Kızçeler Bi bakarmısınız birşey sorucam 😍🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Kızçeler Bi bakarmısınız birşey sorucam 😍🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,472 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızçeler Bi bakarmısınız birşey sorucam 😍🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatm

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben dogurdum sezeryan oldum kimsem yok yanımda kaynanam 1 taş yemek vermedi
Bnm olmaz olasicada ust katimda oturuyor bnde sezeryan dogum yaptim dedigin gibi birtas yemek vermedi cani isterse gunde yarim saat durup gidiyor bnde hic yüz vermiyorum gelince suratim asik baska seylerle ilgileniyorum bnm zor zamanlarimda yanimda olmamiş yardim etmemiş birde hizmet edip güler yüzmu gostericem

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Bu emzirme konusunda sana sonuna kadar katılıyorum kaynananın bu duruma karışması çok saçma mama almakşada iyi yapmışsın sütün gelsede emse bile ilk 1 ay sarılık ve kilo kaybı çok önemli ilk çocuğun sarılıktan 3 gün yattı hastanede neden doktorun anne sütü ısrarı yüzünden en son mama verdik öyle toparladı yavrum ikinci çocuğumda kilo kaybı çok oldu mama verecez doktorundan tut ebesine anne sütü anne sütü tamam en sağlıklısı o ama artık sınırda kızım hastaneye yatışım olsa bir benim ciğerim yanar sizin değil dedim mama verdim öyle biraz toparlardık şükür kilosunu riski atlattı kim ne dersin sen çocuğunu daha iyi bilirsin 🤲❣️
ÇOK geçmiş olsun canım benim. Kayınvalidem herşeye karışır yapı olarak öyle bide maşşallah çenesi de çok. Doktorum çok tatlı Bi kadın ilgili ve garantici Bi doktor. Doktorum zaten ilk zamanlar sütün gelmeyebilir sıkıntı yapma normal bu şekilde rahatlatıyor. Tek istedigim kızım saglıkla gelsin. Az kaldı zaten o süre içinde kayınvalidemlere gitmeyi düşünmüyorum.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
ÇOK geçmiş olsun canım benim. Kayınvalidem herşeye karışır yapı olarak öyle bide maşşallah çenesi de çok. Doktorum çok tatlı Bi kadın ilgili ve garantici Bi doktor. Doktorum zaten ilk zamanlar sütün gelmeyebilir sıkıntı yapma normal bu şekilde rahatlatıyor. Tek istedigim kızım saglıkla gelsin. Az kaldı zaten o süre içinde kayınvalidemlere gitmeyi düşünmüyorum.
En iyisini yaparsın canım moralini bozacak herşeyden uzak dur duyma hatt sen bildiğini yap sağlıkla kavuş inşallah 🤲❣️

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Tatliim bu zamanda paylasmak guzel mesele benim oglum su an ailamizda eltilerimin cocuklari ile 7 cocuk 6 gedigini geyyor yurutec tek var hepsi kullandi arrik oglum kullancak bide komsum yurtdasynda yani turkiyede calisyor bakici olara bi zengin is adamin cocuginin bakicisi onin kuculdigi elbiselerini oyuncaklarini bana gonderyor hatda coraplarini bile geydiryorum cokta memnunum cok sukur durumumda iyi ama durduk yere para harcamak gerek yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tatliim bu zamanda paylasmak guzel mesele benim oglum su an ailamizda eltilerimin cocuklari ile 7 cocuk 6 gedigini geyyor yurutec tek var hepsi kullandi arrik oglum kullancak bide komsum yurtdasynda yani turkiyede calisyor bakici olara bi zengin is adamin cocuginin bakicisi onin kuculdigi elbiselerini oyuncaklarini bana gonderyor hatda coraplarini bile geydiryorum cokta memnunum cok sukur durumumda iyi ama durduk yere para harcamak gerek yok
Kiz kardesimin oglunin kucuklerini geydiryorum Allah nasip ederse gelinimizin cocugi olursa ona vericem.gelnimiz kucuklerini bana verin diyor rahat ol hersey guzel olur 🥰🥰🥰🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Zaten o rüyalar yokmu bizi bitiren 😁 Nedense anne olarak biz bebeğimiz hakkında rüya görmezken sadece kaynanalarımıza rüyada gösteriyorlar 😂 kafana takma kuzum sen kendi bildiğini doktorun söylediğini yap şimdiden Allah sabır versin🙏🏻

Kızlar hormonlardan sanırım bazı şeyleri kafama çok takıyorum. 3 gün öncesinde ntsye baglandım ordan kayınvalideme gittik. Durduk yere mama almayın bak sakın emzir süt gelmezsede emzir dedi. Bunun öncesi de var. Şuan 32+5 haftalık hamileyim. Öncesinde emzirme konusunu açtı açıklama olarak anne sütüm inşallah gelir en saglıklı su anne sütü emzirmeyi düşünüyorum ama gelmezse yapıcak birşeyim yok çocugumu aç bırakacak halim yok. Mama ile desteklicem. Bu açıklama üzerine konu kapanması gerekmiyor mu. 3 kez gittiysek 3ünde de emzirme konusu aynı şeyler. Yok rüya gördüm erken dogum olucak sanırım. Kızını veriyordum sana emzir diye söylüyordum dedi. Artık gerçekten çok bunaldım. Ben mi abartıyorum acaba. 1 tane mama aldık doktorum söyledi ilk gebelik oldugu için süt hemen gelmeyebilir çok az mama veririz sık sık emzirirsin demişti. Bide kızından torunu var 4 yaşında sürekli onun oyuncaklarını veririz burcu büyüyor artık. Burcunun oyuncak kutusunu veririz sürekli o torununun kullandıgı eşyaları kızıma verme derdinde. 1 tane çorap bile almadı. Eşim de annem iyi niyetli söylüyor sen yanlış anlıyorsun abartıyorsun diyor. Gerçekten ben mi takılıyorum acaba. Kendimi sorgulamaya başladım 🤦‍♀️
Canım sen canını sıkma stres yapma mamayi almakla iyi yapmışsın ilk zamanlar zaten sütün gelmemesi normal kayinvaliden güya masraf olmasın diye düşünüyorda her torun aynı değil birine ne yaptıysa ona da yapmak zorunda valla benim kaynanam da ikinci kızıma hicbirsey almadı ama gorumcemin kızı oldu ona bohcalar dolusu eşya götürdü benimde çok zoruma gitmişti çocuğum 1 yaşına girecek daha bisey yok

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hormonlardan sanırım bazı şeyleri kafama çok takıyorum. 3 gün öncesinde ntsye baglandım ordan kayınvalideme gittik. Durduk yere mama almayın bak sakın emzir süt gelmezsede emzir dedi. Bunun öncesi de var. Şuan 32+5 haftalık hamileyim. Öncesinde emzirme konusunu açtı açıklama olarak anne sütüm inşallah gelir en saglıklı su anne sütü emzirmeyi düşünüyorum ama gelmezse yapıcak birşeyim yok çocugumu aç bırakacak halim yok. Mama ile desteklicem. Bu açıklama üzerine konu kapanması gerekmiyor mu. 3 kez gittiysek 3ünde de emzirme konusu aynı şeyler. Yok rüya gördüm erken dogum olucak sanırım. Kızını veriyordum sana emzir diye söylüyordum dedi. Artık gerçekten çok bunaldım. Ben mi abartıyorum acaba. 1 tane mama aldık doktorum söyledi ilk gebelik oldugu için süt hemen gelmeyebilir çok az mama veririz sık sık emzirirsin demişti. Bide kızından torunu var 4 yaşında sürekli onun oyuncaklarını veririz burcu büyüyor artık. Burcunun oyuncak kutusunu veririz sürekli o torununun kullandıgı eşyaları kızıma verme derdinde. 1 tane çorap bile almadı. Eşim de annem iyi niyetli söylüyor sen yanlış anlıyorsun abartıyorsun diyor. Gerçekten ben mi takılıyorum acaba. Kendimi sorgulamaya başladım 🤦‍♀️
Canım bu hormonlar insanı mahvediyor dimi ama haksizda sayilmazsin ilk çocuğumda bana da çok dediler sütun az yetmiyor çocuk kilo almıyor sütun az sütun az diye diye sütüm gerçekten azaldı kaynanam mama aldırdı hemen mamama verdi çocuğu 4 ay zor emzirdim cahilsin birşey bilmiyorsun dışarısı ne diyorsa ona kaniyorsun şimdi üçüncüye hamileyim şunu iyi anladım inan Rabbim hiç bir kulunun rızkını kesmiyor sütun az diye birşey yok aslında her kulaktan bir söz çıkınca psikolojik olarak sütun azalıyor şunu unutma her annenin sütü olur Rabbim ne mükemmel yaratmış her şeyi bir köpek bile 10 yavrusunu doğururken bizim bi yavrumuzu doyuracak suyumuz nasıl olmaz sana tavsiyem duysanda duymazdan gel he de geç bebeğini de kimsenin yanında emzirme memene bakıp aaa senin sütun yokmuş derler daha çok strese girersin yanlız odada emzirki bırak meraktan catlasinlar kıyafet konusuna gelince ilk bebeğin hevesin var almak istiyorsan al boşver kimseyi takma bu günler geri gelmeyecek içinde kalacağına paran gitsin ilk bebek hevesi çok güzeldir ne istiyorsan onu yap boşver takma kafana rahatsızım de çıkma evinden milletin çenesini çekeceğine evinde otur gitme daha iyi

Sybm

Guest
rank
Bnm olmaz olasicada ust katimda oturuyor bnde sezeryan dogum yaptim dedigin gibi birtas yemek vermedi cani isterse gunde yarim saat durup gidiyor bnde hic yüz vermiyorum gelince suratim asik baska seylerle ilgileniyorum bnm zor zamanlarimda yanimda olmamiş yardim etmemiş birde hizmet edip güler yüzmu gostericem
Sanki agzına tükürük ettij

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Belki cidden iyi niyetle söyluyo cok kafana takma kafaya takasi olsak kaynanamiz o kadar laf diyoki kafaya taksam heeeyyy 😄takma kafana

Tüm sayfalar yüklendi.