Sorum var Kaynanaaaaaaaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kaynanaaaaaaaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanaaaaaaaa
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Öyle canım gerçekten öyle bişey var
İnsan der bak diğeri öyle bunun bir zararı yok saygılı efendi biraz değer vereyim yoookk nerdeee öteki benim yaptıklarımı yapsa var yaaa bir över bir sever ağzından düşmez ah şans şans
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah canım bende öyleydim ama değer kiymet bilinmiyor
Kesinlikle bilinmiyor bazen diyorum çok kötü davran yine diyorum neyse insanlık bende kalsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnsan der bak diğeri öyle bunun bir zararı yok saygılı efendi biraz değer vereyim yoookk nerdeee öteki benim yaptıklarımı yapsa var yaaa bir över bir sever ağzından düşmez ah şans şans

Kesinlikle bilinmiyor bazen diyorum çok kötü davran yine diyorum neyse insanlık bende kalsın
İnsanlara iyilik yaparsın yaparsın bir yerden sonra artık senin görevin gibi görürler maalesef ki canım inanılmaz bir nankörlük çeşidi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Davranma ancak bu dilden anlar hepsi

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
İnsanlara iyilik yaparsın yaparsın bir yerden sonra artık senin görevin gibi görürler maalesef ki canım inanılmaz bir nankörlük çeşidi
Bak bu o kadar doğru ki👏🏻 artık görevim olmuş yemin ederil yapmsam hemen laf yapıp surat asıyorlar

Hayırrr ama aynı sayılır çünkü aynı apartman yan yana evler 😁

Hayırrr ama aynı sayılır çünkü aynı apartman yan yana evler 😁
Ben artık bi şeyler için açıklama yapmıyorum sen haklısın evet öyle yapmalıydım söylüyorum ve ortam yumşuyor.Sakinliğimi koruyorum hep takmamaya çalışıyorum.Zaten hamileliğim zor geçiyor yani sinirlenemem öyle her şeye😄
Valla tebrik ederim ne güzel

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi bıktım yaa kaynanam herşeye kusur buluyor yorum yapıyor yok bunu şöyle yapsaydın bunu böyle yapsaydın bunu niye böyle yapmadın niye şöyle yapmadın sürekli laf sokmalar alınmalar 60 yaşında kadın çocuk gibi davranıyor resmen kendi çocuklarına da öyle laf sokma falan degil ama onlarada sürekli şöyle böyle yapın der laf sokma konusu sadece bana geçerli 🫤ama tahammülüm yok ya resmen laf anlatamıyorum misal şunu şöyle yapsaydın diyor açıklama yapıyorum neden öyle yaptığımı hâlâ devam ediyor ayni şeyi söylemeye tahammülüm yok ya kafamı duvarlara vurmak istiyorum o esnada artık susmayı tercih ediyorum bu seferde içimde tutup kendime zarar veriyorum resmen başıma ağrılar giriyor dua edin de düzelsin biraz ya 😁😁
Evleriniz yan yana ise araya biraz mesafe koymaya calissan guzel olur bacim . Yavas yavas mesafe koy ve soylediklerine aciklama yapma. Bana boyle mantikli geldi de. Eger ille oteki turlu yapsaydin falan derse o zaman anne sen yap ben de ogreneyim de 😀 kendileri yapmaya kalkinca seninkini daha cok begenir 😀 denedim gördüm 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar