Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,167 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben kaynana icin elimden geleni yaptım arami düzelteyim öbür eltim dogurdugunda cocugunu elletmedi giderdi kapidan geri cevirirlerdi aglardi hep sevdirmiyir diye ben dogum yaptim iki hafta kendi bakti cocuga kucagindan indirmedi sabrin sonu selamet oldu esim annesine cok düşkündü bu yaptiklari yuzunden annesiyle arasına mesafe koydu banada hic demez o benim annem ozur dile barış gibisinden sen nasıl mutluysan öyle kalsin diyor her zaman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bu dunyada sana çektiklerini yasatsin oyle alsin yanina

Kendi çocuğuna istemediğin bir isim koymak nasil bir duygu ve koyduğunda bir parça bişey almayan kayanan ve ben doğumdan sonra ben hep soğuk davranıyorum benim evime geldi ben evimi temizliyordum hatta bulaşık yıkıyorum hava soğuktu ev biraz soğuktu ve kendisi gelip koltukta oturdu oya aldı eline yaptı böyle bir kaynana olur mu yaa
Valla benim ilk kizimada kaynanam isim koydu ben Bukre olacak dedim Allen etti kalem etti kızımın ismini Mizgin diye koydu hiçte hoşuma gitmedi ama bu benim için bir sorun değildi tabi kızımın yanında bekle ben bulaciklari yikiyacam dedim bana dedi ben senin çocuklarına bakarak kenidimi yoramam ben bulaşıkları mi yıkarım bide sözde torununu çok seviyor

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim ilk kizimada kaynanam isim koydu ben Bukre olacak dedim Allen etti kalem etti kızımın ismini Mizgin diye koydu hiçte hoşuma gitmedi ama bu benim için bir sorun değildi tabi kızımın yanında bekle ben bulaciklari yikiyacam dedim bana dedi ben senin çocuklarına bakarak kenidimi yoramam ben bulaşıkları mi yıkarım bide sözde torununu çok seviyor
Bırak lafda var her evime gelince soğuk davranıyorum benim yirmilik kırkım çıktı çocuğumu yıkadılar sonra ben duş aldım odaya geldim daha dikisliyim sezeryanliyim bide girdim odaya hemen kayınpederim hadi çay koy bize kendi kizlarinda böyle yapmıyorlar bana gelince boyleler neyse bı insan bunu yapar mı hadi geçtim kızı neden annesin istediği ismi koymadı neden hadi onu geçtim kızın evinde üç hafta kaldı benim yanımda dört gün evde iki gün hastanede kaldı benimle başka da yok benim bugün 31 günüm oldu bir günde evimi temizlemeye gelmedi benim kendi annem geldi onu da geçtim bir gün gelip yemek yapmadı ben kalktım herşeyi yaptım hiç muhtac olmadim kendi annem geldi yemekte yaptı kız kardeşim geldi evi temizledi neyse geçtim onuda toruna bir beşik bir banyo küveti aldı bı yelek örtü başka yok annem bir oda dolusu eşya getirdi yaa

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Doğum üstü beni bintane sıkıntıya sokuyor aramızda iki saat var telefonla yetiyor aylardır bir kere arayıp sormadı şimdi gelini oldum doğum yapıcam hizmet edebilirim diye düşünüyor Allah bildiği gibi yapsın hiç sevmiyorum nerdeys e o iyi kaynanalar bende hiç göremedim etrafımda

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bırak lafda var her evime gelince soğuk davranıyorum benim yirmilik kırkım çıktı çocuğumu yıkadılar sonra ben duş aldım odaya geldim daha dikisliyim sezeryanliyim bide girdim odaya hemen kayınpederim hadi çay koy bize kendi kizlarinda böyle yapmıyorlar bana gelince boyleler neyse bı insan bunu yapar mı hadi geçtim kızı neden annesin istediği ismi koymadı neden hadi onu geçtim kızın evinde üç hafta kaldı benim yanımda dört gün evde iki gün hastanede kaldı benimle başka da yok benim bugün 31 günüm oldu bir günde evimi temizlemeye gelmedi benim kendi annem geldi onu da geçtim bir gün gelip yemek yapmadı ben kalktım herşeyi yaptım hiç muhtac olmadim kendi annem geldi yemekte yaptı kız kardeşim geldi evi temizledi neyse geçtim onuda toruna bir beşik bir banyo küveti aldı bı yelek örtü başka yok annem bir oda dolusu eşya getirdi yaa
Canim valla benim kaynanam beni sezeryanli bıraktı diğer gelinin yanina gitti gelinim yeni hamile karartmalari falan başlamış gitmem lazım dedi beni bırakıp gitti annemler sağolun iki ay boyunca onlarda kaldım annem babam bana yardımcı oldular bebeğimin beziyidi hastanesiydi falan hep onlar ilgilendiler ikinci sezeryanimda kayananamlardaydim çünkü hala evle birliktim bebeğimin başını tek başıma dikişliyken. Ben yıkıyordum diğer kizimada aynı şekil tabi hiç yardımcı olmadılar yatakta yatıyorum diye hep soyleniyorlardi tabi onalar öyle olunca bende tavrimi değiştirdim kısasa kısas dedim

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Kötü olan kötü oluyo işte huy meselesi fesatlıktan oda çocuklarının mutlu olmasını istemeyen,kendi dedikleri olsun isteyen insanlar böyle malesef... benimkde fesattır ama umursamam hiç kendi takılsın dursun 😁 kendi annem çok iyi kaynanadır onun gibi kaynanam olsun isterdim hiç bişeye karışmaz arabulucudur hep yardım eder gelinine çok iyi anlaşırlar bende görümceym kardeş gibiyizdir 😊🧿

Aslı yldrz

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Valla maşallah diyeyim önce 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🤣🌸 benm kayinvalidem çok Cook iyii tabikide karşılıklı bende ona karşı çok iyiyim o da bana karşı öyle asla evime işime karsmaz her zor zamanimdada yetişir sagolsn eşimle bı tartismamiz oluncada hep beni destekler 🙈😁🧿

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Valla maşallah diyeyim önce 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🤣🌸 benm kayinvalidem çok Cook iyii tabikide karşılıklı bende ona karşı çok iyiyim o da bana karşı öyle asla evime işime karsmaz her zor zamanimdada yetişir sagolsn eşimle bı tartismamiz oluncada hep beni destekler 🙈😁🧿
Emin olun ki kaynana iyi olursa gelinini çocuklarından ayirmasa o gelinde iyi olur onu annesi yerine koyar ama her kaynana öyle değil malesef

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Sen şanslı gelinmişsin benim kardeşimn eşi gibi şanslılardan 😊🧿 benimki fesat kıskanç hep o doğru hep o var bisürü şey allah tan çok uzak yaşıyorda etkisini umursamıyoruz eşimle 😁😁 diğer gelinini oğlunu daha çok sever tutar yakın diye hep eşimi hor görmş bi aile ama bizim hayatımıza asla ulaşamazlar bunun farkında oldkları için ailece fesatlar 😁😁 kudursunlar deyip geçiyorum bizden uzak olsnlar daha iyi 😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.