Kız bebişe hamile olan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kız bebişe hamile olan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,597 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kız bebişe hamile olan anneler
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bulantım olmadı Oglumda da herşey yedim dikkat ettim kola falan icmemistim ama bunda hiç dikkat etmedim 10 kiloyu geçmemek gerekiyor ama şimdiden 9 kg aldım daha 84 gün var 🙊
Kilo konusunda da yardımcı oluyor kızım sağolsun 10 kilo verdim tekrar 3 kilo almışım ama insan yemek istiyor ya 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim peynir et hic tuketemiyorum mede bulantilarim oldugu zaman iyrendim şimdide yiyemiyorum
Et bende yiyemiyorum canım yağlı salçalı yemekler falan onlarıda yiyemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deli qibi tatlı cekiyo canım tatlıdan kasıt hazr pasta popkek çikolata. Eksiyi ilk 5 ay hiç yiyemedim 5ay bulantim sürdü. Oqlumda salataliktan nefret etmstim tursu eksi yiyrdum ama oqlumdada hazr pasta aserdim şimdi kızımda da aserdim oqlumda yiyememstim kaynanamlarla kalıyorduk kızımda yedim 🤗 oqlumda ilk salep aserdim içemedim eşim askerdeydi kaynanama demstim her canimizn cektiqi alsaydık ewin yolunu bulamadık dedi 2 ay snra almsti icmemstim. Kizimdada hamile oldqumu daha bilmeden mart ayında dondurma istiydu canım eşim haftalık aliyodu snra öqrendikki qebeymsim 5 aylık 🥰
Maşallah csnım 😅😅 seninde karışık olmuş bende oğlumda turşu limon avı ekşi çok seviyordum kızda da canım çok şey istiyor ama mide bulantısı izin vermiyor 😅😅

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şunu farkettim ( tabi her hamilelik bir değildir kendimde gördüğümü söylüyorum) 22 haftalık oldu hala mide bulantısı çekiyorum artık ona alıştım ama tatlı şeyleri hiç midem kabul etmiyor😅 uzun zamandır abur cubur tüketmiyorum bugün canım cicibebe ve süt istedi hemen geri çıkardım çok rahatsız ediyor sağlıklı beslen diyor bana farkındayım ama hep haşlama hep haşlama peynir salatalık nereye kadar merak ediyorum 🤦‍♀️😅😅 sizlerin midesinin almadığı şeyler var mı ekşi tatlı tüketimi nasıl
Ayy neden benim hiç midem bulanmıyor sorun bende mi acaba 😀😀🙄

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şunu farkettim ( tabi her hamilelik bir değildir kendimde gördüğümü söylüyorum) 22 haftalık oldu hala mide bulantısı çekiyorum artık ona alıştım ama tatlı şeyleri hiç midem kabul etmiyor😅 uzun zamandır abur cubur tüketmiyorum bugün canım cicibebe ve süt istedi hemen geri çıkardım çok rahatsız ediyor sağlıklı beslen diyor bana farkındayım ama hep haşlama hep haşlama peynir salatalık nereye kadar merak ediyorum 🤦‍♀️😅😅 sizlerin midesinin almadığı şeyler var mı ekşi tatlı tüketimi nasıl
10 haftalik benim bulantim var ne zaman gecer bilen varmi 2 cocukta boyle bisey yasamadim bu baya zorluyo beni

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy neden benim hiç midem bulanmıyor sorun bende mi acaba 😀😀🙄
Benim 3 tane kizim var diğerlerinde hiç mide bulantısı yaşamadım fakat şu an 6 haftalik hamileyim inanin etten tiksindim sqfii meyve farkli bisey yediğimde de hafif oluyor kusacak kadar değil sukurker olsun ama daha neler yaşayacağız bilmiyorum 🤭🤭hayirlisini versin rabbim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durum bende de var 6.haftada başladı şuan 33deyim halen tatlı bişey yiyemiyorum midem bulanıyo yesem bile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar