Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,132 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bekarken bende en güzel kaynana ölü kaynana derdim ama dediğim gibi tek kelime edersem taş olurum çok iyi çünkü 😂😂
Kız bekarken bende sürekli kaynanaları savunuyordum benim kaynanam annem gibi olur büyüğümdür benim iyiliğimi falan düşünür diyordum ama tam tersi oldu 😂😂

Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Benim kaynanamla aram iyi hiçbir şeye karışmaz evine gidince felan ne yedirip icirecegini şaşırır bız zamanında gezemedik gidemedik edemedik diye eşimle kavga eder gezmeye götür diye yani melek gibi kaynanam var şeytan kulağına ☺️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Benim annem vefat etti canım ben kendi anneme nasıl davranılması gerekirse öyle davranıyorum kirmiyorum ters yapmıyorum Seyit benim eşimin ailesi onlar biliyor ben açık biriyim ama havaalanında boynuma eşarp bağlıyorum evlerinin önünde iken saygıdan başımı bağlarım onlar sabah namaza kalkar bende erkenden kalkar onlara kahvaltı hazırlarım İstanbul a geldi kaynanam ben uzun etek giyindim eşarp bağladım kendi anneme yapılmasını istemediğim hiç birseyi kaynanama yapmam orada yer döşeğinde yatarım ortama ayak uydururum yer sofrasında oturuyor lar onlar bana da masaya koymuşlar tabagimi alıp yanlarına oturdum sen bizden değilsin oturamazsin bı yerin ağrır dedi cadı görümcem neden agrisin aileyiz biz ayrı gayrı olurmu dedim ben bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın düşüncesindeyim damarıma basmasa kimse melek gibiyim anlayacağın hayatım kendimi ovmuyorum neysem o yum ❤️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kendi oğluna öyle davranilsa hoşuna gider mi acaba kızların annesi damatları el üstünde tutuyorsa onlarda gelinlerine aynısını yapmalılar
Benim kaynanam oğlunu düşünen bir insan değil sadece parasını düşünüyor oğlunu düşünen gelininide mutlu eder. Ki zaten eşim 13 yaşında gurbete çıkmış çalışmaya hangi anne o yaşta gurbete gönderir yada bütün akrabaları eşime sen burda kaldın sen burda büyüdün diye soruyor annelik yapmamış ki kadın. Ona para gelsin yeter

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Neler yaşamışsın kuzum sen😔
Valla çok sabırlıymışsın. Asla tahammül edemem etmem. Evine gitmem kocamı da göndermem Allah büyük hemde çok büyük emin ol onlar sana muhtaç olacak. Elinden bir kaşık su içmeden can veremezler. Bizim bir abi var çok anlatırdı kaynanası hiç sevmemiş istemezmiş dışlarmış sürekli. Hasta döşeğin de yatarken kadın damadı vardı yanında, kadın hep ağlar damadının sırtını sıvazlarmış kucağında can verdi. Dert etme 🌺

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam oğlunu düşünen bir insan değil sadece parasını düşünüyor oğlunu düşünen gelininide mutlu eder. Ki zaten eşim 13 yaşında gurbete çıkmış çalışmaya hangi anne o yaşta gurbete gönderir yada bütün akrabaları eşime sen burda kaldın sen burda büyüdün diye soruyor annelik yapmamış ki kadın. Ona para gelsin yeter
Görümcen var mı canm eltiler gorumceler de fena oluyor kaynanayi aratmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar