Kaynanlardan çekenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kaynanlardan çekenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,618 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanlardan çekenler
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Allah yatdimcin olsun sürünmeye devam ediyoruz gercekten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ikisine de bakmicaksin hak etmiyorlar senin cocugun nasil emzirmedin allah bildiği gibi etsin baska bir sey demiyorum uzulme canim allah büyük

En iyisi mesafeli olmak sen yine kurtulmussun rahatsindir bi bana nasip olmadi

Allah yardımcın olsun çok zor ben çay demlerim mesela oglen neden demliyorsun diyo bana kendini ezdirmiceksin bu devirde ben napiyorum inadina demliyorum cayimi ya nisanlandigimdan beri hic sevmedim kaynanami dusmanim gibi sanki nefret ediyorum ondan allah beni muhtac etmesin ona evim ayri olunca yanindan gecmem

Allah islah etsin ne diyim baska bazi insanlarda vicdan yok iyiliği hak etmiyorlar allah yardimcin olsun canim üzüldüm gercekten zor
Teşekkürler canim Allah razı olsun Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bizde aynı evdeydim eşim maaşını verirdi ona biz hiç birşey yapmazdık kıyafet alınca nikekayınvalidemden isterdik ama şükür lar olsun 1buçuk yıldır ayrıyız rahat etmişiz darısı sana
canm bizim hesaplar bir eşim calişir ayligini babasina verir kendine bitek sigara parasini alir ama ben hastaneye gitsem yada kwndime cocuklarima bişey alsam kocamdan isterim eşim bazen diyo git babadan al ben ben alamam sen al öyle bana ver diyorum ben gidip senin anana babana bunu alacam yada buraya gidecem demedim dememde sen benim kocamsin senden ben isterim diyorum eşim kendi verir kayin pederlerimde alişmiş bişey istemeye kalksam bile diyo git kocandan iste bende para yok diyo para yok diyo ama kaynim kocam ayligini getirip babasina veriyo babasinin emekliside var ama hala para yok diye ağliyolar para yok diyo kayin pederim gunde 3 kutu sigara iciyo kutusu 20 tl 🙂🤔🤔😐

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
K
canm bizim hesaplar bir eşim calişir ayligini babasina verir kendine bitek sigara parasini alir ama ben hastaneye gitsem yada kwndime cocuklarima bişey alsam kocamdan isterim eşim bazen diyo git babadan al ben ben alamam sen al öyle bana ver diyorum ben gidip senin anana babana bunu alacam yada buraya gidecem demedim dememde sen benim kocamsin senden ben isterim diyorum eşim kendi verir kayin pederlerimde alişmiş bişey istemeye kalksam bile diyo git kocandan iste bende para yok diyo para yok diyo ama kaynim kocam ayligini getirip babasina veriyo babasinin emekliside var ama hala para yok diye ağliyolar para yok diyo kayin pederim gunde 3 kutu sigara iciyo kutusu 20 tl 🙂🤔🤔😐
Endikerine var bacım bizlere yok şükür ayrıldık kurtuldum

Kayıtlı Üye
rank
K

Endikerine var bacım bizlere yok şükür ayrıldık kurtuldum
öyle zaten kendilerine muslumanlar benim dogumum gwldi hastane masrafi bebek masrafi besikti kiyafetti falan hepsini kocam alacak neydir yani hesaplarimiz bir kayin pederim almiyo diyoki kocan alsin eee tamm alsinda ayligini sana veriyo da vermesede alsin da ama yok

Amin hepimizin ama benimkinin bı iyi huyu var eşimle tartisirsam sürekli benim ardımda durur beni erdirmez asla o yönden şanslıyım 🙃😊
ayyy ne guzel benimki öyle degil ilk başta benimki beni ezdi başkasi nasil ezmesinki

Kayıtlı Üye
rank
Amin hepimizin ama benimkinin bı iyi huyu var eşimle tartisirsam sürekli benim ardımda durur beni erdirmez asla o yönden şanslıyım 🙃😊
ayyy ne guzel benimki öyle degil ilk başta benimki beni ezdi başkasi nasil ezmesinki
öyle zaten kendilerine muslumanlar benim dogumum gwldi hastane masrafi bebek masrafi besikti kiyafetti falan hepsini kocam alacak neydir yani hesaplarimiz bir kayin pederim almiyo diyoki kocan alsin eee tamm alsinda ayligini sana veriyo da vermesede alsin da ama yok

benim kaynanam gecen sene diyoki kayin pwderin bakiyo sana size yiyecek almassa siz yaşiyamassiniz ben bir sustum iki sustum 3.sunde patladim ne baba bakmasi yaa sanki babasinin hayrinami bakiyo benim kocam bana bakiyo eğer kocam ayligini getirmesse sizin elinize vermesse siz benim degil oğlunuzun bile yuzune bakmassiniz onun icin deme bana baban bakiyo sana diye bwnim kocam bakiyo bana iyiki var vallahi yoksa hergun başima kalkarsiniz

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank

benim kaynanam gecen sene diyoki kayin pwderin bakiyo sana size yiyecek almassa siz yaşiyamassiniz ben bir sustum iki sustum 3.sunde patladim ne baba bakmasi yaa sanki babasinin hayrinami bakiyo benim kocam bana bakiyo eğer kocam ayligini getirmesse sizin elinize vermesse siz benim degil oğlunuzun bile yuzune bakmassiniz onun icin deme bana baban bakiyo sana diye bwnim kocam bakiyo bana iyiki var vallahi yoksa hergun başima kalkarsiniz
Yok cnm benimkiler o yönden çok iyiler valla hakkını yiyemem

Tüm sayfalar yüklendi.