Kizlar 41 yasin ­čĹç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Tan─▒┼čma kategorisinde Asena.ase taraf─▒ndan olu┼čturulan Kizlar 41 yasin ­čĹç ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,164 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 41 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Tan─▒┼čma
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kizlar 41 yasin ­čĹç
Konbuyu ba┼člatan Asena.ase
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Asena.ase
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Chyperus

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 May─▒s 2023
Ben hat─▒rl─▒yorum konu┼čmalar─▒n─▒z─▒ hatta H├╝lya bende de var rahim a├ž─▒lmas─▒ s├╝resi ge├žti─či in dikilmiyor erken do─čum riskim var demi┼čti bi ka├ž hafta sonra da do─čurdum demi┼čti
Bende hep dua ediyorum kalan yavrusu i├žin ├žok etkilendim. Tan─▒m─▒yorum ama insan ├╝z├╝l├╝yor
Evet, ben de onu belirtmi┼čtim ama han─▒mefendinin bug├╝n yanl─▒┼č anlayas─▒ gelmi┼č herhalde. Neyse can─▒ sa─č olsun. Ben H├╝lya'ya dua i├žin yaz─▒yorum :)
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bir ┼čeye y├╝kselmiyorum e┼čimle takip ediyoruz dedi─činiz i├žin uyard─▒m sizi. ├ç├╝nk├╝ ben yazd─▒─č─▒n─▒z mesajdan e┼činizde mesajlar─▒ okuyor olarak alg─▒lad─▒m burada b├Âyle olaylar ├žok oldu─ču i├žin ├Ânden uyard─▒m . Ama sanki size e┼činiz girdi demi┼čim gibi girmiyor gibi c├╝mleler yazd─▒n─▒z..
O konuyla alakal─▒ demi┼čtim sadece. Her neyse, e┼čimin girdi─či falan yok i├žiniz rahat olsun. Kurallar─▒ da okudum herhangi bir cinsiyet belirtilmemi┼č bu arada ama ├Ânemi yok. Yanl─▒┼č anla┼č─▒lma oldu herhalde.

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2023-10-23
Gebeli─činizin 37. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Do─čum zaman─▒ gelmi┼č olsa bile planl─▒ sezaryen yap─▒lacaksa 39. haftaya kadar beklemek gerekir. Kas─▒lmalarla birlikte vajinal ak─▒nt─▒da art─▒┼č ba┼člar. bebek hareketlerini
takip etmeniz gerekir. do─čum ile ilgili kayg─▒ ve korkular da art─▒┼č olur.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 47 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2850 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Evet, ben de onu belirtmi┼čtim ama han─▒mefendinin bug├╝n yanl─▒┼č anlayas─▒ gelmi┼č herhalde. Neyse can─▒ sa─č olsun. Ben H├╝lya'ya dua i├žin yaz─▒yorum :)

O konuyla alakal─▒ demi┼čtim sadece. Her neyse, e┼čimin girdi─či falan yok i├žiniz rahat olsun. Kurallar─▒ da okudum herhangi bir cinsiyet belirtilmemi┼č bu arada ama ├Ânemi yok. Yanl─▒┼č anla┼č─▒lma oldu herhalde.
Do─črudur can─▒m herhangi bir cinsiyet belirtilmedi hala da ├Âyle bir belirti yok ama aylar ├Ânce bu e┼č muhabbeti y├╝z├╝nden ├žok k├Ât├╝ olaylar oldu onun i├žin. Anlay─▒┼č─▒n i├žin de te┼čekk├╝r ederim. Kusura bakma tekrardan.

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-04-30
Gebeli─činizin 10. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Embryo geli┼čimi tamamlan─▒r. art─▒k fetal d├Ânem ba┼člar. fetal d├Ânemde organlar ve v├╝cut h─▒zl─▒ca b├╝y├╝r ve
olgunla┼č─▒r. cilt hala yar─▒ ┼čeffaf g├Âr├╝n├╝mde ince kol ve bacaklar k─▒vr─▒labilir ve parmaklar belirgin olarak
g├Âr├╝l├╝r. bebe─čimiz k├╝├ž├╝k mandalina kadar olur. rahim b├╝y├╝kl├╝─č├╝n├╝z greyfurt kadar olur. hafif kilo al─▒m─▒ ba┼člar.
kar─▒n ve kal├ža b├Âlgesi geni┼čler. spora ba┼člamak gerekir. en ideal y├╝zme ve y├╝r├╝me.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 5.5 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 6 gr :)

missmadame

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2022

Benim tansiyonum y├╝kseldi─činde burdaki annelere sordum hepsi acil hastaneye giit yazd─▒ hemen e┼čime g├Âsterdim acile g├Ât├╝rd├╝ ve an─▒nda yat─▒┼č verdiler. Deneyimli annelerin yazd─▒klar─▒n─▒ dan─▒┼č─▒p bende payla┼č─▒yorum e┼čimle. Tabikide girmiyor uygulama i├žinde oldu─ču i├žin hayatta da bulamaz :)

Asena.ase

­čĹĹTOPRAK­čĹĹKUMSAL LAREN­čĹĹ
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Can─▒m ben okuyam─▒yorum ama H├╝lya ve bebe─či i├žin bol bol dua ediyorum. E┼čimle takip ediyorduk buray─▒, o da duyunca ├╝z├╝ld├╝. O da dualar etti. Rabbim evlad─▒n─▒ H├╝lya'ya ba─č─▒┼člas─▒n ­čĄ▓­čĆ╗
Allah raz─▒ olsun can─▒m benim dualar─▒n─▒z da yeter Rabbim kabul eylesin

Ben yar─▒n okurum can─▒m ka├ž tane okudu─čumu yazar─▒m

E┼čimle takip ediyoruz derken ?
Tamam can─▒m Mesaj─▒n─▒ bekliyorum

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Allah raz─▒ olsun can─▒m benim dualar─▒n─▒z da yeter Rabbim kabul eylesin

Tamam can─▒m Mesaj─▒n─▒ bekliyorum
Tammax─▒r kuzum sen nas─▒ls─▒n laren nas─▒l

Embryo geli┼čimi tamamlan─▒r. art─▒k fetal d├Ânem ba┼člar. fetal d├Ânemde organlar ve v├╝cut h─▒zl─▒ca b├╝y├╝r ve
olgunla┼č─▒r. cilt hala yar─▒ ┼čeffaf g├Âr├╝n├╝mde ince kol ve bacaklar k─▒vr─▒labilir ve parmaklar belirgin olarak
g├Âr├╝l├╝r. bebe─čimiz k├╝├ž├╝k mandalina kadar olur. rahim b├╝y├╝kl├╝─č├╝n├╝z greyfurt kadar olur. hafif kilo al─▒m─▒ ba┼člar.
kar─▒n ve kal├ža b├Âlgesi geni┼čler. spora ba┼člamak gerekir. en ideal y├╝zme ve y├╝r├╝me.

Asena.ase

Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Tammax─▒r kuzum sen nas─▒ls─▒n laren nas─▒l
┼×├╝k├╝r Vallahi iyiyiz benim hastal─▒─č─▒m daha ge├žmedi grip ├ľks├╝r├╝k devam ediyor laren de iyi o biraz daha iyi yani toplad─▒ kendini Ankara'dayd─▒m i┼čte iki ├╝├ž g├╝n ├Ânce kontrol├╝m vard─▒ tekrar ├Âb├╝r ay bir daha gidilecek i┼čte
Sen nas─▒ls─▒n Kayra nas─▒l

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
┼×├╝k├╝r Vallahi iyiyiz benim hastal─▒─č─▒m daha ge├žmedi grip ├ľks├╝r├╝k devam ediyor laren de iyi o biraz daha iyi yani toplad─▒ kendini Ankara'dayd─▒m i┼čte iki ├╝├ž g├╝n ├Ânce kontrol├╝m vard─▒ tekrar ├Âb├╝r ay bir daha gidilecek i┼čte
Sen nas─▒ls─▒n Kayra nas─▒l
Yaa ├žok ge├žmi┼č olsun can─▒m desene hastal─▒k yakan─▒z─▒ b─▒rakm─▒yor. ┼×├╝k├╝r iyiyiz can─▒m kayray─▒ uyutaca─č─▒m birazdan ├Âyle

Asena.ase

Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Yaa ├žok ge├žmi┼č olsun can─▒m desene hastal─▒k yakan─▒z─▒ b─▒rakm─▒yor. ┼×├╝k├╝r iyiyiz can─▒m kayray─▒ uyutaca─č─▒m birazdan ├Âyle
Te┼čekk├╝r ederim can─▒m aynen hastal─▒k ┼ču an beni b─▒rakm─▒yor b├Âyle bir ┼čey Ben g├Ârmedim ┼ču ya┼č─▒ma kadar ilk defa b├Âyle bir hastal─▒kla kar┼č─▒ kar┼č─▒yay─▒m Ma┼čallah s─▒pa b├╝y├╝m├╝┼čt├╝r Iyicene

┼×╔Öf╔Öq

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 ┼×ubat 2023
Kizlar biliyorsunuz ki h├╝lya icin vefat eden bebegi icin ve suan hastanede bebegi icin yasin okuyoruz suan toplam 34 tane oldu bunu 41 e tamamlamak istiyorum toplam hepsini dualayip g├Ândermek okuyabilcek arkada┼člar Allah rizasi icin okuyabilirmisiniz­čÖĆ­čĄ▓

Bide d├Ân├╝┼č yaparsaniz okuduktan sonra
Can─▒m ben okuyam─▒yorum okuya bilenler varsa in┼čaallah okurlar Allah acil ┼čifalar versin­čĄ▓

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst