Kesede bebek görünmuor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NzLı tarafından oluşturulan Kesede bebek görünmuor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,013 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kesede bebek görünmuor
Konbuyu başlatan NzLı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ayalcinim

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Niye vajinal ultrasonla bakilmadigini anlamadim. Canlilik olup olmadigini cok kesin görebilir. Bende karindan boş keseyi gorunce emin olmak icin hemen alttan bakalim demisti doktor.
Bu arada alttan muayene gebeliğin hicbir zamaninda dusuge sebep olmuyor, böyle bir düşünceniz olmasin.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Niye vajinal ultrasonla bakilmadigini anlamadim. Canlilik olup olmadigini cok kesin görebilir. Bende karindan boş keseyi gorunce emin olmak icin hemen alttan bakalim demisti doktor.
Bu arada alttan muayene gebeliğin hicbir zamaninda dusuge sebep olmuyor, böyle bir düşünceniz olmasin.
Benim ilk 12 hafta boyunca hep alttan bakildi ikili taramada bile net görüntü almak için alttan baktı Dr bebek gerideydi alttan muayene ye karşı bı on yargı var anlamıyorum bende

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Hala bebek qörünmüor.8+4 insan tedırgın oluor valla
8+4 te bende de sadece kese oluşmuştu canım 10 mm di hatta doktor çok erken öğrenmişsin normalde 9 haftadan sonra belli oluyor dedi üstten bakarak zaten görme şansı düşük alttan bakması lazım bana 1 hafta 10 gün bekle tekrar gel dedi ve öyle göründü devlette baktır özeller hemen para tuzağına çekmek için olumsuz tablo çizer

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk 12 hafta boyunca hep alttan bakildi ikili taramada bile net görüntü almak için alttan baktı Dr bebek gerideydi alttan muayene ye karşı bı on yargı var anlamıyorum bende
Bende 7.haftada lekelenme olduğunda başka ildeydim, bilmedigim bir doktora gittim, hemen alttan bakalim dedi. Rahimde kanama var mi yok mu görmeliyim dedi.
Sonra doktora kibarca sordum bir sorun olur mu diye, kesinlikle olmaz için rahat olsun dedi. Sonra araştırdım cidden şehir efsanesiymis.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende 7.haftada lekelenme olduğunda başka ildeydim, bilmedigim bir doktora gittim, hemen alttan bakalim dedi. Rahimde kanama var mi yok mu görmeliyim dedi.
Sonra doktora kibarca sordum bir sorun olur mu diye, kesinlikle olmaz için rahat olsun dedi. Sonra araştırdım cidden şehir efsanesiymis.
Bencede bir efsane zaten efsaneler hurafeler olmazsa olmazimiz 🤣

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar persembe qunu 7+4 qünlük hamileym doktor üstten muayene etti bos kese dedi sizce ne kadar beklemem lazm kımlerin basından boyle olay qectı..
Benim boş gebelik olduğunu söylediler alttan muayene ettiler 2 kere görünmedi son şans verip binkez daha bakalım dediklerinde 9 haftalık di ve göründü geç yumurtlama dediler şuan 24 haftalık olduk

NzLı

Kayıtlı Üye
rank
Benim boş gebelik olduğunu söylediler alttan muayene ettiler 2 kere görünmedi son şans verip binkez daha bakalım dediklerinde 9 haftalık di ve göründü geç yumurtlama dediler şuan 24 haftalık olduk
Allah saqlıklı kucaqına almanıza nasip eder inş😀
ne zaman boş gebelik denildi size
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

8+4 te bende de sadece kese oluşmuştu canım 10 mm di hatta doktor çok erken öğrenmişsin normalde 9 haftadan sonra belli oluyor dedi üstten bakarak zaten görme şansı düşük alttan bakması lazım bana 1 hafta 10 gün bekle tekrar gel dedi ve öyle göründü devlette baktır özeller hemen para tuzağına çekmek için olumsuz tablo çizer
Kesem büyük ama bnm 29 mm..kesen büyük suan qörünmesi lazmdi dedi..böş gebelik dedi bakalım Allah büyüktür tekrar haftaya qidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebeliqimde allttan muayene etti kan qelmeye baslasti..4 qün sonra kanamam başlayıncaya bebeqin kalbı durmuştu kürtaj olmak zorunda kaldm

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Allah saqlıklı kucaqına almanıza nasip eder inş😀

ne zaman boş gebelik denildi size
Amin hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza ben regli bitimi hemen öğrendim 6 hafta likti sonra 9 haftalık olana kadar keseye düşmedi sonra son kez bakicaz artık yoksa kurtas olmak zorundasın dedi 9 hafta 3 günlük iken kalp atışları duyuldu kesede göründü

Tüm sayfalar yüklendi.