Sorum var Kaynanayı kazana atmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Kaynanayı kazana atmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanayı kazana atmalı
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Allah o kaynanamı bildiği gibi yapsın inşallah 🤲🏻. Ve sağma ile sütün çekilmez canım endişe etme. Sütünün artması için bol bol mnği emzirmen lazım. 3. Olarak göğüs ucu yaranda en etkişi yöntem bebeği sık ve doğru pozisyonda emzirmek eğer emzirme bicimin yanlışsa düzelmez çocuk göğüs ucunu komple kavrasın.. 4. De mamayı sakın biberon ile verme daha çok meme reddi yapr sürekli sık sık ama bebeği çok bunaltmadın göğsüünü ağzına vermeye çalış farklı pozisyonlarda d inşallah tutar canını sıkma
Çarşamba günü emzirme desteği aldım ordaki hemşirelerin sayelerinde daha doğru emzirebiliyorum artık yara için lansinoh aldık şükürler olsun şimdi o kadar eziyet çekmiyorum ağrı hala var ama azalıyor emzirdikçe meme ucu biraz daha düzelmeye başladı bi görsen bıçakla ikiye bölünmüş gibi bir hali var ama yavaş yavaş düzeliyor gibime geldi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çarşamba günü emzirme desteği aldım ordaki hemşirelerin sayelerinde daha doğru emzirebiliyorum artık yara için lansinoh aldık şükürler olsun şimdi o kadar eziyet çekmiyorum ağrı hala var ama azalıyor emzirdikçe meme ucu biraz daha düzelmeye başladı bi görsen bıçakla ikiye bölünmüş gibi bir hali var ama yavaş yavaş düzeliyor gibime geldi
Düzelir canım endişe etme bol bol emzir o göğüsünü o zaman meme ucu daha tez şekllenecek

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar kızlar 12 şubatta doğum ettim normal doğum oldu Rabbime bin şükür sağlıkla aldım kızımı kucağıma ama çok büyük bir sorunum var kayınvalidem güya bana destek olmaya geldi ama sayesinde kızım memeyi bıraktı habire sütün yok doymuyor mama ver diye diye daha 13 günlükken bebemi mememden etti şimdi inat ettim sağma çekilir zorla emzir demesine rağmen sağıyorum zorla verince mememi tutmuyor ve memem fena halde yarıldı bana yardımcı olun nolur
1 sütümü sağsam bile çekilir mi
2 sütüm nasıl artar
3 meme ucuma ne yapayım zeytinyağı sürüyorum ama aynı
4 bebeğim memeyi tekrar nasıl alır 😔
Humana süt çayı var çok artırıyo sütü, yarada ne yaparsan yap zamano gelmeyince
geçmiyo brnde öyle olmuştu, kaynana gelince bütün kaynanalar aynı benim sütüm çok olmasına rağmen biberonla mama verekim diye tutturdu bırak emzirme dedi güya kendi içirecek bibero la geliyo kucağına alıyo kızım bana bakınca bakma annebe diye çocuğu dönderiyo

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Düzelir canım endişe etme bol bol emzir o göğüsünü o zaman meme ucu daha tez şekllenecek
İnşallah ya inşallahhh başta umudum yoktu ama gün geçtikçe iyi olduğunu görüyorum 🥲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Humana süt çayı var çok artırıyo sütü, yarada ne yaparsan yap zamano gelmeyince
geçmiyo brnde öyle olmuştu, kaynana gelince bütün kaynanalar aynı benim sütüm çok olmasına rağmen biberonla mama verekim diye tutturdu bırak emzirme dedi güya kendi içirecek bibero la geliyo kucağına alıyo kızım bana bakınca bakma annebe diye çocuğu dönderiyo
Ana değil düşman resmen benimki öyle biri değil şükür ama cehaletine veriyorum kendinin doğum eder etmez sütü fışkırır gibi akmış herkes öyle olacak sanıyor

Tüm sayfalar yüklendi.