Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,041 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Görümcen var mı canm eltiler gorumceler de fena oluyor kaynanayi aratmiyor
2 görümcem var 1 kaynanam var. Hepsi birbirinden yılan. Kaynımıda 3 kere evlendirmişler 3 gelinde kaçmış eltim olmayacak 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla çok sabırlıymışsın. Asla tahammül edemem etmem. Evine gitmem kocamı da göndermem Allah büyük hemde çok büyük emin ol onlar sana muhtaç olacak. Elinden bir kaşık su içmeden can veremezler. Bizim bir abi var çok anlatırdı kaynanası hiç sevmemiş istemezmiş dışlarmış sürekli. Hasta döşeğin de yatarken kadın damadı vardı yanında, kadın hep ağlar damadının sırtını sıvazlarmış kucağında can verdi. Dert etme 🌺
Canım kocam beni dinlese göndermem ama koşa koşa gidiyor her şeye rağmen. Bakmamış büyütmemiş annelik yapmamış ama bi o kadarda yaranmış kadın. Ben onun dirisinde giremedim evine büyük konuşmuyorum ama Allah'ın izniyle hastalığında da ölüsündede girmem. Ben Allah'a bıraktım onlar bu dünyada bana çektirdi Rabbim onlarada çektirsin başlarının derdine düşsünler beni unutsunlar. Buda benim imtihanım demekki belkide onlar sayesinde cennetlik olacam diyorum

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
2 görümcem var 1 kaynanam var. Hepsi birbirinden yılan. Kaynımıda 3 kere evlendirmişler 3 gelinde kaçmış eltim olmayacak 😁

Canım kocam beni dinlese göndermem ama koşa koşa gidiyor her şeye rağmen. Bakmamış büyütmemiş annelik yapmamış ama bi o kadarda yaranmış kadın. Ben onun dirisinde giremedim evine büyük konuşmuyorum ama Allah'ın izniyle hastalığında da ölüsündede girmem. Ben Allah'a bıraktım onlar bu dünyada bana çektirdi Rabbim onlarada çektirsin başlarının derdine düşsünler beni unutsunlar. Buda benim imtihanım demekki belkide onlar sayesinde cennetlik olacam diyorum
Benmde eltiler fena😂😂 öyle bı elti gelirki sana kaynanda gorumcelerinde kaçacak yer arar

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Bizim iki kardese miras kalan bir arsa üzerinde iki bina vardi hisse tapi kardesler mirasta anlasamayinca eşimin halasi kendi payini satmaya karar verimis o zamanda denk geldi benim ailem aldi biz yan yana oturuyorduk eşimle komsuyuz kaynanam bize biktirma politikası uyguluyordu belki bıkar hissemizi onlara satar gideriz diye babamda yıllardır ugrastik birikimimi gomdum ne diye saticam diye inatlasinca iki aile birbirine düşman gibiydi bizde bu düşmanlık icinde iki aşık komşu cocugu olduk 🥰 kaynana o kadar kavgaciki kayınpeder bile dayanamadi boşandı binayi bile kaynanama bıraktı kendi mirasi olsa bile yeterki birak beni diye kaynana o zamandan bu zamana bizim aileyi hic sevmez kayınpeder de gidince kaynana iyice coştu çivi çaksak duvara evi basima yikiyolar diye polis cagirirdi kapiya kediler yesin diye yemek koysak evimin onune cop attilar diye kavga cikariyor yine karakolluk oluyorduk esimle bende iki aile kavgasi arasinda kalmistik bizde sevgili olduk gizli sakli bulusuyorduk sonra bir dunya savas verip ailelerle evlendik o yuzden benim ailem onun annesini onun anneside benim ailemi sevmiyor kaynanam benide bu yuzden hic sevmez ben hamileyim ilk cocuguma 3 ay kaynanam ve kaynanamin annesiyle otur dum her gunde alt kattaki eltime kaynima yemek hazirlardim kaynana ile arami duzeltcemya o neyi yap dediyse yaptim ama olmadi her seferinde ben koyumden kiz bulmuştum salihe ben onu sevmistim ben onu gekin olarak begendim ben kek yapardim ah bi o kek yapsinda sen bi ye ben yemek yapardjm ah bu yemegi o kiz bi yapardj parmaklarini yersin diye bu sefer bana bezdirme uyguladi esim evi ayirdi sonra alt kata tasindi ama ynede yetmedi bakkala bile gidip gelsem esime karin evden cikti saatlerce gelmedi nereye gitti kim bilir diye dolduruyordu eşimle onun yüzünden cok kavga ettik yinede sustum hep buyuk kaynim geldiğinde sizde kalıcak dedi tamam dedim bir ay bizde kaldilar bana cek dilini sok k.c.na otur ustune dedi hizmet hürmet etmek zorundasin sen benim oğluma dedi yine de sustum butun binaya ben yemek yapiyordum herkes yiyor gidiyor benimde bi ogkum var kimse demiyo küçük cocugu var diye yine sustum en son eşimi doldurup oğlumu dövdürmeye kalktı iste o zaman nevrim döndü ve actim agzimi yumdum gözümü bir yila yakin olcak kusum ona oda bana kus neden susmamisim ben cevap vermisim ona diye hamileyim ikinciye oğluyla konuşuyor ama bi kere bile oğlum cocugun olucakmis hayirli olsun bile demedi ilk ogrendigimizde elimizde ultrason kagidiyla teyzesine gittik anneside ordaydi hamileyim deyince yuzu düştü dondu arkasini herkes hayirli olsun diyo oda ben namaz kilcam deyip odadan çıktı 26 haftalık oldum hala daha bi kez bile sormadi her gun beni merdivenden inerken perdenin arkasından izliyor nereye gidiyorum elimde ne var diye merak ediyo ama sokakta gorse kafasini cevirip gidiyo yanimda eşimde saolsun bana ne konus ne baris nede arani düzelt o benim annem demez yasanan herseyin farkına vardi en buyuk abisininde yuvasini yiktigindan herkes ne oldugunu biliyor simdi esim ben ogkum bide gelecek olan kizimla huzurluyum cok şükür hiraz uzun oldu ne zamandir bu ani bekliyor gibiymisim 🤣🤣🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Eşimin kuzeni var iki karısı kaçtı kaynana fena diye şimdi bı gelin geldi kimse karisamiyor ona hepsinin hakkından geliyor😂😂
Kız benim kaynımın 3 karısı kaçmış eşiminde benden önceki karısı kaçmış 4 gelin kaçırmışlar ben sonradan geldim ama çektirmedim kaynımında daha evleneceğini düşünmüyorum. 3 gelini duyunca gelmiyorlar 😂

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Ben evlendim 2 ay sonra düğüne gelemeyen arkadaşlarımla buluştum bi kahve içmek için esimin haberi izni tabiki vardi annemi arayıp bizim soyadimizi taşıyor nasıl arkadaşlarıyla buluşur diye hesap sormuş ben üniversite mezunuyum evlenene kadar turkiyenin bir ucundan diğerine tek başıma gidip gelen biriyim eşim desen öyle kayinvalidem asker eşi kendiside özgür ruhlu böylesine yaptığı cahillikle ipleri kendi kopardı devamı geldi tabiki bende ezilmedim sokmak istediği kalıba girmedim karsilikli birbirimizi yedik sonrasında iki tarafta birbirine saygı duyması gerektiğini öğrendi seviyeli saygılı bir anne kiz iliskimiz var artık başlarda mecburiyetten arardim konuşurdum artık severek ararim arar konusuruz 6 yıllık evliyim bu arada

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Valla çok sabırlıymışsın. Asla tahammül edemem etmem. Evine gitmem kocamı da göndermem Allah büyük hemde çok büyük emin ol onlar sana muhtaç olacak. Elinden bir kaşık su içmeden can veremezler. Bizim bir abi var çok anlatırdı kaynanası hiç sevmemiş istemezmiş dışlarmış sürekli. Hasta döşeğin de yatarken kadın damadı vardı yanında, kadın hep ağlar damadının sırtını sıvazlarmış kucağında can verdi. Dert etme 🌺
Ben degilim kuzum merve arkadaşımız kaynanadan yana dertli yanlışlkla bana yazdn🤭🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşimin kuzeni var iki karısı kaçtı kaynana fena diye şimdi bı gelin geldi kimse karisamiyor ona hepsinin hakkından geliyor😂😂
Eee ne demişler dinsizin hakkından imansız gelir diye iyi olmuş onlara 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamı severim oda beni sever, ilk başlar da sinir oluyordum. Sürekli onunla gezmemi misafirliğe gitmemi isterdi ki çok şükür atlattık bu konuları 🤭2 kaynım var ikisi de bekar aile de ilk ve tek gelinim şimdilik 🤗 kayınbabamı ayrı severim ne zaman gelcem desem kaynanama tatlılar yaptırır benim 1 tane kızım var yap hemen der 🥰 her pazar onlara gidip kahvaltı yapmak hoşuma gidiyor bide onlar da soba var kayınbabam sağolsun hep üstün de ekmek kızartır seviyorum diye. 6 yıllık evliyim inşallah da ömür boyu böyle sürer🙏

Eltiler hep mi kötü oluyor ya 2 kaynım var daha bekarlar evlenecek gibi de durmuyorlar ama korkmuyo değilim 😏
İyisine denk gelmedim inşallah sen gelirsin canım

Tüm sayfalar yüklendi.