Sorum var Kaynanamla konustum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Kaynanamla konustum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,559 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamla konustum
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Var abla son 2 kardeşim üvey babamdan 6 kardeş aynı babadan son 2 si üvey babadan kardeşlerim yurtalar cunki üvey babamın abisi yüzünden koruma kararı altındalar yurtda yurtda kardeşlerimi dahitdi annem geri almaya uğraşıyor alamıyor üvey baba evi deyip vermiyorlar kardeslerimi
Üvey babanın abisi derken ne alaka canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu zamana babana bile güvenmeye eksin o dadar🤦
Aynen öyle

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Üşütmezsin emin ol . Senin oturma odasında gece yatman başka ama eğer gün içinde o odada sen hariç herkes oluyorsa başka oda da emzirmen daha öantıklı. Bebek 20 dakika da başka odada olsa sıkıntı olmaz üstüne örtü ört öyle emzir . Sen kötü düşünmüyor olabilirsin ama bir adamın ne düşüneceğini bilemezsin onlar için bazı şeyler hep taviz vermedir nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama sen beni dinle
Kız inanır mısın ben daha annemin kayınvalidemin yanında bile bebeğimi emzirmedim bazen birlikte çay saatinde oluyorduk bebeği alıp odama geçerdim annem kızıyordu kim varki sanki ikide bi başka yere gidiyorsun.yani başkası niye benim orami burami görsün ki 🤦

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kız inanır mısın ben daha annemin kayınvalidemin yanında bile bebeğimi emzirmedim bazen birlikte çay saatinde oluyorduk bebeği alıp odama geçerdim annem kızıyordu kim varki sanki ikide bi başka yere gidiyorsun.yani başkası niye benim orami burami görsün ki 🤦
Aynen öyle alyam bu aslında anormal bir şey değil doğru bir şey annende olsa mahrem olan yerleirn var 🤦🏻‍♀️. Kalmış ki üvey babası yani

Kız sen ne tuhaf bi insansın 😏😏çok şaşkınım şu an 🙄sen kaç aydır gitmişsin ve kaynananın haberi yok öyle mi 🤩🤭 valla kusura bakma ama çok komik
Canım neden böyle diyorsun kız belliki darda kalmış ve zor durumda komik demen hiç hoş olmadı Allah kolaylık versin de geç kızın acısıyla alay ediyor gibi oluyorsun bu şekilde olmaz yani kız üvey baba evinde çocuk emzirirken dayak yiyorum diyor koca evinde adam yerine konulmuyor böyle şeyler söyleyerek psikolojik olarak onu daha da kötü yaparsınız hiç iyi olmaz belliki çok sıkışmış çıkmaza girmiş 2 tane çocuk yaşında küçük yeni doğum yapmış size fikir danışıyor size uzanan eli böyle terslemek yakışmaz.uyarmak istedim.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Vay be İsmail de burda ünlü oldu 🤭
Sen dur ona ben şarkı çıkracm daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Offf ama Yeter ya gerçekten Artık yorumları okumaya bile tahammülüm yok yani kalmadı kizlar. Ben ya Esra erolu yada Müge anlı yı yollucam evlerine artık aralarında ne varsa çözsünler Ben burda kafamı İSMEİLLEE yoramam🙄🙄🙄😶

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım neden böyle diyorsun kız belliki darda kalmış ve zor durumda komik demen hiç hoş olmadı Allah kolaylık versin de geç kızın acısıyla alay ediyor gibi oluyorsun bu şekilde olmaz yani kız üvey baba evinde çocuk emzirirken dayak yiyorum diyor koca evinde adam yerine konulmuyor böyle şeyler söyleyerek psikolojik olarak onu daha da kötü yaparsınız hiç iyi olmaz belliki çok sıkışmış çıkmaza girmiş 2 tane çocuk yaşında küçük yeni doğum yapmış size fikir danışıyor size uzanan eli böyle terslemek yakışmaz.uyarmak istedim.
Canım kaç aydır gitmiş kaynanamın haberi yok diyor bana tuhaf geldi kadın bunca ay hiç sormadımi torununu gelinini nasıl haberi olmaz ki sen beni uyarmadan önce keşke bi sonraki yorumları okusaydin 😏kızın soyledikleri gerçekten çok tuhaf annesinin yaptıklarına üvey babanin yaptiklarina gülüyor tuhaf tuhaf cevaplar veriyor belkide hiçbiri doğru değil ya bizde kafa yoruyoruz boşu boşuna 😏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım kaç aydır gitmiş kaynanamın haberi yok diyor bana tuhaf geldi kadın bunca ay hiç sormadımi torununu gelinini nasıl haberi olmaz ki sen beni uyarmadan önce keşke bi sonraki yorumları okusaydin 😏kızın soyledikleri gerçekten çok tuhaf annesinin yaptıklarına üvey babanin yaptiklarina gülüyor tuhaf tuhaf cevaplar veriyor belkide hiçbiri doğru değil ya bizde kafa yoruyoruz boşu boşuna 😏
Katılıyorum ki kadın hamileliğinin tamamını zaten anne evinde geçirdi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar