Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,563 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Ben 22 yaşındayım 3ncu gebeligim iki kızm var buru Ebrar ikincisi edanur sjmdiki hamilelegimde cinsiyeti erkek adi da Muhammet SAMİR olucak 27 +1 günlük hamileyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar