Sorum var Kaynanamla konustum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Kaynanamla konustum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,622 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamla konustum
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kaynanamla görüntülü konustumda babam dan dolayı gelmiyorlarmis babaannesi torununu görünce baya sevindi bende boşanma mahkemesi açılmazsa eğer geri gelicek oldumu soyledim tamam dedi oglunuda ona şikayet etdim 😁
Seni istemeyen sevmeyen değer vermiyen umursamiyan adamın evinemi döneceksin ? Ebrucum sonun hiç iyi değil istersen bir yardım al ismailden başka birşey düşünmez olmuşsun

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamla görüntülü konustumda babam dan dolayı gelmiyorlarmis babaannesi torununu görünce baya sevindi bende boşanma mahkemesi açılmazsa eğer geri gelicek oldumu soyledim tamam dedi oglunuda ona şikayet etdim 😁
Hakkımda hayırlısı olsun canım sana bişey diyemem artık kendi kararın umarım eşin dersini almıştır da diyemiycem çünkü o değil sen ona dönmek istiyorsun anlamadım asıl hata sende miydi bizim haberimiz yok ama biz bilemeyiz sonuçta senin yaşantını neyin ne oldıgunu olayın içinde olan sensin o yüzden sen daha iyi bilirsin neyin ne olduğunu ne yapman gerektiğini ama umarım geri dönüşü olmayan ve pişman olmayacagın bi yola girmezsin Rabbim gönlüne göre versin 💕

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
O degil ablam oğlu hicbirsey söylememiş ona hastanede efenin yarısı yapıldığı falan söylememiş beneyin resimlerini ona atmamış hic kendisi fırından çıkıp eve bazen geliyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla hiç değilse içim icimi yemesin görsün torununu istedim
Kuzum haketmiyorlar tamam .

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O degil ablam oğlu hicbirsey söylememiş ona hastanede efenin yarısı yapıldığı falan söylememiş beneyin resimlerini ona atmamış hic kendisi fırından çıkıp eve bazen geliyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla hiç değilse içim icimi yemesin görsün torununu istedim
Çocuğunu iş yüzünden görmeye gelmeyen adam sözde fırından eve gitmiyor ve sen hala oraya gideceğim mi diyorsun 🤦🏻‍♀️. Şuan bu yaptığın şeyi cidden yaşına veriyorum ama çok pişman olacaksın sadece hayatının merkezini ismail yapmışsın çok yazık gençliğine yazık yani ne diyim ..

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Valla kusura bakma da sende burayı iyice abarttın bize ne senin ailevi sorunlarından bıktım artık sürekli aynı konuları açıp açıp duruyorsun kocani seviyorsan git evine yani bize nee yaa 🙄🙄🙄🙄🙄bu kadar da olmaz artık sana artık ne diyeceğimi şaşırdım kocanin senin aldattığını söylüyorsun buna rağmen hala İsmail de.ismail diyorsun 😏😒senin kocan değişmez o eve gidersen kafanı duvarlara Vurmazsan bende sümeyra değilim bu kadar net söylüyorum sana
Abla ister ilgilensin ister ilgilenmesini ben cocumu düşündüm için gitmek istiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hayır neden kendini adım atmak zorunda gibi hissediyorsun anlamıyorum 🤦🏻‍♀️. Babandan dolayı gelmiyorlarmış pehh bahaneye bak sen o eşin seni sevse iki eli kanda olsa yine gelir kimse kusura bakmasın sende bakma ama verdiğin değerin “v” sini göremeyeceğin bir eve dönmek istiyorsun 30lu yaşlarına gelince ki belki o kadar bile sürmez bu yaptığın güne lanet okuyacaksın demedi deme . Karar senin kararın tsbiki biz sadece fikrimizi beyan ediyoruz. O eşin gece eve gelmediği günler nerede biliyor musun? Ben söyleyeyim hayır ….

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğunu iş yüzünden görmeye gelmeyen adam sözde fırından eve gitmiyor ve sen hala oraya gideceğim mi diyorsun 🤦🏻‍♀️. Şuan bu yaptığın şeyi cidden yaşına veriyorum ama çok pişman olacaksın sadece hayatının merkezini ismail yapmışsın çok yazık gençliğine yazık yani ne diyim ..
Abla geride gitsem yine çocuğuma ben bakicam yine oglumla ben ilgilenirim kendim için gitmiyorum ki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah canım her zaman hayırlısını dile

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Abla ister ilgilensin ister ilgilenmesini ben cocumu düşündüm için gitmek istiyorum
O çocuk tek senin değil işte babası çocuğunu düşünmüyorsa sen hiç onun adına düşünmeyeceksin en büyük hatayı da burada yapıyorsun. Şıan çocuğun için iyi bir şey yapmıyorsun emin ol

Tüm sayfalar yüklendi.