Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,487 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Doğum ettim kızlar kızım gözlem odasında 🥺🥺 sadece bir kere gördüm yanıma vermediler. İlk başta doğumdan önce nabzım düşmedi tansiyon düşmedi . Anesteziden 30 dakika sonra baygınlık geçirecek gibi oldum 5 kez mide bulantısı iğnesi vurdular ama yok son 20 dakika da rahmi ve uterusu içeri sokmaya çalıştılar onlar uğraştıkça ben kustum ben kustukça ikiside dışarı çıktı tansiyonum yükselsin diye uğraştılar iğne yaptılar yok uterus sabit dursun diye iğne yaptılar oda uok 2 saniye normal olup sonrq geri düştü . Ama genel olarak iyiydi şuan karnımda kum turbası var 6 saat duracak rahim ve uterus yerine otursun diye dediler. Doğumdan sonra kan alındı enfeksiyon yine tavan yapmış ayağa kalkmama izin vermiyorlar verseler yürüyeceğim ama yok 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum esnasında aşırı kan kaybı yaşadım ameliyat uzun sürdüğü için . Şimdi kan sonucuma göre bebeğimi görebileceğim . Kan değerim yüksekse dışarı çıkma iznim var ama değilse yasak 🥺🥺 ben ve babası hariç kimseye bilgi verilmiyormuş. Babası akşam gelecek anlayacağız yavrumu özledim 🥺🥺
Ah kuzum benim zor bir doğum olmuş rabbim sağlığıyla sıhhatinle de bebeğine kavuşmayı nasip etsin çok geçmiş olsun canım geç gördüm ben mesajı inşaAllah herşey İyiye gider toparlarsın bir an önce rabbim vatana millete size hayırlı evlat etsin canım gözünüz aydın olsun🤲🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün iki kez görüştüm hatta az önce geldim yanından sabah babasına bilgi vermişler durumu düne göre daha iyi diye sonra beni emzirmeye çağırdılar baktık tutmaua çalışıyoe 5 dakika denedik doktorumuz . Artık emzirme saatlerinde gel dedi 😍😍 saat 3 de girdim 3,50 de çıktım bırakmıyordu ama doktoelar artık bırakın anneleri dedi. Sütüm çok yok ama 40 dakikadan fazla emdi geldi yada gelmedi umrumda değil ama iyan ben sağım yapıyorum şükür geliyor azar azar. Kakasını filan rahat yapıyormuş gazını çıkarttım emzirme saatş bitti yerine yatırdım çıktım saat 18.00 da yine emzirme var artık düzenli olarak oraya gideceğim saatleri ise 09.00 -12.00 -15.00- 18.00

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar