Kiz bebekelrniz kaçinci hafdada doğdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kiz bebekelrniz kaçinci hafdada doğdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,739 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiz bebekelrniz kaçinci hafdada doğdu
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36+1 hamileyim bacakalarim şismis yuruş yapamiyorum artiq dogsun isdiyorum bebeyim 37 olunca dogarsa sakinca yok dedi dr sizin kiz bebekerniz kacinci hafdada doguldj?
Kız erkek farkı olacağını sanmam zaten bebeğinz geleceği zaman size işaret verecektir sakin olun zamanında doğsn inş. Ödeminiz var sanırım bol su için idrara bol çıkınki ödem insin bide ayaklarınızı yukarı doğru dikin hep soğuk kompleks uygulayın rahatlatır sizi gçmş olsn

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36+1 hamileyim bacakalarim şismis yuruş yapamiyorum artiq dogsun isdiyorum bebeyim 37 olunca dogarsa sakinca yok dedi dr sizin kiz bebekerniz kacinci hafdada doguldsezeryan

Kizlar 36+1 hamileyim bacakalarim şismis yuruş yapamiyorum artiq dogsun isdiyorum bebeyim 37 olunca dogarsa sakinca yok dedi dr sizin kiz bebekerniz kacinci hafdada doguldj?
Sezeryanla 38+3 doğdu.2650 kğ

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızım 39haftalik doğdu ama oğlum tam doğdu ne geç ne erken Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ben 40.0 da doğum oldu bekle derim ben☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 40.0 da doğum oldu bekle derim ben☺️
Ama benimki erkek kızlar daha erken doğuyor diye biliyorum cnm ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.