Sorum var Kaynanamla konustum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Kaynanamla konustum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,560 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamla konustum
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum ki kadın hamileliğinin tamamını zaten anne evinde geçirdi
Canım nerdeyse üç yıldır burdayim kimseyle kolay kolay dalga geçmem kucumsemem kötü laf da etmem burda ebruya yorum yapan herkes biraz ağır konuşmuş olabilir ama herkesin tuhafina gittiği için herkes onu düşündüğü için o yorumları yapmış bide kaç aydır zaten gitmiş nasıl kimsenin haberi olmaz o bana komik geldi yani 😏😏🥴neyse üzgünüm gerçekten kimseyi kolay kolay kırmak istemem

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım nerdeyse üç yıldır burdayim kimseyle kolay kolay dalga geçmem kucumsemem kötü laf da etmem burda ebruya yorum yapan herkes biraz ağır konuşmuş olabilir ama herkesin tuhafina gittiği için herkes onu düşündüğü için o yorumları yapmış bide kaç aydır zaten gitmiş nasıl kimsenin haberi olmaz o bana komik geldi yani 😏😏🥴neyse üzgünüm gerçekten kimseyi kolay kolay kırmak istemem
Canım biz senin neye komik dediğini anladık kötü niyetli söylemedin yani boş ver

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız seni tanıyorum hoş kötü yorum yapmadığını dalga geçmedğini de anladık zaten anlamasak herkes tepki gösterirdi. Arkadaş ebrunun geçmisini bilmediği için öyle demiş olabilir takma boşver . Onunda kötü bir niyeti yok oda bayadır bu platformda

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kız seni tanıyorum hoş kötü yorum yapmadığını dalga geçmedğini de anladık zaten anlamasak herkes tepki gösterirdi. Arkadaş ebrunun geçmisini bilmediği için öyle demiş olabilir takma boşver . Onunda kötü bir niyeti yok oda bayadır bu platformda
Ben haziran ayından beridir burdayım ilk başlarda biraz sizlede tartismis olabilirim ama zamanla bende alistim ablalarım bende biliyorum hiç birinizde kötü niyetli birsey yazmadığınızı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben haziran ayından beridir burdayım ilk başlarda biraz sizlede tartismis olabilirim ama zamanla bende alistim ablalarım bende biliyorum hiç birinizde kötü niyetli birsey yazmadığınızı
Bizde senin iyiliğini istiyoruz canım az çok sende tanıdın bizi ne ğvey baban ne ismail hiç biri sana yada oğluna iyi gelmeyecek . Anlıyorsun değil mi bizi kadın kadının düşmanı değil dostudur bizde hemcinsimize yardımcı olmaya çalışıyoruz belki kırıyoruz yazılarımızla ama ne kadar ağır olursa o kadar yürekte kalır emin ol ❤️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ozet geciyim abla üvey babamın abisi hapise girdi çıktı kiz kardeşinde yaşını doldurup sakaryadan yurtdan geldi üvey babamın abisi hapise girmeden önce kardeslerimede birseyler yaparlar diye onlarida aldilar başka yurtda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde senin iyiliğini istiyoruz canım az çok sende tanıdın bizi ne ğvey baban ne ismail hiç biri sana yada oğluna iyi gelmeyecek . Anlıyorsun değil mi bizi kadın kadının düşmanı değil dostudur bizde hemcinsimize yardımcı olmaya çalışıyoruz belki kırıyoruz yazılarımızla ama ne kadar ağır olursa o kadar yürekte kalır emin ol ❤️
Öyle zaten abla merak etme ben darilmiyorum hiç birinizde yeri geldimi tartışırız yer geldi mi tatlı tatlı konuşuyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle zaten abla merak etme ben darilmiyorum hiç birinizde yeri geldimi tartışırız yer geldi mi tatlı tatlı konuşuyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar