Kızçeler Bi bakarmısınız birşey sorucam 😍🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Derya izm tarafından oluşturulan Kızçeler Bi bakarmısınız birşey sorucam 😍🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,469 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızçeler Bi bakarmısınız birşey sorucam 😍🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Derya izm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatm

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hormonlardan sanırım bazı şeyleri kafama çok takıyorum. 3 gün öncesinde ntsye baglandım ordan kayınvalideme gittik. Durduk yere mama almayın bak sakın emzir süt gelmezsede emzir dedi. Bunun öncesi de var. Şuan 32+5 haftalık hamileyim. Öncesinde emzirme konusunu açtı açıklama olarak anne sütüm inşallah gelir en saglıklı su anne sütü emzirmeyi düşünüyorum ama gelmezse yapıcak birşeyim yok çocugumu aç bırakacak halim yok. Mama ile desteklicem. Bu açıklama üzerine konu kapanması gerekmiyor mu. 3 kez gittiysek 3ünde de emzirme konusu aynı şeyler. Yok rüya gördüm erken dogum olucak sanırım. Kızını veriyordum sana emzir diye söylüyordum dedi. Artık gerçekten çok bunaldım. Ben mi abartıyorum acaba. 1 tane mama aldık doktorum söyledi ilk gebelik oldugu için süt hemen gelmeyebilir çok az mama veririz sık sık emzirirsin demişti. Bide kızından torunu var 4 yaşında sürekli onun oyuncaklarını veririz burcu büyüyor artık. Burcunun oyuncak kutusunu veririz sürekli o torununun kullandıgı eşyaları kızıma verme derdinde. 1 tane çorap bile almadı. Eşim de annem iyi niyetli söylüyor sen yanlış anlıyorsun abartıyorsun diyor. Gerçekten ben mi takılıyorum acaba. Kendimi sorgulamaya başladım 🤦‍♀️
Sen boşver onları hepsi aynı baksan özünde iyilerdir ama iyilikleri hic dokunmaz.ben kaynanaya 7 sene evımı açtım her kıs geldiler seslenmedim ama meger her geldiklerinde gixli gixli bizi birbirimize dolduruyolarmıs biz son olayda çaktık konuyu da Allahtan eşim rest cekti eşime saygı duymayan evime gelmesin diye anası evde krizler geçirdi abartı abartı neymıs evlat dedigin anasını tutarmıs tövbe tövbe sen bnö tişörtlü forograf paylastım dıye kı kapalı biri de degilim herzamnki halim kalkıp ogluna karını paylasmayı nasıl sindiriyon dersen namusuma laf getirme gibi lafşar edersen adam tabi orda dur diyecek 👀 cok acayıpler şimdi de kaynım evlenecek kızı begenmemişler agzını bıcak acmıyormus hoslanmamıslar keşke seninki gibi olsaydı tatlı sohbet yer içerdik diyorlarmıs aman ne kıymet bildiler ya dedim .. Kurban önü ikinciyi dogurcam dpgumdan sonra sehirler arası yolculuk edıp yanlarına gidecekmişim 😂 kırklı kırklı yollarda sıcakta ne işim var bnm dedim kestim attim hayatta gitmem artık ettıklerı laflardan sonra meger yıllardır bı benı bı eşimi tek tek fitneliyolarmıs bizim tartısmalarımız sebebi o dolduruslarmıs o zmndan beri biz bi kere kavga etmedik herseyi konusuyoruz kım bıze ne dedıyse sanıyorlar ki ogullarını dolduruyprum sagolsunlar hicbişey yapmama gerek kalmıyor eşim akıllı başlı insan analiz eden bri ama az kalsın onların son olayında eşim benden yana olmasaydı ben olayı sindiremezdim ayrılırdım.aakşamı bekledım aılesıyle karsılıklı nasıl tabır verecek ne dıyecek dıye beklemedıgım kadar bı tepkı verdı aılesıne o an dedim tamam ben ıkıncı yı yaparım bu adama bu adam olmuş. 😂😂🙈biraz uzun oldu her kaynana aynı bende kaynanayı iyi bilirdim anamdsn yakın davrandım ama el kızı görüyorlar mal gibi hukmetmek istiyorlar benim babannem rahmetli şöyle derdi "en iyi kaynana ölü kaynana " 😅

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hormonlardan sanırım bazı şeyleri kafama çok takıyorum. 3 gün öncesinde ntsye baglandım ordan kayınvalideme gittik. Durduk yere mama almayın bak sakın emzir süt gelmezsede emzir dedi. Bunun öncesi de var. Şuan 32+5 haftalık hamileyim. Öncesinde emzirme konusunu açtı açıklama olarak anne sütüm inşallah gelir en saglıklı su anne sütü emzirmeyi düşünüyorum ama gelmezse yapıcak birşeyim yok çocugumu aç bırakacak halim yok. Mama ile desteklicem. Bu açıklama üzerine konu kapanması gerekmiyor mu. 3 kez gittiysek 3ünde de emzirme konusu aynı şeyler. Yok rüya gördüm erken dogum olucak sanırım. Kızını veriyordum sana emzir diye söylüyordum dedi. Artık gerçekten çok bunaldım. Ben mi abartıyorum acaba. 1 tane mama aldık doktorum söyledi ilk gebelik oldugu için süt hemen gelmeyebilir çok az mama veririz sık sık emzirirsin demişti. Bide kızından torunu var 4 yaşında sürekli onun oyuncaklarını veririz burcu büyüyor artık. Burcunun oyuncak kutusunu veririz sürekli o torununun kullandıgı eşyaları kızıma verme derdinde. 1 tane çorap bile almadı. Eşim de annem iyi niyetli söylüyor sen yanlış anlıyorsun abartıyorsun diyor. Gerçekten ben mi takılıyorum acaba. Kendimi sorgulamaya başladım 🤦‍♀️
Hormonlardan değil bence
Deryacım anlattıklarına bakacak olursak bence hormonlardan değil. Bende de aynı modelden var malesef takıntlı ve çok bilmiş kaynana modeli bu nerde olsa tanırım 🤣 bende kendimi sorguladım çok ben mi takıyorum acaba diye ama zaman geçtikçe emin oldum ki benimle bi alakası yok. Benzer şeyleri bende yaşıyorum ve bıkmaktan öte bir hal aldı takmayıp ciddiye almamak lazım inan bana. Onu hiç duymamş gibi davran oyuncak mı veriyor at çöpe ya da ver başka ihtiyacı olan birine. Haa yeni alır hediye eder amenna ama baskasından alıp verme olayı hele ki ilk bebeğinse istememen normal anlayabiliyorum. Açık açık istemediğini söylesen net bir dille vazgeçer mi bu huylarndan? Vazgeçerse yakandan düşüncekse konuş. Eğer yok beni sallamıyor sürekli dırdır ediyor kendi bilğini okuyor diyorsan dediğim gibi yap canım duyma görme baskasndan alıp verdiklerini at.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen boşver onları hepsi aynı baksan özünde iyilerdir ama iyilikleri hic dokunmaz.ben kaynanaya 7 sene evımı açtım her kıs geldiler seslenmedim ama meger her geldiklerinde gixli gixli bizi birbirimize dolduruyolarmıs biz son olayda çaktık konuyu da Allahtan eşim rest cekti eşime saygı duymayan evime gelmesin diye anası evde krizler geçirdi abartı abartı neymıs evlat dedigin anasını tutarmıs tövbe tövbe sen bnö tişörtlü forograf paylastım dıye kı kapalı biri de degilim herzamnki halim kalkıp ogluna karını paylasmayı nasıl sindiriyon dersen namusuma laf getirme gibi lafşar edersen adam tabi orda dur diyecek 👀 cok acayıpler şimdi de kaynım evlenecek kızı begenmemişler agzını bıcak acmıyormus hoslanmamıslar keşke seninki gibi olsaydı tatlı sohbet yer içerdik diyorlarmıs aman ne kıymet bildiler ya dedim .. Kurban önü ikinciyi dogurcam dpgumdan sonra sehirler arası yolculuk edıp yanlarına gidecekmişim 😂 kırklı kırklı yollarda sıcakta ne işim var bnm dedim kestim attim hayatta gitmem artık ettıklerı laflardan sonra meger yıllardır bı benı bı eşimi tek tek fitneliyolarmıs bizim tartısmalarımız sebebi o dolduruslarmıs o zmndan beri biz bi kere kavga etmedik herseyi konusuyoruz kım bıze ne dedıyse sanıyorlar ki ogullarını dolduruyprum sagolsunlar hicbişey yapmama gerek kalmıyor eşim akıllı başlı insan analiz eden bri ama az kalsın onların son olayında eşim benden yana olmasaydı ben olayı sindiremezdim ayrılırdım.aakşamı bekledım aılesıyle karsılıklı nasıl tabır verecek ne dıyecek dıye beklemedıgım kadar bı tepkı verdı aılesıne o an dedim tamam ben ıkıncı yı yaparım bu adama bu adam olmuş. 😂😂🙈biraz uzun oldu her kaynana aynı bende kaynanayı iyi bilirdim anamdsn yakın davrandım ama el kızı görüyorlar mal gibi hukmetmek istiyorlar benim babannem rahmetli şöyle derdi "en iyi kaynana ölü kaynana " 😅
Belki cidden iyi niyetle söyluyo cok kafana takma kafaya takasi olsak kaynanamiz o kadar laf diyoki kafaya taksam heeeyyy 😄takma kafana
Kötü niyetli değildir bence... çoğu iyi niyetten karışıyor zatende. Olay niyet değil ki. Olay saygı duymak insan yerine koymak gelinleri. "O bilmez ben bilirim, beni dinlesin benim dediklerimi yapsın " tavrında psikolojk baskı yapıyorlar, anlasmazlklar bundan kaynaklı

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Deryacım anlattıklarına bakacak olursak bence hormonlardan değil. Bende de aynı modelden var malesef takıntlı ve çok bilmiş kaynana modeli bu nerde olsa tanırım 🤣 bende kendimi sorguladım çok ben mi takıyorum acaba diye ama zaman geçtikçe emin oldum ki benimle bi alakası yok. Benzer şeyleri bende yaşıyorum ve bıkmaktan öte bir hal aldı takmayıp ciddiye almamak lazım inan bana. Onu hiç duymamş gibi davran oyuncak mı veriyor at çöpe ya da ver başka ihtiyacı olan birine. Haa yeni alır hediye eder amenna ama baskasından alıp verme olayı hele ki ilk bebeğinse istememen normal anlayabiliyorum. Açık açık istemediğini söylesen net bir dille vazgeçer mi bu huylarndan? Vazgeçerse yakandan düşüncekse konuş. Eğer yok beni sallamıyor sürekli dırdır ediyor kendi bilğini okuyor diyorsan dediğim gibi yap canım duyma görme baskasndan alıp verdiklerini at.
Huyundan vazgeçer mi bilmiyorum canım bu huyundan dolayı psikoloja flan gitti doktor ilaç vermişti Bi süre kullandı. Şöyle söyliyeyim isim koymadan öncesinde kuran da geçen isim koyun benim adımı koyun diye söyledi. O zaman duymamazlıktan geldim gülüp geçtim hamileligimin başlarıydı. Onu içinde tutmuş kızımın ismini arya koyucaz. Bu hoşumuza gitti anlamına baktık eşimde bende arya olsun istedik. Kuranda geçmiyor bunun lafını dolaylı yoldan bana soktu. Eşim anlamıyor erkekler zaten anlamaz, ama ben huyunu çmzdügüm için ona göre davranmaya çalışıyorum. Açık açık ilk çocugum herşeyi yeni olsun diye belirttim ki zaten ben. Aslında çok şeyi belirttim bence farkında çünkü eskiden arardı şimdi aramıyor ben zaten aramıyorum çünkü psikolojimi bozuyor eşime de söyledim. Hiç mi aramıcaksın dedi hatta eşim. Düşük tehlikem var doktorumu duydun egilme bile yasak sabah akşam fitil verdi ölçüm yapıyor hastahaneye yatmam olabilir sıkıntı yasak dedi üzüntülü dizi bile izlemiceksin dedi. Anneni arayınca birşey mi oldu erken dogum olucak gliba gibi şeyler söylüyor beni rahatsız ediyor riskli zamanı atlatayım o zaman ararım demiştim. Birşey demedi öyle diyince eşim. Şimdi şükür 32+5 olduk canım benim 😍

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım benim. Benim ailem zaten başta ablam kızımın çogu eşyasını aldı. Şükür durumumuz var ama benim ailem çok heveslendi ilk çocuk oldugu için. Eniştem bile yeni eşyalar almış. Kayınvalideme çok kızıyorlar sür konusunda çok fazla konuştuğu için artık bende doldum. Aslında takılcak kafama birşey takıcak biri degilim unuturum hemen. Ama annelik konusu olunca bide emzirme konusunda ben emzirmicem demişim gibi sürekli konuşunca artık gerildim. Görümcem kıyafetleri bide oyuncakları arkadaşları arasında degiştiriyor bu şekilde o eşyaları benn istemem istemiyorum da terslemekte istemiyorum kimseyi içime atıyorum. Oda anne diyorum sakin ol derya diyorum ama telefonda bile kötü haber vericez gibi tepkiler veriyor eşim bile farketmiş. Erken dogum riskim vardı birşey mi oldu bebek mi geldi hep olumsuzdu. Şükür şimdi 32+5 olduk 😍
Canm bı sure gitme kaynanan. Canm sen gitdersin sürekli piskolecini bozar bebek etkilenir sen kimseyi takma ne derlerse desinler hiç umursama tam de geç onlar geri kafalılar cnm benim bide ilk çocuk olunca herşeye hevesleniyirsun herşeyi almak istiyorsun kendimden biliyorum. Cnm sen yine kendi bildiğini yap hastane çantana mamada köy herşeyini köy ne olur ne olmaz cnm inşallah sağ salim kavuşur bizede güzel haberi verirsin zamanında canm ❤️❤️

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
sıcakta ne işim var bnm dedim kestim attim hayatta gitmem artık ettıklerı laflardan sonra meger yıllardır bı benı bı eşimi tek tek fitneliyolarmıs bizim tartısmalarımız sebebi o dolduruslarmıs o zmndan beri biz bi kere kavga etmedik herseyi konusuyoruz kım bıze ne dedıyse sanıyorlar ki ogullarını dolduruyprum sagolsunlar hicbişey yapmama gerek kalmıyor eşim akıllı başlı insan analiz eden bri ama az kalsın onların son olayında eşim benden yana olmasaydı ben olayı sindiremezdim ayrılırdım.aakşamı bekledım aılesıyle karsılıklı nasıl tabır verecek ne dıyecek dıye beklemedıgım kadar bı tepkı verdı aılesıne o an dedim tamam ben ıkıncı yı yaparım bu adama bu adam olmuş. 😂😂🙈biraz uzun oldu her kaynana aynı bende kaynanayı iyi bilirdim anamdsn yakın davrandım ama el kızı görüyorlar mal gibi hukmetmek istiyorlar benim babannem rahmetli şöyle derdi "en iyi kaynana ölü kaynana
Sizi birbirine düşürünce eline ne geçicek acaba kıymet bilmiyorlar sonrasında da kıymet vericekleri tutuyor. Hiç inandırıcı gelmiyor inan ki bana. Huylu huyundan kolay kolay vazgeçmez. Eşini tebrik ediyorum gerçekten dogruyu yanlışı ayırt etmiş herkes yapamaz. Aslında benim eşimde tersler normalde. Ama bu konuda erkek diye anlamıyor sanırım. Telefonla her gittigimizde eşim yokken varken yaptıgı için bide eşim çocugunu duymuyor. Hatta eşime dedim ki torununun burcunun oyuncaklarını bebeklerini hatta burcunun kullandıgı ürünleri vericekmiş annen sürekli gittigimde hep aynı şeyleri söylüyor istemiyorum ben çocuguma kullanılmış birşey anne olarak istedigim şeyleri almak istiyorum hevesleniyorum ilk çocugum dedim. Eşimde nasıl ya olmaz öyle şey ne demek kullandıgı şeyleri vermek biz alırız kızımıza dedi hatta sinirlendi farkettim. Duymuyır eşim. O gün süt muhabbetini de artık ben dıldugum için bide kendimi çok sıktım o gün eşime, patladım ters konuştum oda bana ters tepki verdi. Sonraki zamanda düzgün Bi şekilde ifade edicem beni anlıcagını biliyorum. Çünkü ben sinirlenince ifade edemiyorum tam en basiti ben avon satışı yapıyorum canım görümcem kayınvalidem yüz bakım ürünleri, bb cream vucüt losyonları, roll-onlar görümcemin kızı burcuya saç açıcı sprey şampuan bir sürü şey işte bunların paralarını vermediler bende cebimden veriyorum sonuç olarak eşime anlattım artık doldum çünkü kayınvalideme gittigimiz zaman TV nin arkasına doldurmuş benim ürünleri daha paketli açılmamış hiçbiri. Eşim Bi sinirlendi bunlar ne anne kullanmıcaksanız istemeyin kız para veriyor bunlara dedi aldı paketlerini açtı. Sonra rahat ettim. Dogum yapıcam görümcem kızına birşey istedi yine 3 gün önce flan gitmiştik aaa teşekküret kızım derya ablana bak sana ne almış dedi. Ben almadım sen sipariş verdin diyemedim. Bide Bi tane daha ürün istedi. Kendimi kullanılmış gibi hissediyorum. Benim de kızım olucak burcuya, almak yerine kızıma alırım. Ki istersem ama ben istersem alırım zaten burcuya hediye. Ama yeterince 2 yıldır çok şey aldırttılar. O kadar doluyum ki kız kayınvalidem için burun bandı al demişti görümcem bana düşün kendileri alamıyor mu eşime hepsini anlattım o müdahale etti sanırım. Ama bu süt muhabbeti laf sokmalarıyla ilgili düzgünce ifade etmem lazım. Ona da, müdahale ederse kayınvalidem öyle biraz durur. Diger türlü beni asla dinlemez. Ayy bende çok uzun yazdım insan içinde tutunca daha kötü kimseye de anlatmıyorum şimdi anlatınca valla rahatladım 😀

Süt gelmezse zorlamı getircekmişsin canım saçma sapan konuşuyorlar işte benimde sütüm olmadı hemde herşeyi denediğim halde olmadı o yüzden vicdanm rahat bende isterdm emzirmek ama olmayınca bebek açlıktan uyumaynca napıcakmş o bilmiş kaynanan sor bidahakine

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Süt gelmezse zorlamı getircekmişsin canım saçma sapan konuşuyorlar işte benimde sütüm olmadı hemde herşeyi denediğim halde olmadı o yüzden vicdanm rahat bende isterdm emzirmek ama olmayınca bebek açlıktan uyumaynca napıcakmş o bilmiş kaynanan sor bidahakine
Aynısını dedim sütüm gelmedi, diyelim anne ne yapıcaz o zaman dedim. Emzir din mi gelir o dedi. Tamam dedim emziricem zaten tut ki gelmedi ne yapıcaz dedim. Açıktan ölsün mü çocugum dedim. Emzirince nereye gelmiyor diyor. Ablamın gelmedi neler neler yaptı ben biliyorum memesinin ucu kopmak üzereydi neredeyse aglaya aglaya emzirmeye çalışıyordu. Kayınvalidesi görümcesi Bi delirtti ablamı sütü Bi çekildi gelmedi ablamın sütü. Mecbur mama verdi yigenime. Bunları 10 kere anlattım açıklama yaptım artık ben aynı şeyleri söylemekten sıkıldım. Hangi anne istemez çocugu emsin inşallah sütüm gelir süt vermeyi düşünüyorum zaten en saglıklısı bunu dedigim halde hala aynı konuları açıp canımı sıkmasınjn gerçekten Bi mantıgı yok diye düşünüyorum canım

takasi olsak kaynanamiz o kadar laf diyoki kafaya taksam heeeyyy 😄takma kafana
Benim kayınvalidem de herşeye o kadar laf ediyor ki karşısında birşeyle ilgili konuşalım senin dedigin yanlış dogrusu bu der. Yani konuşamazsın sürekli kendi bilir havasında 2 yıldır hiçbirşeyine aldırış etmedim huyu bu dedim kadın takıntılı bununla ilgili teda gördü derya sakin ol dedim hep kendime. Ama şimdiden baktogo torunuyla ilgili kıyaslamalsra girmesi emzirme muhabbeti her gittigimizde aynı şeyler olunca sanırım çocukla, ilgili şeyler diye takıyorum kafama canım

Aynısını dedim sütüm gelmedi, diyelim anne ne yapıcaz o zaman dedim. Emzir din mi gelir o dedi. Tamam dedim emziricem zaten tut ki gelmedi ne yapıcaz dedim. Açıktan ölsün mü çocugum dedim. Emzirince nereye gelmiyor diyor. Ablamın gelmedi neler neler yaptı ben biliyorum memesinin ucu kopmak üzereydi neredeyse aglaya aglaya emzirmeye çalışıyordu. Kayınvalidesi görümcesi Bi delirtti ablamı sütü Bi çekildi gelmedi ablamın sütü. Mecbur mama verdi yigenime. Bunları 10 kere anlattım açıklama yaptım artık ben aynı şeyleri söylemekten sıkıldım. Hangi anne istemez çocugu emsin inşallah sütüm gelir süt vermeyi düşünüyorum zaten en saglıklısı bunu dedigim halde hala aynı konuları açıp canımı sıkmasınjn gerçekten Bi mantıgı yok diye düşünüyorum canım
Katılıyorum kuzum ya bizim milletimiz herşeye maydanoz olmasa zaten doğa işini yapıcak bebek huzurlu anne huzurlu olsa o süt zaten gelicek bırakmıyorlarki yok meme çekiştirmeler yok laf skp strese sokmalar sen kimseyi takma sütünde olur inşallah olmazsa da aç bırakamazsn zaten ki doktor kilo takibi yaparken yetersizse mamayı kullanman gerektiğini söyler boşver sen o bilmişleri eşinde inşallah sana ve evladını biraz dha önde tutup gerçekçi olur eşinin desteğide önemli

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
En iyisini yaparsın canım moralini bozacak herşeyden uzak dur duyma hatt sen bildiğini yap sağlıkla kavuş inşallah
Aminnn inşallah canım benimmm 🤲🤲🤲🤲

Canm bı sure gitme kaynanan. Canm sen gitdersin sürekli piskolecini bozar bebek etkilenir sen kimseyi takma ne derlerse desinler hiç umursama tam de geç onlar geri kafalılar cnm benim bide ilk çocuk olunca herşeye hevesleniyirsun herşeyi almak istiyorsun kendimden biliyorum. Cnm sen yine kendi bildiğini yap hastane çantana mamada köy herşeyini köy ne olur ne olmaz cnm inşallah sağ salim kavuşur bizede güzel haberi verirsin zamanında canm
İnşallah canım benim o kadar sabırsızlanıyorum ki. Bide kızım çok nazlı çok sıkıntılı geçti hamileligim sancı çektim açılmam oldu 22 23 haftalıkken su içsem çıkartıyordum çok eziyet çektim. Ama dedim kızıma birşey olmasın bu yüzden de korkuyla geçti hamileligim ya birşey olursa düşüncesi beni maf etti. Bu yüzden biraz daha hassasım herhalde şükür 33 haftaya girmemize 2 gün kaldı. Allahıma binlerce kez şükür olsun 🤲🤲🤲

Katılıyorum kuzum ya bizim milletimiz herşeye maydanoz olmasa zaten doğa işini yapıcak bebek huzurlu anne huzurlu olsa o süt zaten gelicek bırakmıyorlarki yok meme çekiştirmeler yok laf skp strese sokmalar sen kimseyi takma sütünde olur inşallah olmazsa da aç bırakamazsn zaten ki doktor kilo takibi yaparken yetersizse mamayı kullanman gerektiğini söyler boşver sen o bilmişleri eşinde inşallah sana ve evladını biraz dha önde tutup gerçekçi olur eşinin desteğide önemli
Evet eşimin destegi devreye giricek o zaman dogum iznine çıkıcak polis oldugu için 10 gün izin veriyorlar. O zaman karışırsa böyle oda görür o zaman müdahale eder. Şuan bile yan yattığım zaman kızım tekmeliyor düz yatınca sakinliyor hareketleri aşkım sırt üstü yat çocuk rahatsız oluyor bak diyor daha neler neler dogunca bana da elletmezsin sen kızımızı diyip espri yapıyorum artık. Bu yüzden Kızımızla ilgili konuda müdahale edicegini biliyorum. Kayınvalidem eşim duymadan söylediği için zaten eşim algılamıyor akıllı kadın 😀

Son düzenleme:

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Huyundan vazgeçer mi bilmiyorum canım bu huyundan dolayı psikoloja flan gitti doktor ilaç vermişti Bi süre kullandı. Şöyle söyliyeyim isim koymadan öncesinde kuran da geçen isim koyun benim adımı koyun diye söyledi. O zaman duymamazlıktan geldim gülüp geçtim hamileligimin başlarıydı. Onu içinde tutmuş kızımın ismini arya koyucaz. Bu hoşumuza gitti anlamına baktık eşimde bende arya olsun istedik. Kuranda geçmiyor bunun lafını dolaylı yoldan bana soktu. Eşim anlamıyor erkekler zaten anlamaz, ama ben huyunu çmzdügüm için ona göre davranmaya çalışıyorum. Açık açık ilk çocugum herşeyi yeni olsun diye belirttim ki zaten ben. Aslında çok şeyi belirttim bence farkında çünkü eskiden arardı şimdi aramıyor ben zaten aramıyorum çünkü psikolojimi bozuyor eşime de söyledim. Hiç mi aramıcaksın dedi hatta eşim. Düşük tehlikem var doktorumu duydun egilme bile yasak sabah akşam fitil verdi ölçüm yapıyor hastahaneye yatmam olabilir sıkıntı yasak dedi üzüntülü dizi bile izlemiceksin dedi. Anneni arayınca birşey mi oldu erken dogum olucak gliba gibi şeyler söylüyor beni rahatsız ediyor riskli zamanı atlatayım o zaman ararım demiştim. Birşey demedi öyle diyince eşim. Şimdi şükür 32+5 olduk canım benim

Huyundan vazgeçer mi bilmiyorum canım bu huyundan dolayı psikoloja flan gitti doktor ilaç vermişti Bi süre kullandı. Şöyle söyliyeyim isim koymadan öncesinde kuran da geçen isim koyun benim adımı koyun diye söyledi. O zaman duymamazlıktan geldim gülüp geçtim hamileligimin başlarıydı. Onu içinde tutmuş kızımın ismini arya koyucaz. Bu hoşumuza gitti anlamına baktık eşimde bende arya olsun istedik. Kuranda geçmiyor bunun lafını dolaylı yoldan bana soktu. Eşim anlamıyor erkekler zaten anlamaz, ama ben huyunu çmzdügüm için ona göre davranmaya çalışıyorum. Açık açık ilk çocugum herşeyi yeni olsun diye belirttim ki zaten ben. Aslında çok şeyi belirttim bence farkında çünkü eskiden arardı şimdi aramıyor ben zaten aramıyorum çünkü psikolojimi bozuyor eşime de söyledim. Hiç mi aramıcaksın dedi hatta eşim. Düşük tehlikem var doktorumu duydun egilme bile yasak sabah akşam fitil verdi ölçüm yapıyor hastahaneye yatmam olabilir sıkıntı yasak dedi üzüntülü dizi bile izlemiceksin dedi. Anneni arayınca birşey mi oldu erken dogum olucak gliba gibi şeyler söylüyor beni rahatsız ediyor riskli zamanı atlatayım o zaman ararım demiştim. Birşey demedi öyle diyince eşim. Şimdi şükür 32+5 olduk canım benim 😍
Çok az kalmş doğuma sağlıkla kucağına al prensesini 🙏🏻🥰 Adıyla büyüsün canim
İyi yapmşsn eşinede net şekilde anlatmşsn ne güzel olmuş o da saygı duymuş anlayş göstermis zorlamamş seni. Tüm eşler böyle olsa 😀 kayınvalidene gelcek olursak🤦‍♀️ ztn tedavi gördü diyosun yani oğluda herkeste az çok biliyor sıkıntlı bi tip olduğunu işin daha kolay o yüzden doğumdan sonrada mesafeni koru uzak dur derim yüz verirsen başa sarar büyük ihtimal.. Rahatsz olduğunu anlasa aramasa farknda olsa ne yazar ki yine huy aynı huy karşmasa ölür sanki ilk fırsatta yine moralini bozcak şeyler söyler eminim. Benimkide tutturdu ultrasyon kontolune bende gelcem benide götürün... yok göğüs ucuna şunu sür çatlaklarna yağ sür bi beni sal kadın her konuda bilgisi var ve doktordan iyi biliyor ısrarla söylüyo bir şeyi yapmam dedikçe söylüyor aşırı ısrarcı daha nelere karşcakta eşimden çekiniyo biraz allahtan ordan yırtıyorum bende🤦‍♀️😂😂😂 Allah bizlerin yardmcısı olsun 🙏🏻 diycek bişey bulamıyorum

Çok az kalmş doğuma sağlıkla kucağına al prensesini 🙏🏻🥰 Adıyla büyüsün canim
İyi yapmşsn eşinede net şekilde anlatmşsn ne güzel olmuş o da saygı duymuş anlayş göstermis zorlamamş seni. Tüm eşler böyle olsa 😀 kayınvalidene gelcek olursak🤦‍♀️ ztn tedavi gördü diyosun yani oğluda herkeste az çok biliyor sıkıntlı bi tip olduğunu işin daha kolay o yüzden doğumdan sonrada mesafeni koru uzak dur derim yüz verirsen başa sarar büyük ihtimal.. Rahatsz olduğunu anlasa aramasa farknda olsa ne yazar ki yine huy aynı huy karşmasa ölür sanki ilk fırsatta yine moralini bozcak şeyler söyler eminim. Benimkide tutturdu ultrasyon kontolune bende gelcem benide götürün... yok göğüs ucuna şunu sür çatlaklarna yağ sür bi beni sal kadın her konuda bilgisi var ve doktordan iyi biliyor ısrarla söylüyo bir şeyi yapmam dedikçe söylüyor aşırı ısrarcı daha nelere karşcakta eşimden çekiniyo biraz allahtan ordan yırtıyorum bende🤦‍♀️😂😂😂 Allah bizlerin yardmcısı olsun 🙏🏻 diycek bişey bulamıyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar