Kilo

• Konbuyu başlatan İrem Sare
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrem Sare tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,895 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan İrem Sare
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeyma barslıer

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişimi doktorun normal diyorsa hiç takılma kiloya ilk bebeğimde eltim bana kedi yavrusu doğuracak heral dedi 3.300 doğdu kendisi 2.500 kg doğurdu iki oglanda kilo hiç almadım dediler kız getirsen nasıl alırsın şimdiki de kız onda da almadım

😀😀Çıkar çıkar yediden sonra illa belli ediyo sağlıklı beslen gerisi önemli değil süt yoğurt ceviz mutlaka tuket
Aynen canım doğru 😇

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben burda bir soru sormuşum sen cevap olarak hamile bir insana saçma sapan bir yanıt vermişsin ee ne var felan edecene olabilir normal canım diyebilirsin skıntın var galiba cins cins yanıtlar verdiğine göre!!
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim böyle güzel cevap veren insanlar da var 🙏😇

Valla sorduğun sorunun güzelliğine bağlı ya o, kadar hamile kalamayan sıkıntılı insan var ki çevremde karınlarını yada kilolarını hiç düşünmeden hamile kalmak için can atan. Bence sorduğun sorunun açıklamasını yapmayı dene

7 aylık hamileyim karnım kilom hiç yok nerdeyse ikinci gebelik
Ki neden bu güne kadar kimseye acaba böyle bi yorumda bulunmamışım acaba. Çünkü buradaki herkes bunun bilincinde burda o kadar zorluklarla hamile kalan çabalayan halen daha da kalamayan arkadaşlar var onlara saygısızlık bi kere.

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Valla sorduğun sorunun güzelliğine bağlı ya o, kadar hamile kalamayan sıkıntılı insan var ki çevremde karınlarını yada kilolarını hiç düşünmeden hamile kalmak için can atan. Bence sorduğun sorunun açıklamasını yapmayı dene

Ki neden bu güne kadar kimseye acaba böyle bi yorumda bulunmamışım acaba. Çünkü buradaki herkes bunun bilincinde burda o kadar zorluklarla hamile kalan çabalayan halen daha da kalamayan arkadaşlar var onlara saygısızlık bi kere.
Bu platform genel olarak hamilelik platformu benim sordugum soru da gayet dogal ve normal bir soru senin bu tarz zıplaman şaşırtıcı olmuş asıl benim sordugum soru degil. Duyar kasmanın anlamı yok Allah cocugu olmayan herkese versin benim bu sorumla bu tarz konuları bağdaştırman biraz fazla.

Ayrıcaaa saygısızlık dan bahsedip saygısızlık yapan da sensin

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Bebeğin kilosu kendi kilosuyla bağlantılı mı yada karın büyüklüğüyle ben anlamıyorum

Yok kuzum gerginlik değil çok şükür demesi lazım ki bebeğim var hamileyim ben sevmiyorum böyle karnım çıkmadı kilo almadım bilmem ne 🙄
Illaki baglantili sonucta annenin kilosu hic degismemisse buda bebegin kilo almadigi anlamina geliyor mantik olarakk

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Illaki baglantili sonucta annenin kilosu hic degismemisse buda bebegin kilo almadigi anlamina geliyor mantik olarakk
Tabi kide canım evet neyseki doktora gittiğimde bebek almıs dedi

Cnm kiloya hiç takma eltim hamileliği boyunca 6 kg aldı,bebeğin gelişimi sağlığı önemli gerisini boşver 😊
Doğru diyorsun kuzum aynen ❤️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bu platform genel olarak hamilelik platformu benim sordugum soru da gayet dogal ve normal bir soru senin bu tarz zıplaman şaşırtıcı olmuş asıl benim sordugum soru degil. Duyar kasmanın anlamı yok Allah cocugu olmayan herkese versin benim bu sorumla bu tarz konuları bağdaştırman biraz fazla.

Ayrıcaaa saygısızlık dan bahsedip saygısızlık yapan da sensin
Sakin olun canlaaaarrr🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️😇😇

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
7 aylık hamileyim karnım kilom hiç yok nerdeyse ikinci gebelik

Oqlumda bende siz qibiydim son 1bucuk aya çıkmıştı karnm kedi eniqi doquracak heralde diye bnada dediler basta kaynanam. Ama 3500 kilo doqmstu oqlum bnde 65le doquma qirmstim 45le qebe kalmstim. Bu ikinci qebeliqim 53le qebe kaldim suan 66 kiloyum kızimda qobeqm 6 aylikkn cikti. Günlük 1sutle hazr popkek yiyrum. 1 adet muz yiyorum. Yumurta yiyorum. Cewiz. Peynir. Arda kasarpeynir yiyrum Doquma 43 qünum kaldi erken yada qec olmazsa suan bebeqim 2500kilo. Günlük yazdiklarimi tüketebikirsenz eqer bebeqe faydasi olur insaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar