Sorum var Kaynanamla konustum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Kaynanamla konustum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,611 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamla konustum
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hayır neden kendini adım atmak zorunda gibi hissediyorsun anlamıyorum 🤦🏻‍♀️. Babandan dolayı gelmiyorlarmış pehh bahaneye bak sen o eşin seni sevse iki eli kanda olsa yine gelir kimse kusura bakmasın sende bakma ama verdiğin değerin “v” sini göremeyeceğin bir eve dönmek istiyorsun 30lu yaşlarına gelince ki belki o kadar bile sürmez bu yaptığın güne lanet okuyacaksın demedi deme . Karar senin kararın tsbiki biz sadece fikrimizi beyan ediyoruz. O eşin gece eve gelmediği günler nerede biliyor musun? Ben söyleyeyim hayır ….
İyide abla ben kaynanam büyük diye onunla konuştum hal hatrini sordum ona o kadar aylarca onun evinde kaldim sonucta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah canım her zaman hayırlısını dile
Insallah abla insallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyide abla ben kaynanam büyük diye onunla konuştum hal hatrini sordum ona o kadar aylarca onun evinde kaldim sonucta

Insallah abla insallah
Onun evinde kalman onlara sanki bir şey borçluymuşsun hissi yaratmamalı sende ? Kimseye minnet borcun yok aksine onların senin peşine düşmesi lazım ama sen onlar adım atmadıkça resmen kendini ayıptır söylemesi yamamaya çalışıyorsun 🤦🏻‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Insallah abla insallah
Ebrucum şakamı yapiyorsun niye yalvarıyon bidaha post açıp sorma nasılsa gitcen biz ne diyebiliriz ilgi odagin İsmail olmuş yine anne evine gitcen buda bir gerçek yardım al sen

Kaynanamla görüntülü konustumda babam dan dolayı gelmiyorlarmis babaannesi torununu görünce baya sevindi bende boşanma mahkemesi açılmazsa eğer geri gelicek oldumu soyledim tamam dedi oglunuda ona şikayet etdim 😁
Eee benimde çocuğum var ve. Gitmek hiç istemedim bana ailecek yalavardilar çocuğunu bahane etme ebru sen ismaili seviyorsun ama o seni sevmiyor değer vermiyor umursamıyor bile gitsen bile sadece çocuğu için sana tahamul edecek başka birşey bekleme sen yine ailenin yanina gitceksin çalış ayaklarinin uzerinde dur bir erkek için kendini bu hale getirme çocuğunda bakarsin

Onun evinde kalman onlara sanki bir şey borçluymuşsun hissi yaratmamalı sende ? Kimseye minnet borcun yok aksine onların senin peşine düşmesi lazım ama sen onlar adım atmadıkça resmen kendini ayıptır söylemesi yamamaya çalışıyorsun 🤦🏻‍♀️
Ayşenur boşa hiç anlatma nasılsa anlamiyacak başka dusnce yapısina sahil biz ona olacakları söylüyoruz çocuğunu bahane edip duruyor kendi istiyor 🤣

Son düzenleme:

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamla görüntülü konustumda babam dan dolayı gelmiyorlarmis babaannesi torununu görünce baya sevindi bende boşanma mahkemesi açılmazsa eğer geri gelicek oldumu soyledim tamam dedi oglunuda ona şikayet etdim 😁
Selamünaleyküm
Sen o evden ayrilirken de cocugun vardi, kucaginda degil karnindaydi sadece. Madem cocugunu cok dusunuyordun o zaman baba evine gelmeyecektin. Ki onun ailesi seni geriye gercekten isteseler baska seyleri bahane etmezler. Ayrica sen ilgisizlikten bunalip baba evine gelip, durumlar da senin istedigin gibi gitmeyince kalmak zorunda kaldin bence. Simdi daha da ilgisiz kalinca yeniden kocana donmeye calisiyorsun bence. Tabii bunlar benim fikrim. Burada da ben aktifken dusuncelerin daha sivriydi simdi biraz daha ılımlı goruyorum seni. Bu da gercekten ilgi istedigini gosteriyor bana göre. Bu yuzden bunu buradakilerden beklememelisin, sonucta burasi sanal 😀

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Abla ister ilgilensin ister ilgilenmesini ben cocumu düşündüm için gitmek istiyorum
Neden? Babanın evinde çocuğunu itişip kalkışıyorlarmı yani şuan babanın evinde de sıkıntı mı görüyorsun merak ediyorum?
Hayır öyle bişey yoksa eşine dönersen hergün bagış çagırış kavga babasının ilgisizliği çocugunu daha çok etkiler mutsuz bir ailede büyümektense ayrı büyümesini tercih ederim ben

G

Gülhanım

Guest
Bende senin postuna ilk defa cevap yazıyorum ama anladığım kadar esin istemiyor isteyen insan gelir zaten senin yazdığın postlardan anladığım kadarıyla yazıyorum burda ama ne bileyim aldatma vesaire bunlar hoş değil şimdi çocuğum için gidiyorum diyorsun yarın 2 çocuğun olucak hazır olan onlara olucak mutsuz yuvada yetişmektense anne babadan ayrı büyüsün daha makul

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bilmiyorum ne ama sonu hiç iyi görünmüyor yaşı çok küçük pişman olacağı kararlar veriyor 🤦‍♀️
Aynen öyle zaten şuan toy ne yaptığını bilmiyor cahil bellimi ona adam akıllı bir top gösteren biride yok yoksa böyle yapmazdı

Ebrucum şakamı yapiyorsun niye yalvarıyon bidaha post açıp sorma nasılsa gitcen biz ne diyebiliriz ilgi odagin İsmail olmuş yine anne evine gitcen buda bir gerçek yardım al sen

Eee benimde çocuğum var ve. Gitmek hiç istemedim bana ailecek yalavardilar çocuğunu bahane etme ebru sen ismaili seviyorsun ama o seni sevmiyor değer vermiyor umursamıyor bile gitsen bile sadece çocuğu için sana tahamul edecek başka birşey bekleme sen yine ailenin yanina gitceksin çalış ayaklarinin uzerinde dur bir erkek için kendini bu hale getirme çocuğunda bakarsin

Ayşenur boşa hiç anlatma nasılsa anlamiyacak başka dusnce yapısina sahil biz ona olacakları söylüyoruz çocuğunu bahane edip duruyor kendi istiyor 🤣
Oh be vallahi gerçekleri açık açık dedin hülyam canımsın 😍😘😘😘 o seviyor adam sevmiyor onu

Oh be vallahi gerçekleri açık açık dedin hülyam canımsın 😍😘😘😘 o seviyor adam sevmiyor onu

Insallah abla insallah
Hal hatır sormak bahane senin amacın belli boşuna açıklama yapma yani herkes burda seni az çok tanıdı sen onların sana bir geri evine dön demesi için belki 40 takla atıyorsun onlardan birşey gelmeyince sen kendin adım atıyorsun oraya sonuçta belli zaten

Abla ister ilgilensin ister ilgilenmesini ben cocumu düşündüm için gitmek istiyorum
Ay Allah'ım yarabbim bu kız beni delirtecek sonunda 😤😤 sen çocuğunu düşünmüyorsun düşünseydin o eve gitmek istemezdin çocuğunun Sırp babası ile büyüsün diye kocan yaptıklarına katlanacaksın vallahi öyle bir kocayı ben hiç çekemem bir dakikada durmam yanında hele ki ortada aldatma varsa daha yaşın küçük yani Kendi ayaklarının üstünde durabilirsin oglunla beraber kendine yeni bir sayfa açabilirsin daha hayat senin için yeni başlıyor bu ne ismail'miş be🤬

Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle zaten şuan toy ne yaptığını bilmiyor cahil bellimi ona adam akıllı bir top gösteren biride yok yoksa böyle yapmazdı

Hal hatır sormak bahane senin amacın belli boşuna açıklama yapma yani herkes burda seni az çok tanıdı sen onların sana bir geri evine dön demesi için belki 40 takla atıyorsun onlardan birşey gelmeyince sen kendin adım atıyorsun oraya sonuçta belli zaten

Ay Allah'ım yarabbim bu kız beni delirtecek sonunda 😤😤 sen çocuğunu düşünmüyorsun düşünseydin o eve gitmek istemezdin çocuğunun Sırp babası ile büyüsün diye kocan yaptıklarına katlanacaksın vallahi öyle bir kocayı ben hiç çekemem bir dakikada durmam yanında hele ki ortada aldatma varsa daha yaşın küçük yani Kendi ayaklarının üstünde durabilirsin oglunla beraber kendine yeni bir sayfa açabilirsin daha hayat senin için yeni başlıyor bu ne ismail'miş be🤬
Sumeyram katiliyorum sonuna kadar o zaman cekecekti kocaisni evine donmeyecekti

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Bilmiyorum baba evinden kurtulmak isteyip daha beteri bir eve gitmek istiyor ilerde pişman olacak buna adım gibi eminim

Tüm sayfalar yüklendi.