Kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,098 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynana
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğlumda sevmiyor zaten isimlerini bile bilmiyor ama ben bunun için bisey yapmadım gerçekten çocuklarda kimi sevip sevleyecegini biliyor 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani o yüzden kayın valideleri pek umursamamak lazım yerini bildirin yeter
Annem hep şey der küçük çocuklar kimin onu sevip sevmediğini anlarmıs diye senin minik yakışıklı hissediyor demek ki kuzum Allah'ım sağlıklı uzun ömürler versin minige

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
KKayNanan yakinmi sana
Şurada 5 hafta gibi bir süre sonra bende doğum yapacam. Ve aynı dediğin olay başıma gelecek 😂😂 eşime şimdiden dedim ilk zaman arayıp bir şey demezlerse kapımı calmasinlar açmam diye sağolsun arkamda . ama tabiki saygısızlık olmasın diye macbur misafir ederim ama ağzım susmaz bu sefer de illa laf sokarım yanın😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
vallahi canım benimki doğum yaptım gün hastanede aradı görümcelerim 5 tane hepsi geldi hastanede beni görmeye bebeği görmeye ertesi gün hastaneden çıktım eve geldim annem görümcelerim hepsi evime de geldiler kayınvalidem Konya'da olduğu için haftada bir konuşuyoruz bebeğin durumunu falan soruyor yani kayınvalidem çok iyi ama görümcelerim doğum yaptığımdan beri eşim onları arar söyler gelin bize yoksa beni hiç arayıp sormazlar demezler durumu nasıl 2 yaşında kızım var çok yaramaz bebeğim de çok gaz sancısı çekiyor ağlıyor gündüzleri her şey benim boynumda ev temizlik yemek bazen dayanamıyorum oturup ağlıyorum evleri de görümcelerimin çok yakın dün aradım görümcemi dedim ki 2 yaşındaki kızımı size yollayayım biraz evi temizleyeceğim uyuyayım kendime sabahın altısında dan beri ayaktayım dedim bana diyor ki evde değiliz ablamlara gidiyoruz iftara ben de tamam dedim diyor yarın yolla ben de artık dedim bu saatten sonra ona göre hepsine nasıl davranacağımi biliyorum düşüncesiz insanlardan nefret ediyorum sürekli de küçük görümcemle mesajlaşıyorum çok zor bebek durmuyor Gökçe durmuyor kendileri bile demiyorlar gelelim sana bir el atalım yardımcı olalım diye ikisi de bekar bir evdeler yaşıyorlar tek başlarına ama Allah'tan başka kimsenin yoldaşı yok bence bırak sende kayınvaliden gelsin ama bu hatasını da yüzüne vur taviz verme ona göre davran ki tepkini anlasın Bir daha bu hatayı yapmasın

Canım neden babam yüzünden annemle görüşmüyorsun ki

Canım neden babam yüzünden annemle görüşmüyorsun ki
Babamların üst katını yaptırdık faturalar bir olduğundan babam canımızı sıktı özür dikedi ama öyle soğuttuki görüşüyoruz da evin önünde gördükçe konuşuyoz yani annemlede ama gidip gelmek içimden gelmiyo geldiğimiz yere gidicez geçen sene çok mutluyduk neden geldim bide para harcadım bu eve ama önemli değil önemli olan huzur bizim için

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Babamların üst katını yaptırdık faturalar bir olduğundan babam canımızı sıktı özür dikedi ama öyle soğuttuki görüşüyoruz da evin önünde gördükçe konuşuyoz yani annemlede ama gidip gelmek içimden gelmiyo geldiğimiz yere gidicez geçen sene çok mutluyduk neden geldim bide para harcadım bu eve ama önemli değil önemli olan huzur bizim için
aynen canım en önemli şey huzur nerede huzurluysan orada yaşa 🌹😍

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
aynen canım en önemli şey huzur nerede huzurluysan orada yaşa 🌹😍
Kesinlikli bazen çevremde ev alana kadar dur geçinmek zor falan diyenler olıyor anlamıyorum ailemle aram kötü değil şimdi zararları yokken bile bi gün bile durasımız yok insanlar nasıl zamanlarını harcayabiliyorlar bir hedef uğruna 🤭

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikli bazen çevremde ev alana kadar dur geçinmek zor falan diyenler olıyor anlamıyorum ailemle aram kötü değil şimdi zararları yokken bile bi gün bile durasımız yok insanlar nasıl zamanlarını harcayabiliyorlar bir hedef uğruna 🤭
aynen mesela benim alt komşum Allah düşmanıma vermesin resmen bir çingene çıkıp car car bağırıyor her şeye

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Şurada 5 hafta gibi bir süre sonra bende doğum yapacam. Ve aynı dediğin olay başıma gelecek 😂😂 eşime şimdiden dedim ilk zaman arayıp bir şey demezlerse kapımı calmasinlar açmam diye sağolsun arkamda . ama tabiki saygısızlık olmasın diye macbur misafir ederim ama ağzım susmaz bu sefer de illa laf sokarım yanın😂😂
😂😂😂😂Hakliysan susma canım tabikide benimde susmaz öyle bı durumda valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar