Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,122 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Ben kaynanami gorumlerimi severim ama eltimi hiç sevmem

K

Kıdemli Anne

Guest
Açik sozlulugunuzden öturu kutluyorum sizi👍 Benimkilerinde kotu yanlari var tabi iyi yanlarida var kayinvalidem surekli biseyler icin "olsada yapsak"der kayinbabaminda bes liranin pesine gozu duser😅😆 Ama umrumda degil evim ayri yolum sapa cok sukur kayinvalideye hic yok demem he hı derim bildigimi yaparim hep😀😁 surekli başıni kapatsan türban taksan der ama kendi hastayim diyip ramazanda oruc tutmaz🤫😅😅 ama canlari sagolsun cok yuz goz degiliz boyle iyiyiz

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelini

Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Kaynanamı severim oda beni sever, ilk başlar da sinir oluyordum. Sürekli onunla gezmemi misafirliğe gitmemi isterdi ki çok şükür atlattık bu konuları 🤭2 kaynım var ikisi de bekar aile de ilk ve tek gelinim şimdilik 🤗 kayınbabamı ayrı severim ne zaman gelcem desem kaynanama tatlılar yaptırır benim 1 tane kızım var yap hemen der 🥰 her pazar onlara gidip kahvaltı yapmak hoşuma gidiyor bide onlar da soba var kayınbabam sağolsun hep üstün de ekmek kızartır seviyorum diye. 6 yıllık evliyim inşallah da ömür boyu böyle sürer🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kaynanami gorumlerimi severim ama eltimi hiç sevmem
Eltiler hep mi kötü oluyor ya 2 kaynım var daha bekarlar evlenecek gibi de durmuyorlar ama korkmuyo değilim 😏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
1 benim kaynanam açık, okumuş, ailesiyle görüşen bir gelin istemiyordu eşimle severek evlendik
2 kocam uzman başka ildeyiz kaynanam köyde yaşamamı kocamın yanında kalmamamı çarşafa girmemi önünde hizmetçi olmamı istedi tabiki ben ve ailem istemedi
3 benim eşim evlenmiş boşanmış benim başımdan hiçbişey geçmedi kaynanam sürekli eşimin eski karısını konu eder onu över sürekli onu anlatır bana onun ismiyle hitap eder akrabalarına ve köye onun ismini yaydı benim ismim olarak eski sevgililerini över ve eşimin eski hayatını söylerdi (Bunlara görümlerimde dahil sadece kaynanam değil)
4 bayramda el öpmeye gittiğimde evden kovuldum ben eski karını istiyorum bu yolluyu istemiyorum götür anasının evine at sen tek başına gel dedi bende eyvallah dedim
5 çocuğum olduğunu öğrendiler kaynanam beddua edip küfürler etti dalga geçti görümlerim küçük çocuklarını attı sürekli eşime hâlâ devam ediyorlar güya kendi çocuğuna sevgisinin düşmesini istemiyorlar. Baya uzun oldu ama anlatamadığım daha birsürü olay var
Benim suçum ne biliyormusun susmam, saygı çizgisini bozmamam.
Neler yaşamışsın kuzum sen😔

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Oyy cnm ne çektin
Bunlar daha %40 ı falan 😅

Allah sabır versinde eşin ne diyor bu duruma ben yüzünü bile görmek istemezdim böyle kaynananın. Eşin tek gitsin anasının yanına çok istiyorsa sen gitme insanın psikolojisni bozar bu tipler...
Kuzum eşim onlar benim anam bacım diyor afedersin bitaraflarından ayrılmıyor bende muhatap olmuyorum onlarla numaraları engelli memlekete gidincede eşim tek başına gidip kalıyor boşanmış gibi yaşıyoruz yani memlekette

Neler yaşamışsın kuzum sen😔
Rabbim düşmanımla bile karşılaştırmasın böyle insanları

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam çok iyi ikinci annem benim Allah bu dünyada da ahirette de razı olsun ondan her zaman yanımda destek olur kırmaktan çekinir aile apartmanında oturuyorum bı kere Bile rahatsız etmez bende iki eltimde çok şanslı yazları köye gider ben ararım anne ne zaman geleceksin diye yokken özlüyorum cnku 😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aynn kuzum doğru düşünüyorsun

Benim kaynanam çok iyi ikinci annem benim Allah bu dünyada da ahirette de razı olsun ondan her zaman yanımda destek olur kırmaktan çekinir aile apartmanında oturuyorum bı kere Bile rahatsız etmez bende iki eltimde çok şanslı yazları köye gider ben ararım anne ne zaman geleceksin diye yokken özlüyorum cnku 😂😂
Özlenesi kaynana varmıymış ya 🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bazen gelin evi izlerken falanda denk geliyorum böyle diyen kızlara yemin ediyorum şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Güzel kaynanalarda varmış demek 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar