Sorum var Kaynanamla konustum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Kaynanamla konustum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,788 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamla konustum
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle zaten şuan toy ne yaptığını bilmiyor cahil bellimi ona adam akıllı bir top gösteren biride yok yoksa böyle yapmazdı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oh be vallahi gerçekleri açık açık dedin hülyam canımsın 😍😘😘😘 o seviyor adam sevmiyor onu

Oh be vallahi gerçekleri açık açık dedin hülyam canımsın 😍😘😘😘 o seviyor adam sevmiyor onu

Hal hatır sormak bahane senin amacın belli boşuna açıklama yapma yani herkes burda seni az çok tanıdı sen onların sana bir geri evine dön demesi için belki 40 takla atıyorsun onlardan birşey gelmeyince sen kendin adım atıyorsun oraya sonuçta belli zaten

Ay Allah'ım yarabbim bu kız beni delirtecek sonunda 😤😤 sen çocuğunu düşünmüyorsun düşünseydin o eve gitmek istemezdin çocuğunun Sırp babası ile büyüsün diye kocan yaptıklarına katlanacaksın vallahi öyle bir kocayı ben hiç çekemem bir dakikada durmam yanında hele ki ortada aldatma varsa daha yaşın küçük yani Kendi ayaklarının üstünde durabilirsin oglunla beraber kendine yeni bir sayfa açabilirsin daha hayat senin için yeni başlıyor bu ne ismail'miş be🤬
Abla ben koy yerinde nasıl ayaklarımın üstünde durayım merkezde olsam hadi neyse koy yerinde iş yok sezonluk iş hep onada ben gidemem tamam haklısınız hepinizde geri gidince pişman olucam ama sanki burda hiç pişman olmadım daha çok geri geldim e bin pişman oldum efe yqrin bir gün buyudunde milletin babası var benim niye yok diycek milletin cocuna ozenicek hep benim yüreğim kaldırmıyor cidden oğlumun bu hale gelmesinin sebebinide bu durumda ben düşürdüm keşke hiçte birakipta gelmeseydim üvey baba evinde sürekli kalamam ben ben kavga gürültüden kaçıyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Abla ben koy yerinde nasıl ayaklarımın üstünde durayım merkezde olsam hadi neyse koy yerinde iş yok sezonluk iş hep onada ben gidemem tamam haklısınız hepinizde geri gidince pişman olucam ama sanki burda hiç pişman olmadım daha çok geri geldim e bin pişman oldum efe yqrin bir gün buyudunde milletin babası var benim niye yok diycek milletin cocuna ozenicek hep benim yüreğim kaldırmıyor cidden oğlumun bu hale gelmesinin sebebinide bu durumda ben düşürdüm keşke hiçte birakipta gelmeseydim üvey baba evinde sürekli kalamam ben ben kavga gürültüden kaçıyorum
Bende boşandım benim benimde oğlum babasından uzakda buyuyecek madem babaysa gelip zaten görür dünyada çok ayrılan bosnan insan var sadece sen değilsin canim sanki tek senin çocuğun babası büyüyecek sanıyorsun lütfen artık birşeylerin farkına var o zaman evinde kalacaktin hiç gitmiyecektin eşini cekecektin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu duruma sen düşürmedin artık şunu bir anla ua ismail açık açık istemdiği için sende istenmediğini anladığım için bu duruma düştünüz

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sen kocanın evinden yağmurdan kaçarken doluya yakalandın işte üvey babanın öyle biri olduğunu bilmiyor muydun

Bilmiyorum baba evinden kurtulmak isteyip daha beteri bir eve gitmek istiyor ilerde pişman olacak buna adım gibi eminim
Aynen baharım üzülüyorum da bir yandan zor şeyler

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bende boşandım benim benimde oğlum babasından uzakda buyuyecek madem babaysa gelip zaten görür dünyada çok ayrılan bosnan insan var sadece sen değilsin canim sanki tek senin çocuğun babası büyüyecek sanıyorsun lütfen artık birşeylerin farkına var o zaman evinde kalacaktin hiç gitmiyecektin eşini cekecektin
Kendim etdim kendim buldum senin üvey baban olsa sen benim yerinde olsan inan bana 1 dk bile bu evde kalmazdin He bu arada herkezin üvey babasıyla öz babasına 1 olmuyor beni ailem geri gelsime pişman etdiler en sonunda evden kaçıp gidicem o zamanda nasıl ayaklarımın üstünde durucam tek başıma çalışmıyorum param yok pulumda yok ufacık çocukla nasıl çalışıcam

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kendim etdim kendim buldum senin üvey baban olsa sen benim yerinde olsan inan bana 1 dk bile bu evde kalmazdin He bu arada herkezin üvey babasıyla öz babasına 1 olmuyor beni ailem geri gelsime pişman etdiler en sonunda evden kaçıp gidicem o zamanda nasıl ayaklarımın üstünde durucam tek başıma çalışmıyorum param yok pulumda yok ufacık çocukla nasıl çalışıcam
Aileni biliyordun o zaman üvey baba evine dönmeyecekdin ismaili cekecemtin kadın sığınma evine gitmen daha hayırlı ismaili cekecegine seni sevmeyeni değer vermeyeni orada bir süre sonra iste bulursun bir kaç sene sonra ben naptım diyeceksin İsmail degismiyecek yine böyle devam edecek belki seni hiç istemeyecek git diyecek o zaman napacaksin adam çocuğunu görmemis istemeyen insnadan ne bekliyorsun vallaha kendin bilirsin eminimki öyle pişman olacaksinki

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yani peki ne için kavga ediyorsunuz mesela konu nedir ne için tartışıyorsunuz evde tartışmalar neyden dolayı çıkıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ebru yaşının küçükküğü ciddi anlamda şu yazdığın yazıda bile belli oluyor canım sen ismailede bu tür şeylerden dolayı kaçmadın mı hala aklın kaçığ gitmekte . Bir otur ben ne yapıyorum de yada ne yapabilirim de 🤦🏻‍♀️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Aileni biliyordun o zaman üvey baba evine dönmeyecekdin ismaili cekecemtin kadın sığınma evine gitmen daha hayırlı ismaili cekecegine seni sevmeyeni değer vermeyeni orada bir süre sonra iste bulursun bir kaç sene sonra ben naptım diyeceksin İsmail degismiyecek yine böyle devam edecek belki seni hiç istemeyecek git diyecek o zaman napacaksin adam çocuğunu görmemis istemeyen insnadan ne bekliyorsun vallaha kendin bilirsin eminimki öyle pişman olacaksinki
Kadin sığınmaya durmam ben telefonu nerden bulucam telefon yasak orda ben boşandıktan sonra ailem beni gene evlendircek olan yine benim oğluma olucak ben kendimi dusunmuyorum oğlumu düşünüyorum sadece ben dilekçeyi yazdırdım ama mahkemeye verilmedi daha ortalıkta mahkeme bile yok

Ebru yaşının küçükküğü ciddi anlamda şu yazdığın yazıda bile belli oluyor canım sen ismailede bu tür şeylerden dolayı kaçmadın mı hala aklın kaçığ gitmekte . Bir otur ben ne yapıyorum de yada ne yapabilirim de 🤦🏻‍♀️
Kaçıp gidicem derken ona kaçıp gidicem demedim abla alicam oğlumu nereye gidebiliyorsam oraya

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kadin sığınmaya durmam ben telefonu nerden bulucam telefon yasak orda ben boşandıktan sonra ailem beni gene evlendircek olan yine benim oğluma olucak ben kendimi dusunmuyorum oğlumu düşünüyorum sadece ben dilekçeyi yazdırdım ama mahkemeye verilmedi daha ortalıkta mahkeme bile yok

Kaçıp gidicem derken ona kaçıp gidicem demedim abla alicam oğlumu nereye gidebiliyorsam oraya
Offff ebru offfffff

Tüm sayfalar yüklendi.