Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,158 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen sabir taşı misin okurken ben bile kaynana düşman oldum iyi dayanmissin
Ben kaynana icin elimden geleni yaptım arami düzelteyim öbür eltim dogurdugunda cocugunu elletmedi giderdi kapidan geri cevirirlerdi aglardi hep sevdirmiyir diye ben dogum yaptim iki hafta kendi bakti cocuga kucagindan indirmedi sabrin sonu selamet oldu esim annesine cok düşkündü bu yaptiklari yuzunden annesiyle arasına mesafe koydu banada hic demez o benim annem ozur dile barış gibisinden sen nasıl mutluysan öyle kalsin diyor her zaman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kaynanam... Kendi oğluyla kavga ettiği zaman gelip bunun acısını hep benden çıkarırdı ben evle birlik dört yıl kaldım yemedigim hakaret kalmadı benden küçük gorumcem vardı evde ismimi doğru dürüst almıyordu bile bana ne yasattiysa rabbim aynısını ona yatsın ben ilk hamile kaldığımda çok hastaydım eşim şehir dışında çalışıyordu odamdaydim ikindi vaktine kadar kimse odama gelmedi oldumu kaldımi diye kaynanam kalkip annemi aramis demiş senin kızın küsmüş neden kustugunu bilmiyoruz sabahtandir odasından çıkmamış şuan düşünüyorum da ne kadar da kötü insanlar var ya ilk gebeliğimin altıncı ayında uykuda nöbet geçirmeye başladım ve halada oluyor nobetlerim kaynanam bana senin deli olduğunu bilseydim seni oğluma almazdım lafını soyledi ben sezeryan oldum on iki günlükken beni bıraktı gitti dedi diğer gelinim hamile karartmalari falan var onun yanında olmam lazım anlata anlata bitmiyor benim cektiklerim
Allah bu dunyada sana çektiklerini yasatsin oyle alsin yanina

Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Benim kaynanam cok kötü hiç sevmiyorum evlendiğimden beri yapmadığı kalmadı ben kaçarak evlendim oda zamanında kaçarak evlendi ama beni hiç anlayışla karşılamıyor etmediği eziyeti kalmadı şu an rahatım Allahtan cok şükür çünkü beni koruyan eşim ve ailem var

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Benim kayınvalidemler kendi ailemden daha samimi ve üstüme düşerler hep ararlar bende biraz soğuk bir gelinim aileden öyle görmüşüm çünkü 🤭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay seninkide ne kötümüş beee 😱😱
Allah düşmanıma bile vermesin 😁

Aman inşallah hiç gelmezler😅 evin tek kızı böyle çok güzel 🤭 yinede hayırlısı bakalım 🥰

Aa hiç farkında değilim valla 😅 nasıl gözüm döndüyse 🤭 kusura bakma canım 🥰

Ah şu bazı kocalar anacı olmuyor mu, ya sevdiğin kadına neler çektiriyor daha ne anası. Sen sanki insan evladı değilsin. Allahım yanına bırakmaz kuzum, sen dert etme sıkma tatlı canını. İnşallah herşey gönlünce olur🥰
Amiin inşallah çok teşekkür ederim kuzum ben Allah'a bıraktım zaten hem bu dünyada hemde ahirette benim ve bebeğimin hakkını veremesinler. Eşimde Evlat diye suratına bakmayıp 13 yaşında ortaya atıp bebekken başkalarına büyüten anasına çok düşkün olmuş benden ve benim ailemdende sevgi görünce dengesi şaştı alışık olduğu yere düşkün oldu 😁

1 benim kaynanam açık, okumuş, ailesiyle görüşen bir gelin istemiyordu eşimle severek evlendik
2 kocam uzman başka ildeyiz kaynanam köyde yaşamamı kocamın yanında kalmamamı çarşafa girmemi önünde hizmetçi olmamı istedi tabiki ben ve ailem istemedi
3 benim eşim evlenmiş boşanmış benim başımdan hiçbişey geçmedi kaynanam sürekli eşimin eski karısını konu eder onu över sürekli onu anlatır bana onun ismiyle hitap eder akrabalarına ve köye onun ismini yaydı benim ismim olarak eski sevgililerini över ve eşimin eski hayatını söylerdi (Bunlara görümlerimde dahil sadece kaynanam değil)
4 bayramda el öpmeye gittiğimde evden kovuldum ben eski karını istiyorum bu yolluyu istemiyorum götür anasının evine at sen tek başına gel dedi bende eyvallah dedim
5 çocuğum olduğunu öğrendiler kaynanam beddua edip küfürler etti dalga geçti görümlerim küçük çocuklarını attı sürekli eşime hâlâ devam ediyorlar güya kendi çocuğuna sevgisinin düşmesini istemiyorlar. Baya uzun oldu ama anlatamadığım daha birsürü olay var
Benim suçum ne biliyormusun susmam, saygı çizgisini bozmamam.
Bu ne ya deccal 3 filmi mübarek kıyamam ya sana vallahi bak bunlar ne böyle ya ama düşmez kalkmaz bir Allahtır birgün o kalbi pis katran karası kadın senin eline düşer o zman bakalm ne yapck o beddualar dönüp dolasıp onu bulucak elbet.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bu ne ya deccal 3 filmi mübarek kıyamam ya sana vallahi bak bunlar ne böyle ya ama düşmez kalkmaz bir Allahtır birgün o kalbi pis katran karası kadın senin eline düşer o zman bakalm ne yapck o beddualar dönüp dolasıp onu bulucak elbet.
Allah düşmanıma vermesin böyle varlıkları gerçekten bu yazdıklarım yaşadıklarımın yarısı dahi değil. Ben Allah'a bıraktım ne bu dünyada nede ahirette rahat edemesinler ne görümlerim nede kaynanam. Rabbim öyle bir dert versinki kendi başlarının derdine düşüp beni unutsunlar 🙏🏻 2 buçuk senelik hayatımda 10 sene yaşlandım

Allah düşmanıma vermesin böyle varlıkları gerçekten bu yazdıklarım yaşadıklarımın yarısı dahi değil. Ben Allah'a bıraktım ne bu dünyada nede ahirette rahat edemesinler ne görümlerim nede kaynanam. Rabbim öyle bir dert versinki kendi başlarının derdine düşüp beni unutsunlar 🙏🏻 2 buçuk senelik hayatımda 10 sene yaşlandım
Amin inşallah canım dertlerinde boğulsnlar da kimseyle uğraşamasnlar

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendi çocuğuna istemediğin bir isim koymak nasil bir duygu ve koyduğunda bir parça bişey almayan kayanan ve ben doğumdan sonra ben hep soğuk davranıyorum benim evime geldi ben evimi temizliyordum hatta bulaşık yıkıyorum hava soğuktu ev biraz soğuktu ve kendisi gelip koltukta oturdu oya aldı eline yaptı böyle bir kaynana olur mu yaa

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ay allah razı olsun benim kaynanam olsun görümcelerim kaynım olsun cok iiler. Ben giderim hepsi kucaklar beni cocuklarımı cok severiz birbirimizi. Tek sorunu kaynanamın pintidir o da beni ilgilendirmez cok sükür 😂tabi yapılacak seyleri ucuzundan da olsa elşnden geldiğince yapar ne bilim altınını takar cocuklarda kıyafetini alır ev yaptırdık yardımını yaptı vs. Görümcekerimi kaynımı hiç demiuorum zaten abilerine yani eşime cok düşkünler her konuda sever sayarlar beni de yenge die sayarlar saolsun lar zaten görümcemin biri küçük digeri de ablamdan daha ii bana 😂kayınbabam da az huysuzdur patavatsız dır lafını hemen söyleyiverir ama o da merhametlidir kızı gibi görürler beni annem eşime oğlum demez hiç adıyla hitap ederama onlar hep kızım derler bana saolsunlar. Yani herkes kötü değil eşinin ailesinle kötü olanlara da allah sabor ve huzur versin insaallah...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar