Kizlar 41 yasin 👇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar 41 yasin 👇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,743 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kizlar 41 yasin 👇
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yukarıda zaten açıklamasını yaptım hanımefendi. Eşleriniz hamile kalmıyor, doğurmuyor diye ortak çocuğunuzun gelişimini, gebelik sürecini takip etmeyecek diye bir şey yok. Ayrıca ben zaten riskli bir durum olduğu için konu açtığımı belirttim. Eşleriniz sadece çocuğu yapıp kenara çekiliyorsa bu benim problemim değil. Yine söylüyorum eşim zaten buraya girmiyor. Yorum yazmadan önce bütün yazdıklarımı okusaydınız keşke. İyi günler.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani şurada iyi niyetle bir şey yazdık, konuyu nerelere getirdiniz inanın anlamadım yani. Neyse dediğim gibi yukarıda belirttim. Anladığınızı düşünüyorum :)
Burda biz kadınlar bazen özel durum paylaşımı da yapabiliyoruz. Eşiniz sizin gebeliğinizi tabiki takip edebilir ama kadınların bulunduğu ortamı takip etmesi yakışıkalmaz. Şahsen size eşimden bahsetmedim ki çocuğu yapıp kenara çekiliyor gibi öngörünüz olamaz. Forumda değil de google da araştırma yapabilirler. Sizinde beni anladığınızı umuyorum. Teşekkür ederim

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biliyorsunuz ki hülya icin vefat eden bebegi icin ve suan hastanede bebegi icin yasin okuyoruz suan toplam 34 tane oldu bunu 41 e tamamlamak istiyorum toplam hepsini dualayip göndermek okuyabilcek arkadaşlar Allah rizasi icin okuyabilirmisiniz🙏🤲

Bide dönüş yaparsaniz okuduktan sonra
Çok üzüldüm hülya için Rabbim sabrını versin. Tansiyonum çok kötü bende okurdum ama kafamı kaldıramıyorum kuzum anneme sorayım okursa yazarım

Kizlar biliyorsunuz ki hülya icin vefat eden bebegi icin ve suan hastanede bebegi icin yasin okuyoruz suan toplam 34 tane oldu bunu 41 e tamamlamak istiyorum toplam hepsini dualayip göndermek okuyabilcek arkadaşlar Allah rizasi icin okuyabilirmisiniz🙏🤲

Bide dönüş yaparsaniz okuduktan sonra
Canım anneme söyledim 2 tane okurum dedi. Okumuş say namaz kilayim okurum dedi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok üzüldüm hülya için Rabbim sabrını versin. Tansiyonum çok kötü bende okurdum ama kafamı kaldıramıyorum kuzum anneme sorayım okursa yazarım

Canım anneme söyledim 2 tane okurum dedi. Okumuş say namaz kilayim okurum dedi
Tamma canim allah razı olsun son 1 tane kaldi onuda ben okuyum dualayip yerine ulaştıralım

Tüm sayfalar yüklendi.