Kız bebişe hamile olan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kız bebişe hamile olan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,819 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kız bebişe hamile olan anneler
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum olacak ama tatlısız yapamayan ben artık aklıma bile gelmiyo ,tuzlu ekşi yiyorum işte ye ekşiyi doğur ayşeyi demekki palavra benim durumda 😁😁

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum olacak ama tatlısız yapamayan ben artık aklıma bile gelmiyo ,tuzlu ekşi yiyorum işte ye ekşiyi doğur ayşeyi demekki palavra benim durumda 😁😁
Bencede palavra ben iki oğlumda da acı ekşi yedim kızımda da yiyorum 😀

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şunu farkettim ( tabi her hamilelik bir değildir kendimde gördüğümü söylüyorum) 22 haftalık oldu hala mide bulantısı çekiyorum artık ona alıştım ama tatlı şeyleri hiç midem kabul etmiyor😅 uzun zamandır abur cubur tüketmiyorum bugün canım cicibebe ve süt istedi hemen geri çıkardım çok rahatsız ediyor sağlıklı beslen diyor bana farkındayım ama hep haşlama hep haşlama peynir salatalık nereye kadar merak ediyorum 🤦‍♀️😅😅 sizlerin midesinin almadığı şeyler var mı ekşi tatlı tüketimi nasıl
Deli qibi tatlı cekiyo canım tatlıdan kasıt hazr pasta popkek çikolata. Eksiyi ilk 5 ay hiç yiyemedim 5ay bulantim sürdü. Oqlumda salataliktan nefret etmstim tursu eksi yiyrdum ama oqlumdada hazr pasta aserdim şimdi kızımda da aserdim oqlumda yiyememstim kaynanamlarla kalıyorduk kızımda yedim 🤗 oqlumda ilk salep aserdim içemedim eşim askerdeydi kaynanama demstim her canimizn cektiqi alsaydık ewin yolunu bulamadık dedi 2 ay snra almsti icmemstim. Kizimdada hamile oldqumu daha bilmeden mart ayında dondurma istiydu canım eşim haftalık aliyodu snra öqrendikki qebeymsim 5 aylık 🥰

Ulduz.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şunu farkettim ( tabi her hamilelik bir değildir kendimde gördüğümü söylüyorum) 22 haftalık oldu hala mide bulantısı çekiyorum artık ona alıştım ama tatlı şeyleri hiç midem kabul etmiyor😅 uzun zamandır abur cubur tüketmiyorum bugün canım cicibebe ve süt istedi hemen geri çıkardım çok rahatsız ediyor sağlıklı beslen diyor bana farkındayım ama hep haşlama hep haşlama peynir salatalık nereye kadar merak ediyorum 🤦‍♀️😅😅 sizlerin midesinin almadığı şeyler var mı ekşi tatlı tüketimi nasıl
Canim peynir et hic tuketemiyorum mede bulantilarim oldugu zaman iyrendim şimdide yiyemiyorum

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bulantım olmadı Oglumda da herşey yedim dikkat ettim kola falan icmemistim ama bunda hiç dikkat etmedim 10 kiloyu geçmemek gerekiyor ama şimdiden 9 kg aldım daha 84 gün var 🙊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar