bakmam da dedi Kocam olacak malda yaşlı olduğu için öyle dedi diyor kızı ameliyat oldu koşarak gitti diğer kızının kocası hasta oldu ona da koşarak gitti ama gelmemesi daha iyi gelip başımın etini yiyeceğine uzak olsun yardimi

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Bize ders olsun bir gün gelinimiz olursa kızımız gibi davranalım benmki açıkça benden yardım isteme gelmem de bakmam da dedi Kocam olacak malda yaşlı olduğu için öyle dedi diyor kızı ameliyat oldu koşarak gitti diğer kızının kocası hasta oldu ona da koşarak gitti ama gelmemesi daha iyi gelip başımın etini yiyeceğine uzak olsun yardimi
Aynen boşver uzak daha iyi zor gününde yanında olmayanın iyi gününde yanında ne işi var benimkinde 2 ay durdu kızıyla benle 2 saat durmadı oda düşer ama dedim eşime bı kaşık su vermem senin annendir git ara sor ama ne ben ne çocuklarım asla hastahaneye de gelmesin dedim kalbini kırarım olan sana olur dedim nefret ettim ondan yüzünü görmeye tahammülüm yok

Senle aynı kaderi yaşamışız valla annelerimiz eşlerimiz iyi ki varlar ❤️
Evet Allah razı olsun onlardan kaynanalari da elimize düşürdün bı bardak suyumuza muhtaç etsin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen boşver uzak daha iyi zor gününde yanında olmayanın iyi gününde yanında ne işi var benimkinde 2 ay durdu kızıyla benle 2 saat durmadı oda düşer ama dedim eşime bı kaşık su vermem senin annendir git ara sor ama ne ben ne çocuklarım asla hastahaneye de gelmesin dedim kalbini kırarım olan sana olur dedim nefret ettim ondan yüzünü görmeye tahammülüm yok

Evet Allah razı olsun onlardan kaynanalari da elimize düşürdün bı bardak suyumuza muhtaç etsin
Ben bugün anladım iyilikten maraz dogar birdaha hiç yüz vermem

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün anladım iyilikten maraz dogar birdaha hiç yüz vermem
Evet doğru bende çok iyilik yaptım ilk hamileligimde gelmedi aramadı sormadı ama doğumdan sonra mal gibi gittim evini temizledim sürekli gittim yanlız bırakmadım ikinci kez hamile kaldım üstelik zor bı hamilelikti ama yine gelmedi aramadı sormadı o yüzden artık bı yabancı ne ise o da o benim için esimede dedim zaten uzak dursun bizden sen ara sor ama benden bişey bekleme o da sen haklısın ne diye bilirim dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar