Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,142 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Bende soğuk dururum. Mesafeyi severim
Eğer kişiliğini sevmediysem birinin nefret dahi edebilirm yani her dediği batar varlığıda batar. Ama idare edebilirim o an için sabredebilirim
Daha çok kendi içimde sinir olurum ama belli etmem mesela... Kalp kırmaktan çok korkarım...
Yanlş anlaşlmaktan korkarım. Bana müdahale edilmesinden fazla karışlmasndan nefret ederim. Kaynanamda biraz öyle olduğundan yani her boka karştığndan afedersiniz ama hakketen özel fln demez her şeyi söyler bana akıl veriyor güya.... iste tam bu nedenle sevemedim kendilerini anlaşamam. Olabildiğince yüzelseldir iliskimiz 🤣🤣 Sınırlar önemlidor benim için. O sınırları aşıyor çoğu zaman bende kırmaktan çekindiğimden hemde yapisal olarak suskun biri duğumdan genelde suskun kalıyorum böylelikle aramzda hep bi soğukluk kalıyor.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
1 benim kaynanam açık, okumuş, ailesiyle görüşen bir gelin istemiyordu eşimle severek evlendik
2 kocam uzman başka ildeyiz kaynanam köyde yaşamamı kocamın yanında kalmamamı çarşafa girmemi önünde hizmetçi olmamı istedi tabiki ben ve ailem istemedi
3 benim eşim evlenmiş boşanmış benim başımdan hiçbişey geçmedi kaynanam sürekli eşimin eski karısını konu eder onu över sürekli onu anlatır bana onun ismiyle hitap eder akrabalarına ve köye onun ismini yaydı benim ismim olarak eski sevgililerini över ve eşimin eski hayatını söylerdi (Bunlara görümlerimde dahil sadece kaynanam değil)
4 bayramda el öpmeye gittiğimde evden kovuldum ben eski karını istiyorum bu yolluyu istemiyorum götür anasının evine at sen tek başına gel dedi bende eyvallah dedim
5 çocuğum olduğunu öğrendiler kaynanam beddua edip küfürler etti dalga geçti görümlerim küçük çocuklarını attı sürekli eşime hâlâ devam ediyorlar güya kendi çocuğuna sevgisinin düşmesini istemiyorlar. Baya uzun oldu ama anlatamadığım daha birsürü olay var
Benim suçum ne biliyormusun susmam, saygı çizgisini bozmamam.
Oyy cnm ne çektin

Nergi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Benimkide kötü değil de oda çok konuşuyor eski usulden adetten dediğin gibi bende aldırış etmiyorum ama dilim sivri biraz laflarına cevap veriyorum hahahahhaha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kaynanamla hıc bir sonurum yok cok sukur hıcte olmadı canim ben 6 senelik evliyim ben ona saygı gosterdıkce o sever beni bu basından beri hep boyleydı anlasmadıgımız noktalar her zaman olur esinle cocugunla kendi annenle bile anlasamadıgı. Noktorlar olur ama konusarak birbirimizi anlayıp oyle davranıyoruz cok sukur ne esımle ne kaynanamla sorunum var ikisininde cok seviyorum 🤗🥰
Maşallah 🧿🧿

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben bişeyi abartmıyorum cnm bişeyleri de batmaz kaynanamın genelde çoğu sözünü alttan alırım duymazdan gelirim böyle yapmazsam çoktan evi teekedip gitmiştim. Ne yapsa saygımı terbiyemi korumaya çalışıyorum iyi sözünü duyarım kötü sözünü kulak ardı ederim mecburum yoksa başka türlü yaşayamam onla. Tartışma ve kavgalardan nefret eden biri olduğum için bazen canımı yakan şeyler söyler duymazdan gelirim cvp vermem tartışmayalım diye evime gider ağlarım içimi döker rahatlarım sonrada gelir hiç bişey olmamış gibi onla konuşurum ederim. Hiç 8na alınganlık göstermem ama o benle değil eşimle bile tartışsa bana küser tavır yapar konuşmaz benle eşimle ne zaman barışsa otomatikmen benlede barışıp konuşyo. Yani bana ne zaman küsüyo ne zaman barışyo anlamıyorum çok zoruma gider evimde ağlarım ağlarım böyle yspıyo diye sonra gelip konuşurum onla. Bide hiç bir suçum günahım olmadığı halde onunla konuşmaya hoş olmaya çalışırım bu çok ağrıma giderdi. Mecburum böyle davranmaya yoksa gider ona buna beni kötüler arkamdan haketmediğğm şeyler söyleyip beni millete kötü gösterir. Şimdi Bi nebzecik düzelmiş bana karşı ama ben yinede ysptğı herşey için onu Allah a havale ediyorum yaşına veriyorum Allah onu bildiği gibi yapsın

Nergi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanamla hıc bir sonurum yok cok sukur hıcte olmadı canim ben 6 senelik evliyim ben ona saygı gosterdıkce o sever beni bu basından beri hep boyleydı anlasmadıgımız noktalar her zaman olur esinle cocugunla kendi annenle bile anlasamadıgı. Noktorlar olur ama konusarak birbirimizi anlayıp oyle davranıyoruz cok sukur ne esımle ne kaynanamla sorunum var ikisininde cok seviyorum 🤗🥰
Maşallah 🧿🧿
1 benim kaynanam açık, okumuş, ailesiyle görüşen bir gelin istemiyordu eşimle severek evlendik
2 kocam uzman başka ildeyiz kaynanam köyde yaşamamı kocamın yanında kalmamamı çarşafa girmemi önünde hizmetçi olmamı istedi tabiki ben ve ailem istemedi
3 benim eşim evlenmiş boşanmış benim başımdan hiçbişey geçmedi kaynanam sürekli eşimin eski karısını konu eder onu över sürekli onu anlatır bana onun ismiyle hitap eder akrabalarına ve köye onun ismini yaydı benim ismim olarak eski sevgililerini över ve eşimin eski hayatını söylerdi (Bunlara görümlerimde dahil sadece kaynanam değil)
4 bayramda el öpmeye gittiğimde evden kovuldum ben eski karını istiyorum bu yolluyu istemiyorum götür anasının evine at sen tek başına gel dedi bende eyvallah dedim
5 çocuğum olduğunu öğrendiler kaynanam beddua edip küfürler etti dalga geçti görümlerim küçük çocuklarını attı sürekli eşime hâlâ devam ediyorlar güya kendi çocuğuna sevgisinin düşmesini istemiyorlar. Baya uzun oldu ama anlatamadığım daha birsürü olay var
Benim suçum ne biliyormusun susmam, saygı çizgisini bozmamam.
Daha neler allah yardimcin olsun bacim

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşim uzman çavuş ailesiyle yaşıyorum ve evde iki bekar kaynim var. Maraşlıyim maraşlı olan varsa aranızda ne kadar eski kafalı olduklarını bilirler. Ben ayrı evde yasiyacaktim bana demediklerini bırakmadılar. Ben esime sıkıntı etmesinler diye sustum en büyük hatayı da burda yapmışım. Suan üç yıllık evliyim. Eşimin bir sene hiç gelmediği olduğu sabrederek bekledim ama bana kaynanam demediğini bırakmadı. Ben nezmn ailem gilde iki günden fazla kalsam burnumdan getiriyor. Ev üstüne ev olmazmış onun içinde evimi yaptırıyorum ayrı evime çıkmak için çabalıyorum. Cahil insanlara hiç bisey anlatamıyorsun canım. Aynı evde yaşayan varsa beni çok iyi anlar.

Son düzenleme:

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam çok kötü biri değildir arada laf sokar ama hep oğluna iyi olun falan der ben birinci kaynanam ikinci kayınbabadan nefret ediyorum kayınbaba herşeye karışır utanmaz 8 aylık evliyim hep göz yaşı döktürdü bana kızı da cabası zaten. Ben sıcak kanlı konuşkan biriyim ama eşimin tarafı duvar gibi ve ben oraya gidince kendimi çok yanlız hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar