Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 97 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,145 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne soruyor herkesin mi kayinvalidesi kötü,nerde bu iyi kaynanalar🤭😀
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Doğru soyluyrsnz gerçekten kaynanm annm gibi beni asla ezdirmez kızları olmdgi için beni kızları gibi görüyorlar bende onları çok seviyrm
Çünkü bunu eltimde gördum yani kaynanam ve ablası eltiler ablası kardeşinin kızını oğluna almıştı gorseniz nasıl el üstünde tutuyorlar nasıl seviyorlar eltimin yaptığı hareketleri ben yapmış olsaydim eğer benim kaynanam beni yirmi dört saat içinde bosatirdi kesin her serde var bir hayır derler ya işte eşim ceza evine girdi ailesini o zaman gördü şükür çıkar çıkmaz tasindik şükür Allah'ıma şimdi çok mutluyuz 😀😀

K

Kıdemli Anne

Guest
Iyi kaynanalar var ama onlarinda sansina gelinleri kotu🤣😂onlarda boylekotu gelinlerin ellerinde heder olup gidiyor🤣😂mesela halam..bence cok tatli cok iyi bir kaynana ama o nemrut gudubet suratli gelini cinayet sebebi😂🤣🤪 halama kahveyi yapar surati bes karis getirip verir halamda kahvesini bitirdikten sonra fincanla fincan altliginin arasina 100 200 lira koyar gelini harclik yapsin diye.halami sevimli kilan sey verdigi para degil geline verdigi deger ve dusunmesi.benim kayinvalidem olsa yere 10 lirasi dusse ayaginda platin olsa bile egilir alir bize kalmasin diye🤪🤪🤣🤣bu arada halamin tek gelini tek oglu ve 10 yildir cocuklari olmuyor yinede gık demez

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Iyi kaynanalar var ama onlarinda sansina gelinleri kotu🤣😂onlarda boylekotu gelinlerin ellerinde heder olup gidiyor🤣😂mesela halam..bence cok tatli cok iyi bir kaynana ama o nemrut gudubet suratli gelini cinayet sebebi😂🤣🤪 halama kahveyi yapar surati bes karis getirip verir halamda kahvesini bitirdikten sonra fincanla fincan altliginin arasina 100 200 lira koyar gelini harclik yapsin diye.halami sevimli kilan sey verdigi para degil geline verdigi deger ve dusunmesi.benim kayinvalidem olsa yere 10 lirasi dusse ayaginda platin olsa bile egilir alir bize kalmasin diye🤪🤪🤣🤣bu arada halamin tek gelini tek oglu ve 10 yildir cocuklari olmuyor yinede gık demez
Aynen 😀😀 ama ben kendimi övmek gibi olmasin gerçektende çok iyi bir gelindim saygıda bır an olsun kusur etmedim kayınpederimin yanında oğluna bir bardak çay dahi vermezdim ama onlar beni sevmediler bı turlu sevemediler ne yapim bizim tarafta gelinler kayinpederle konuşmuyor ikinci gelinleri geldiği gibi kayınpederi bırak kayınpederin babasıyla konuşuyordu yemek olsun çay olsun bu onlara normal geliyordu ben kendi odamada konuşurken kayınpeder hep bana kızardı sesin bana geliyor diye neler çektim neler 😔😔

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
En iyi kaynanana olmayan kaynana

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
En iyi kaynanana olmayan kaynana
Niye bazı kaynanalar anne gibi oluyor bazıları ise aynı benim kaynanam gibi elinden geln tüm kötülüğü yapıyor 😔😔
Benim sürekli bana diyordu ki benim oğlum artık eşinin oğlu olmuş ne kadar saçma bir cümle degilmi ve günah tek sebep eşimin beni sevmesi ve değer vermesiydi oğluna sen eşinin oğlusun artık benim oğlum değilsin derdi 😔😔

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Niye bazı kaynanalar anne gibi oluyor bazıları ise aynı benim kaynanam gibi elinden geln tüm kötülüğü yapıyor 😔😔
Benim sürekli bana diyordu ki benim oğlum artık eşinin oğlu olmuş ne kadar saçma bir cümle degilmi ve günah tek sebep eşimin beni sevmesi ve değer vermesiydi oğluna sen eşinin oğlusun artık benim oğlum değilsin derdi 😔😔

Ebru buğlem

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar burayi hamile kaldigimdan beri takip ediyorum buyuk bir cogunluk esinin ailesinden kayinvaliden ektiden kayinbabadan dertli, bende soruyorum herkesinki mi kotu ya😅😅 bende pek sevmem ama oyle cok gicikda almam laflari genelde batmaz arada boyle eski usül laflar eder adet şoyle boyledir falan der ama aldiris etmem acaba sizlerde cok mu abartiyorsunuz yada herseyleri batiyor olabilir mi ??hadi bi özelestiri yapin sizler nasil gelinlersiniz?? ama kendinizi hemen ovmeden gercekci olun mesela ben biraz soguk davranan bi gelinim
Vallahi Allah var benim kaynanam çok iyi hiç birseye karışmaz hep beni tutar

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynana
Doğru soyluyrsnz gerçekten kaynanm annm gibi beni asla ezdirmez kızları olmdgi için beni kızları gibi görüyorlar bende onları çok seviyrm
minda kizibyok bizde 3 eltiyiz onlarda beni çok sever bende onları severim bana çok iyilikleri var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kaynana
Benim kaynanaminda kizibyok bizde 3 eltiyiz onlarda beni çok sever bende onları severim bana çok iyilik

Son düzenleme:

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Benimki bilmiş ama düşüncesiz yaa. Evde çok ağır hasta olmuşlar güya grip.dün yoldan geldiler uzak şehirden. Yolda temaslı olduklaro birinin kovid olduğunj öğrenmişler eve girmeden test yaptılar. Kutu gibi evde odama tıkıldım. Tüm iş yükğ hamile halimlee bendeee.
Akşam yok birşryimiz diyorduda şimdi pozitif çıktı. 6 gündür böyleyiz zaten yarın biter hastalık diyo...
Öyle tuhaf duygular içindeyimkii.. 26 haftalık hamileyim...3 üde aşılı onlara bulaştıranda hastanelik ve aşılı...

Tüm sayfalar yüklendi.