Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,091 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bizim iki kardese miras kalan bir arsa üzerinde iki bina vardi hisse tapi kardesler mirasta anlasamayinca eşimin halasi kendi payini satmaya karar verimis o zamanda denk geldi benim ailem aldi biz yan yana oturuyorduk eşimle komsuyuz kaynanam bize biktirma politikası uyguluyordu belki bıkar hissemizi onlara satar gideriz diye babamda yıllardır ugrastik birikimimi gomdum ne diye saticam diye inatlasinca iki aile birbirine düşman gibiydi bizde bu düşmanlık icinde iki aşık komşu cocugu olduk 🥰 kaynana o kadar kavgaciki kayınpeder bile dayanamadi boşandı binayi bile kaynanama bıraktı kendi mirasi olsa bile yeterki birak beni diye kaynana o zamandan bu zamana bizim aileyi hic sevmez kayınpeder de gidince kaynana iyice coştu çivi çaksak duvara evi basima yikiyolar diye polis cagirirdi kapiya kediler yesin diye yemek koysak evimin onune cop attilar diye kavga cikariyor yine karakolluk oluyorduk esimle bende iki aile kavgasi arasinda kalmistik bizde sevgili olduk gizli sakli bulusuyorduk sonra bir dunya savas verip ailelerle evlendik o yuzden benim ailem onun annesini onun anneside benim ailemi sevmiyor kaynanam benide bu yuzden hic sevmez ben hamileyim ilk cocuguma 3 ay kaynanam ve kaynanamin annesiyle otur dum her gunde alt kattaki eltime kaynima yemek hazirlardim kaynana ile arami duzeltcemya o neyi yap dediyse yaptim ama olmadi her seferinde ben koyumden kiz bulmuştum salihe ben onu sevmistim ben onu gekin olarak begendim ben kek yapardim ah bi o kek yapsinda sen bi ye ben yemek yapardjm ah bu yemegi o kiz bi yapardj parmaklarini yersin diye bu sefer bana bezdirme uyguladi esim evi ayirdi sonra alt kata tasindi ama ynede yetmedi bakkala bile gidip gelsem esime karin evden cikti saatlerce gelmedi nereye gitti kim bilir diye dolduruyordu eşimle onun yüzünden cok kavga ettik yinede sustum hep buyuk kaynim geldiğinde sizde kalıcak dedi tamam dedim bir ay bizde kaldilar bana cek dilini sok k.c.na otur ustune dedi hizmet hürmet etmek zorundasin sen benim oğluma dedi yine de sustum butun binaya ben yemek yapiyordum herkes yiyor gidiyor benimde bi ogkum var kimse demiyo küçük cocugu var diye yine sustum en son eşimi doldurup oğlumu dövdürmeye kalktı iste o zaman nevrim döndü ve actim agzimi yumdum gözümü bir yila yakin olcak kusum ona oda bana kus neden susmamisim ben cevap vermisim ona diye hamileyim ikinciye oğluyla konuşuyor ama bi kere bile oğlum cocugun olucakmis hayirli olsun bile demedi ilk ogrendigimizde elimizde ultrason kagidiyla teyzesine gittik anneside ordaydi hamileyim deyince yuzu düştü dondu arkasini herkes hayirli olsun diyo oda ben namaz kilcam deyip odadan çıktı 26 haftalık oldum hala daha bi kez bile sormadi her gun beni merdivenden inerken perdenin arkasından izliyor nereye gidiyorum elimde ne var diye merak ediyo ama sokakta gorse kafasini cevirip gidiyo yanimda eşimde saolsun bana ne konus ne baris nede arani düzelt o benim annem demez yasanan herseyin farkına vardi en buyuk abisininde yuvasini yiktigindan herkes ne oldugunu biliyor simdi esim ben ogkum bide gelecek olan kizimla huzurluyum cok şükür hiraz uzun oldu ne zamandir bu ani bekliyor gibiymisim 🤣🤣🤣
Kuzum sen sabir taşı misin okurken ben bile kaynana düşman oldum iyi dayanmissin

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben 13 sene kaynanam la birlik oturdum sonra ayrıldık tabi benim çocuklar çoğalınca hepimiz eve sığmadık ama eşimle nezaman tartışmak kaynanam hep benim arkamda dururlar kadın kendine hamur isiyapar bizede gönderir çoğuzaman. benim çocuklarıma çok dusgunler bende çok memnunum kaynanam gilden bana kendi annem babamdan daha yakınlar eşim işsiz kaldığı ama hiç ellerini üzerimizden cekmezler Allah Bi kere razı olsun tabi bizimde ufak tefek tartismalarimizda illaki oluyor arada ben kız ken doğru düzgün is bilmezdim hep kaynanam öğretti bana he büyük elimde çok iyiydi sadece ortanci eltimle pek anlasamayiz

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Eee ne demişler dinsizin hakkından imansız gelir diye iyi olmuş onlara 😂😂
İyi oldu valla😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız benim kaynımın 3 karısı kaçmış eşiminde benden önceki karısı kaçmış 4 gelin kaçırmışlar ben sonradan geldim ama çektirmedim kaynımında daha evleneceğini düşünmüyorum. 3 gelini duyunca gelmiyorlar 😂
Oyle biri gelirki hepsini doğduğuna pişman eder sabret zamanı gelince gülerek seyredersin😂😂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
1 benim kaynanam açık, okumuş, ailesiyle görüşen bir gelin istemiyordu eşimle severek evlendik
2 kocam uzman başka ildeyiz kaynanam köyde yaşamamı kocamın yanında kalmamamı çarşafa girmemi önünde hizmetçi olmamı istedi tabiki ben ve ailem istemedi
3 benim eşim evlenmiş boşanmış benim başımdan hiçbişey geçmedi kaynanam sürekli eşimin eski karısını konu eder onu över sürekli onu anlatır bana onun ismiyle hitap eder akrabalarına ve köye onun ismini yaydı benim ismim olarak eski sevgililerini över ve eşimin eski hayatını söylerdi (Bunlara görümlerimde dahil sadece kaynanam değil)
4 bayramda el öpmeye gittiğimde evden kovuldum ben eski karını istiyorum bu yolluyu istemiyorum götür anasının evine at sen tek başına gel dedi bende eyvallah dedim
5 çocuğum olduğunu öğrendiler kaynanam beddua edip küfürler etti dalga geçti görümlerim küçük çocuklarını attı sürekli eşime hâlâ devam ediyorlar güya kendi çocuğuna sevgisinin düşmesini istemiyorlar. Baya uzun oldu ama anlatamadığım daha birsürü olay var
Benim suçum ne biliyormusun susmam, saygı çizgisini bozmamam.
Ay seninkide ne kötümüş beee 😱😱

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Canım ben sakin bir insanın yüksek sesle asla konuşmam ama kaynanam tam tersi çok çabuk sinirlenir ve normal konuşması bike bağırarak ama çok iyi geçiniriz geçinmemizin sebebide benim onun söylediklerini dinlerim ama uygulamam ona tamam deyip bildiğimi okurum evleneli14 sene oldu eşimin arkadaşları nasıl dayanıyorsun hayter diyorlar yani çevir kazı yanmasın diyorum yoksa asla geçinemeyiz.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İyisine denk gelmedim inşallah sen gelirsin canım
Aman inşallah hiç gelmezler😅 evin tek kızı böyle çok güzel 🤭 yinede hayırlısı bakalım 🥰

Ben degilim kuzum merve arkadaşımız kaynanadan yana dertli yanlışlkla bana yazdn🤭🤭
Aa hiç farkında değilim valla 😅 nasıl gözüm döndüyse 🤭 kusura bakma canım 🥰

2 görümcem var 1 kaynanam var. Hepsi birbirinden yılan. Kaynımıda 3 kere evlendirmişler 3 gelinde kaçmış eltim olmayacak 😁

Canım kocam beni dinlese göndermem ama koşa koşa gidiyor her şeye rağmen. Bakmamış büyütmemiş annelik yapmamış ama bi o kadarda yaranmış kadın. Ben onun dirisinde giremedim evine büyük konuşmuyorum ama Allah'ın izniyle hastalığında da ölüsündede girmem. Ben Allah'a bıraktım onlar bu dünyada bana çektirdi Rabbim onlarada çektirsin başlarının derdine düşsünler beni unutsunlar. Buda benim imtihanım demekki belkide onlar sayesinde cennetlik olacam diyorum
Ah şu bazı kocalar anacı olmuyor mu, ya sevdiğin kadına neler çektiriyor daha ne anası. Sen sanki insan evladı değilsin. Allahım yanına bırakmaz kuzum, sen dert etme sıkma tatlı canını. İnşallah herşey gönlünce olur🥰

Son düzenleme:

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
İyi kaynana yoktur kızları ni daha çok seviyorlar damarlarında

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
😅 benim kayinvalidem karismaz canim gel dersin gelmez gitmez kimseye.. aman siz mutlu olun der durur cok sukur😇

ayyy canim yaaa ben de annemle bu yuzden küsüm🙃 ucuncuye hamile oldugumu ogrenince laf dedi kalbimi kirdi bende küstüm belki 20 gundur konusmuyorum..

ayyy canim yaaa ben de annemle bu yuzden küsüm🙃 ucuncuye hamile oldugumu ogrenince laf dedi kalbimi kirdi bende küstüm belki 20 gundur konusmuyorum..
Hayret bişeymiş anneleriniz kızlar ya benimkide 3.yü doğur 2 yaşına kadar bezi ıslak mendili maması bana ait dedi başımın etini yiye yiye 10 seneden sona 3.yü yaptırdı ahahah nasıl değişik annelerimiz varmış 😂

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam da kayınpeder de cahiller dedim dedik kaynanam onun doğrusu inandıramazsin beni çıldırtıyor eşim olmasa aç bildiğin aç biz bakıyoruz ama sanki onlar bize bakıyor gibi hava atiyor ezikliyor beni 🙄diğer gelini adam yerine saymıyor ona kıymet veriyor kızına kıymet veriyor kocamda salak annesi bı gün sever diye bakıyor işte beni sorarsan ömrüm rahmetli anneme eski kaynanama bakmakla geçti yine kaynanayla yaşıyorum şeker hastasıyım bide bazen yaşamak istemiyorum kocamı çok seviyorum

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam... Kendi oğluyla kavga ettiği zaman gelip bunun acısını hep benden çıkarırdı ben evle birlik dört yıl kaldım yemedigim hakaret kalmadı benden küçük gorumcem vardı evde ismimi doğru dürüst almıyordu bile bana ne yasattiysa rabbim aynısını ona yatsın ben ilk hamile kaldığımda çok hastaydım eşim şehir dışında çalışıyordu odamdaydim ikindi vaktine kadar kimse odama gelmedi oldumu kaldımi diye kaynanam kalkip annemi aramis demiş senin kızın küsmüş neden kustugunu bilmiyoruz sabahtandir odasından çıkmamış şuan düşünüyorum da ne kadar da kötü insanlar var ya ilk gebeliğimin altıncı ayında uykuda nöbet geçirmeye başladım ve halada oluyor nobetlerim kaynanam bana senin deli olduğunu bilseydim seni oğluma almazdım lafını soyledi ben sezeryan oldum on iki günlükken beni bıraktı gitti dedi diğer gelinim hamile karartmalari falan var onun yanında olmam lazım anlata anlata bitmiyor benim cektiklerim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar