Kız bebişe hamile olan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kız bebişe hamile olan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,575 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kız bebişe hamile olan anneler
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla bilemiyorum genelde ekşi şeyler yedim ilk oğlum da hamile kaldığimda canım ayva çekmişti ilk bu ikisinden de farklı ayrıntılı da erkek dedi ama ben hâlâ kız hissediyorum 😊😊
Ayrıntılı da da erkek dediyse artık değişmez sanki canım Allah gönlüne göre versin yinede 😇

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Bende kız bebege hamileyim ama maşallah bir midem var ne bulsam yerim o derece istahlaniyorum başlarda bende senin gibiydim sadece domates yedim her şeyden tiksiniyordim sabah akşam domates tuzlayıp yiyordum geçti çok şükür inşallah sende duzelirsin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki sağlıklı olması önemli canım kızım diyo ben teyze olmak istiyorum madem çocuk yaptınız bari kız yapsaydınız 🤣🤣
😅😅😅 Ahaha çok bilmiş ya yerim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende kız bebege hamileyim ama maşallah bir midem var ne bulsam yerim o derece istahlaniyorum başlarda bende senin gibiydim sadece domates yedim her şeyden tiksiniyordim sabah akşam domates tuzlayıp yiyordum geçti çok şükür inşallah sende duzelirsin
İnşAllah canım aman maşallah yemek yemek ne büyük nimetmiş

Mehtap yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şunu farkettim ( tabi her hamilelik bir değildir kendimde gördüğümü söylüyorum) 22 haftalık oldu hala mide bulantısı çekiyorum artık ona alıştım ama tatlı şeyleri hiç midem kabul etmiyor😅 uzun zamandır abur cubur tüketmiyorum bugün canım cicibebe ve süt istedi hemen geri çıkardım çok rahatsız ediyor sağlıklı beslen diyor bana farkındayım ama hep haşlama hep haşlama peynir salatalık nereye kadar merak ediyorum 🤦‍♀️😅😅 sizlerin midesinin almadığı şeyler var mı ekşi tatlı tüketimi nasıl
Bende kız bebek bekliyorum ve 36 haftalıgım hergün kusuyorum çok normal bende tatlı yiyemiyorum malesef midem hiç bişey kabul etmiyor Allaha emanet büyüyor bebek

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şunu farkettim ( tabi her hamilelik bir değildir kendimde gördüğümü söylüyorum) 22 haftalık oldu hala mide bulantısı çekiyorum artık ona alıştım ama tatlı şeyleri hiç midem kabul etmiyor😅 uzun zamandır abur cubur tüketmiyorum bugün canım cicibebe ve süt istedi hemen geri çıkardım çok rahatsız ediyor sağlıklı beslen diyor bana farkındayım ama hep haşlama hep haşlama peynir salatalık nereye kadar merak ediyorum 🤦‍♀️😅😅 sizlerin midesinin almadığı şeyler var mı ekşi tatlı tüketimi nasıl
Valla canım bende kızlara hamileyim benim üçüncü aya kadar sürdü mide bulantısı sonra geçti gitti bir daha da olmadı. Prilam ilaç kullanıyodum. Ama şimdi ne canım çekerse rahatlıkla yiuebiliyorum. Bi arkadaşım var 7 aylık hamile hala mide bulantısı çekiyor. Bazılarında hamilelik bitene kadar sürüyor malesef

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım bende kızlara hamileyim benim üçüncü aya kadar sürdü mide bulantısı sonra geçti gitti bir daha da olmadı. Prilam ilaç kullanıyodum. Ama şimdi ne canım çekerse rahatlıkla yiuebiliyorum. Bi arkadaşım var 7 aylık hamile hala mide bulantısı çekiyor. Bazılarında hamilelik bitene kadar sürüyor malesef
Yani bende duydum canım doktorumda söylemişti 9 aya kadar mide bulantısı çeken hastalarım oldu diye normalde söylese bile bırak ya abartmış oda falan derdim ama yaşayınca anlıyor insan doğruymuş ben ilaç kullanmadım canım iki üç farklı hap yazdı ama içemiyorum geri çıkıyor zaten 4 ayın sonuna kadar serum ile besledim şimdi hafif şeyler yiyebiliyorum ama karnım doymuyor maalesef bunada şükür

Tüm sayfalar yüklendi.