Kizlar 41 yasin 👇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar 41 yasin 👇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,715 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kizlar 41 yasin 👇
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet, ben de onu belirtmiştim ama hanımefendinin bugün yanlış anlayası gelmiş herhalde. Neyse canı sağ olsun. Ben Hülya'ya dua için yazıyorum :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O konuyla alakalı demiştim sadece. Her neyse, eşimin girdiği falan yok içiniz rahat olsun. Kuralları da okudum herhangi bir cinsiyet belirtilmemiş bu arada ama önemi yok. Yanlış anlaşılma oldu herhalde.
Cinsiyet belirtilmesine gerek yok canım. Eşin hamile kalabiliyor, doğurabiliyor, anne olabiliyorsa kullanabilir. Forum isminden kimin uygulamayı kullanması gerektiğini anlayabilirsiniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım aynen hastalık şu an beni bırakmıyor böyle bir şey Ben görmedim şu yaşıma kadar ilk defa böyle bir hastalıkla karşı karşıyayım Maşallah sıpa büyümüştür Iyicene
Büyüdü canım büyüdü valla kocs adam oldu ben ne desem söylüyor sabah beni bekle diyprum oda beble diyor bNa 😂😂. Valla iyi anlıyorum seni bir ara bende böyleydim

Cinsiyet belirtilmesine gerek yok canım. Eşin hamile kalabiliyor, doğurabiliyor, anne olabiliyorsa kullanabilir. Forum isminden kimin uygulamayı kullanması gerektiğini anlayabilirsiniz
Sorry ama güldüm buna mervem 😂😂

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biliyorsunuz ki hülya icin vefat eden bebegi icin ve suan hastanede bebegi icin yasin okuyoruz suan toplam 34 tane oldu bunu 41 e tamamlamak istiyorum toplam hepsini dualayip göndermek okuyabilcek arkadaşlar Allah rizasi icin okuyabilirmisiniz🙏🤲

Bide dönüş yaparsaniz okuduktan sonra
Müsait olunca okurum bende hülya nasıl diğer bebek nasıl konusuyormusunuz

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biliyorsunuz ki hülya icin vefat eden bebegi icin ve suan hastanede bebegi icin yasin okuyoruz suan toplam 34 tane oldu bunu 41 e tamamlamak istiyorum toplam hepsini dualayip göndermek okuyabilcek arkadaşlar Allah rizasi icin okuyabilirmisiniz🙏🤲

Bide dönüş yaparsaniz okuduktan sonra
Sayı tamamlandı mı eğer eksikse bende okurum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Yukarıda zaten açıklamasını yaptım hanımefendi. Eşleriniz hamile kalmıyor, doğurmuyor diye ortak çocuğunuzun gelişimini, gebelik sürecini takip etmeyecek diye bir şey yok. Ayrıca ben zaten riskli bir durum olduğu için konu açtığımı belirttim. Eşleriniz sadece çocuğu yapıp kenara çekiliyorsa bu benim problemim değil. Yine söylüyorum eşim zaten buraya girmiyor. Yorum yazmadan önce bütün yazdıklarımı okusaydınız keşke. İyi günler.

Yani şurada iyi niyetle bir şey yazdık, konuyu nerelere getirdiniz inanın anlamadım yani. Neyse dediğim gibi yukarıda belirttim. Anladığınızı düşünüyorum :)

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar