Sorum var Kaynanamla konustum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Kaynanamla konustum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,560 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamla konustum
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ozet geciyim abla üvey babamın abisi hapise girdi çıktı kiz kardeşinde yaşını doldurup sakaryadan yurtdan geldi üvey babamın abisi hapise girmeden önce kardeslerimede birseyler yaparlar diye onlarida aldilar başka yurtda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle zaten abla merak etme ben darilmiyorum hiç birinizde yeri geldimi tartışırız yer geldi mi tatlı tatlı konuşuyoruz
Aynen öyle canım benim .

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Abla kiz kardeşime istismar falan etmeye kalkmış konular baya uzun ve geçmişte kalmış birsey daha fazla anlatmak istemiyorum
😤😤😤 Ve sen hala ordami duruyorsun bellimi bu adam sapik yani sende emzirirken odaya geldiğine göre vallahi sokakta yatarım o evde 1 dk durmam şoktayım yaaa

Kız inanır mısın ben daha annemin kayınvalidemin yanında bile bebeğimi emzirmedim bazen birlikte çay saatinde oluyorduk bebeği alıp odama geçerdim annem kızıyordu kim varki sanki ikide bi başka yere gidiyorsun.yani başkası niye benim orami burami görsün ki 🤦
Kız bana göre anne kaynana görse sorun olmaz onlarda bir annne ama üvey baba abi kardese hayır tabiki

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
😤😤😤 Ve sen hala ordami duruyorsun bellimi bu adam sapik yani sende emzirirken odaya geldiğine göre vallahi sokakta yatarım o evde 1 dk durmam şoktayım yaaa
Ben Her kavga bir olay oldu zaman dedemin evine gidiyorum bi dedem hakkından geliyor cunki onun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Iste ben sırf bu olaylardan dolayı evde kalmak istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar